MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот Mr.Mighty » 08 Юни 2015, 10:23

stanchev написа:Бързо забогатяване няма!!! Не знам кой ви е излъгал.


Има, има... Ама не си на правилната пирамида :)

От тази само се губят - не се взимат
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 08 Юни 2015, 10:38

Добре :)
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот krasena-krisi- » 05 Дек 2015, 11:23

Моля за по-подробна информация за www. byexpress.com,аз си направих безплатна регистрация.Почти всички статии или материали са на англ.език.Регламентът е да се закупят продукти, за да станеш член и чак тогава да очакваш дивиденти и процент.Електронната валута е MCOIN.Потребител,който се е регистрирал отдавна и е проучил платформата по-обстойно и детайлно да информира тези,които проявяват интерес по темата. Скептично и резервирано настроена съм към всяка информация и моето мнение е,че всякакви спекулации са възможни.
krasena-krisi-
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Дек 2015, 09:02

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот COINs » 30 Дек 2015, 16:44

Здравейте на всички. Прочетох цялата тема от началото, защото преди няколко месеца ме зарибяваха да инвестирам едни 700евро за мина в BYXPRESS. Та реших да не вкарвам никакви пари в нещо, което не съм проучил и не знам нищо за него като цяло... Днес ми стана интересно дали е било за добро, че не съм дал 700евро или съм изгубил от евентуалната печалба :D Помъчих се да вляза в сайта им https://byxpress.com/ но никакъв ефект. Имам познат, който вложи 9000евро за мини :doh: (тогава си мислех, че е полудял толкова пари от вуле да вложи в нещо непознато :naughty: ). Както и да е, ще съм благодарен ако някой ми каже какво става с мкойн към днешна дата и на колко се търгува ако изобщо го има още. Мерси :dance:
COINs
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Дек 2015, 16:35

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот 2GOOD » 30 Дек 2015, 17:55

Стой далеч
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот COINs » 02 Яну 2016, 16:45

Окей, мерси за съвета 8) Иначе по-назад в темата гледам имаше хора, които обясняваха колко е изгодно и т.н. Биха ли споделили как да се регистрирам , че гледам сайта не работи. Това от чисто любопитство :violin:
COINs
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Дек 2015, 16:35

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой леародната в

Мнениеот krasena-krisi- » 02 Яну 2016, 20:42

Направих си безплатна регистрация в byxpress,след като се срещнах със сътрудник на международната компания.Учредила съм потребителска група в Google+ за сондиране на мнения,относно дейността на компанията,тъй като това е нова материя и считам,че е наложително да се проучи,анализира и прецени рентабилно ли е рисковото начинание.Интернет пространството буквално "прелива" от информация за просперитета на компанията ,вкл.Facebook,Youtube и т.н.Следя с най-голям интерес всички мнения по темата.Задължително условие е да се закупят продукти за да имаш възможност да се възползваш от дивиденти и проценти.
krasena-krisi-
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Дек 2015, 09:02

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой леародната в

Мнениеот filchef » 04 Яну 2016, 00:14

krasena-krisi- написа:Направих си безплатна регистрация в byxpress,след като се срещнах със сътрудник на международната компания.Учредила съм потребителска група в Google+ за сондиране на мнения,относно дейността на компанията,тъй като това е нова материя и считам,че е наложително да се проучи,анализира и прецени рентабилно ли е рисковото начинание.Интернет пространството буквално "прелива" от информация за просперитета на компанията ,вкл.Facebook,Youtube и т.н.Следя с най-голям интерес всички мнения по темата.Задължително условие е да се закупят продукти за да имаш възможност да се възползваш от дивиденти и проценти.


С всички пирамиди е така но на тая вече и се клатят краката - много си закъсняла за да изкяриш нещо.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 04 Яну 2016, 12:32

Много ми е интересно как разбра че и се клатят краката и че е пирамида? И какво значи пирамида ?
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 05 Яну 2016, 21:43

В Byxpress когато станеш член получаваш няколко продукта ,зависи от пакета който купиш и от това зависи какви пари ще печелиш.Като не знаеш нищо за компанията недей да пишеш ;)
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin