MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот marincho » 01 Май 2015, 17:18

Ники, мое ли да го баннеш тоя, дето перка глупости с капс лок-а?
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот dark-thirty » 01 Май 2015, 17:36

Станчев, как не те домързя да изпишеш толкова глупости? Тук шараните свършиха, върви ги търси на друго място.
#cryptoanarchy
Аватар
dark-thirty
 
Мнения: 105
Регистриран на: 10 Апр 2015, 17:49

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 01 Май 2015, 17:41

Да виждам че можете само да хейтване без аргументи ... Това е най-лесно и всеки го може :) Относно дилара на мерцедес мога да те свържа лично с човека от който може да си купиш мерцедеса стига да си сериозен и да ги имаш в наличност!
Последна промяна stanchev на 01 Май 2015, 17:58, променена общо 1 път
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 01 Май 2015, 17:49

"Преди няколко дни цената на Mcoin се повиши на 0,68е .Честито на всички , който притежават Mcoin.
За 4 месеца растеж 680%.
Всички може би научихте за страхотната новина от Румъния.Само 2 месеца след създаване то на нашата
крипто валута Mcoin , беше закупена и платена с Mcoin и първата къща.Това беше една от водещите новини в Румъния.

Също така за любителите на красивите автомобили,екипът на Byxpress България отправя следната оферта:
1.Мерцедес C класа , последен модел,произведен декември 2014г. на Стойност 60 000лв.
Автомобилите могат да бъдат видяни и закупени от официалното представителство на Мерцедес гр.Пловдив.
Тези красиви бижута може да бъдат ваши, всяко срещу : 48 800 MCOIN .
Нека и в България направим първа сделка с Mcoin."
Мога да ти пратя също и снимки на автомобилите както и да те свържа с хората .

Относно MBW дилърите във Румъния ви изпращам лин :http://www.bmw.ro/ro/ro/general/contact/customer_service.html
Тук във официалният сайт можете да се свържете с хората и да ги попитате лично дали предлагат тази услуга закупуване със Мкойн,за да се уверите ! 8)
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот top_kalitko » 01 Май 2015, 18:13

И как се казва това официално представителство на мерцедес в Пловдив. Ако може сайт с офертата в мкойни. По телефона да ме свързвате нещо не ми звучи убедително (все едно правя нещо незаконно).
top_kalitko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 14 Фев 2015, 11:27

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот renter84 » 01 Май 2015, 23:28

А бе те хората за няколко лева се хващат ПР на всичко да правят - дали на Атака дали на Бюрека, дали на БКП и подразделенията й, дали на СССР ( то май последното обединява всички предишни). Идеята е че някой му е платил, за да ръси тия глупости. Само по-видим да направите игнорирай бутона, моля!
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 01 Май 2015, 23:33

Не знам защо сте толкова негативно настроени всичко,но аз ви казвам как стоят нещата вече всеки си решава лично как да действа .И аз във началото не вярвах но реших да рискувам и мнението ми вече е друго ,затова реших да го споделя с вас .Никой не ви кара на сила . така че по живо по здраво успех на всичко във копането на каквато и да е било крипо-валута .Относно представителството във Пловдив много лесно можете да го откриете във google.
Последна промяна stanchev на 01 Май 2015, 23:37, променена общо 1 път
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот 2GOOD » 01 Май 2015, 23:34

renter84 написа:Само по-видим да направите игнорирай бутона, моля!


Добра идея... слагам го в ToDo листа :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот kopacha » 02 Май 2015, 20:38

Лелеее още един образ ми се изака във темата ::)) Станчев мога ли само да попитам ти имаш ли хабер от цялата работа или ти казаха едни неща и ти ги повтаряш като папагал ? И между другото алгоритъма на двете валути е различен :)))) Вземи прочети някой друг ред и така прави реклама на мкойна че така вместо да привлечеш клиенти ще ги отблъснеш :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 03 Май 2015, 00:22

Алгоритъма е подобен не е абсолутно един и същ ,имам си представа да ,аз лично копая мкойни .Целта ми е не да привличам клиенти ,а просто защитавам компанията .Защото изчетох сумати и простотии относно Мкойнт ,че нямало такава валтута и сякъкви такива простотии и затова реших да се включа . ;)
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, bruter, Google [Bot], ionicle, Kartoff, scorpy, svetlim, tedik, viniamin