MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 22 Мар 2015, 10:08

Имам 0,2 защото първия месец пуснаха за визуализация 0,2 със самия акаунт, понеже повечето включени не са специалисти като вас и не знаеха дори какво е крипто валута, на 23.05 е официалния стартъп на компанията. Крипто експерта е Симон Каракаш има и семинари, тези хора не се крият и според мен това си е реална възможност, започнала е фазата по договорките на търговски представители и фирми да приемат Мcoin като търговска валута. До момента има 2000 човека в над 10 страни, които копая. За повече информация може по телефона или скайп среща като се уговорим предварително.
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот Mr.Mighty » 22 Мар 2015, 10:25

С 1 унит за 500 Евро колко правиш на ден? В евро
А колко правеше миналият месец?

благодаря
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 22 Мар 2015, 11:33

Актуализацията се извършва два пъти в месеца на 1-во и 15-то число;
14.03.2015 1CRX=20,1Mcoin/ден х 0,40 = 8,04 евро на ден
21.03.2015 1CRX=11,16Mcoin/ден х 0,56 = 6,25 евро на ден
Има и други промоции, които са свързани с наградни Mcoin
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот Mr.Mighty » 22 Мар 2015, 13:11

Последно и те оставям на мира :)

Това мкойн можел и да се сменя за БТЦ. Къде точно? А може ли да се изкарва мкойн от тяхната платформа. Щото ако не може - тогава няма никав смисъл.

(интересна е системата, ако прави по 8 Евро на месец излиза че след 62 дни ти връща парите напълно

и една провокация:

усещаш ли как ти пада добива всяка седмица? да не се окаже, че след 1 месец добива е 1 евро на ден. щот тоя филм сме го гледали, гледали .. ехеее... Не намирам къде се гледа трудността на това чудо на техниката. Но видях че пича се е снимал с няколко вентилаторчета дето прилича че уж копаят.

Малко съм скептичен, както и колегите. Бих се срещнал с пича да разбера някой технически параметри на монетата... По специално отностно алгоритъма

Нали не очакваш че печени копачи, ще се хвърлим ей така без да сме прочели и проучили всичко. АЗ не бих го направил.
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 22 Мар 2015, 13:20

Към момента е затворена и е предвидено след 23.05, но и аз не съм сигурен, не мога да дам отговор на нещо, за което и аз не знам. Виждаш, че показвам само факти, снимки и друго. Тази събота имаше семинар и другия месец има също, на него идва създателя и може директно да се отправят въпроси към него. 8 евро е за ден :) да аз влязах с 1000 евро за копачки на 14.01.2015 и сега като си ги сметна съм на чисти 2141 защото има и други условия. т.е вече съм се избил и още толкова отгоре :)
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 22 Мар 2015, 14:11

rgcoin не си напълно прав, от гледна точка на копането може да изглежда, че няма смисъл, обаче още със създаване на самия акаунт се дават наградни 1000 MCO и това е до 01.04 след това бройката им ще спадне. Има си affiliate система една дама има 6000 МCO без да има копачка даже. Вие смятайте колко пари си е направила досега и пак повтарям информацията е доста и съм готов да я предоставя на заинтересованите!
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот larry12 » 22 Мар 2015, 17:25

georgi написа:Тази събота имаше семинар и другия месец има също, на него идва създателя и може директно да се отправят въпроси към него.


crypto SCI :doh: :doh:

Не се подигравам ама обясниха ли ви как ще си промените живота и мирогледа ?
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 22 Мар 2015, 17:37

Не, на този нямаше подобни вдъхновения, но на следващия може да има знае ли човек! Естествено, че се подиграваш, няма лошо в това. За мен това е добра възможност, винаги е имало хора, които се съмняват и такива, които проучват и предприемат умерен риск, защото такъв има и аз не го отричам. Просто на мен ми писна да пропускам една след друга добрите възможности! Ако искате ще ви качвам информация периодично как вървят нещата. Знае ли човек може на някой да му допадне други да съжаляват. На мен лично никога преди не ми бяха предлагали възможност да се присъединя към международна компания в самото начало. Според мен това не са поредните мошеници.
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот larry12 » 22 Мар 2015, 19:45

Не се подигравам. Парите са си твои. Аз съм инвестирал и в по-големи глупости със съмнителен успех.
Дано да успееш да направиш добро възвръщане преди да колабира пирамидата понеже е повече от ясно че това е пирамида и това са поредните измамници...нека не отричаме очевидни неща само за да ни е по-спокойно :) Аз лично също бих се пробвал с малка сума от сорта на 50-100Е но няма шанс да им изпратя да кажем 1000. Поствай чат пат как вървят нещата ей така за общото благо :whistle:



пс : Силно се надявам че спамера който броди из OLX и поства за MCOIN във всички теми за биткойн оборудване и обещава бляскаво бъдеще и големи печалби не си ти :shifty:


"Май не сте чували за новите койни - Mcoin. Ако искате да правите пари от интернет, не е това начина. http://ideal.byxpress.com/pub/ideal . Това е съвсем нова фирма, поинтересувайте се. Само да кажа, че фирмата работи от 1.01.2015 и вече 1 румънец си купи къща с мкойни. Създателите на фирмата са кадърни хора( поинтересувайте се), единия от които е създал и viber. http://coinsrace.com/"
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 22 Мар 2015, 20:09

Ахахахахах голям е, това не съм аз ;) в пакета има много инструменти, не само за копане на крипто валута има и смартфон, профилна страница (и явно това е неговата) моята не е довършена има и adblaster (служи за интернет реклама, така че е подходящ за собственици на бизнес или хората в affiliate marketing като мене) а относно Mcoin аз вече си избих инвестицията както казах и съм отгоре, обаче се включих 14.01 т.е 9 дни след началото на копането :)
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], gorgar, ionicle, Kartoff, marcoin, Sando_83, Spenchoni, svetlim, viniamin