MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 05 Май 2015, 10:27

Само пишете пирамида ,а не видях никъде един аргумент...Някой да каже колко биткойна копае на ден и какви пари прави на ден , нали все пак е форум на Биткойн а никъде не го видях това?.
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот top_kalitko » 05 Май 2015, 10:51

Ми значи не си прочел каквото те интересува (ако всъщност те интересува де). Всяка машина "копае" различно в зависимост от производителността си и текущата трудност. Има достатъчен брой биткойн калкулатори, които са доволно точни и могат да ти отговорят на въпроса.
top_kalitko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 14 Фев 2015, 11:27

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 05 Май 2015, 19:50

Никой не обеждавам да инвестира.полза от това нямам,защитавам компанията защото до сега съм нямал проблеми със нея за 5 месеца и е абсолютно коректна към потребителите си , според мен това което си ми показал някви си 2евро на ден :D , това вече е измама .
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот 2GOOD » 05 Май 2015, 22:19

stanchev написа:според мен това което си ми показал някви си 2евро на ден :D , това вече е измама .


Изображение
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 05 Май 2015, 22:21

Мерси ;) Но мисля че ясно се вижда от скрееншота по-горе колко пари се получават на ден и колко съм изтеглил и за какъв период от време ;)
Последна промяна stanchev на 05 Май 2015, 22:24, променена общо 1 път
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот stanchev » 05 Май 2015, 22:26

Късмет на всички и много успех за напред :wink:
stanchev
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2015, 16:22

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот 2GOOD » 05 Май 2015, 22:29

stanchev написа:Късмет на всички и много успех за напред :)


Благодарим, и на теб късмет и внимателно с високорисковите инвестиции в "пирамидални" структури ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот cnerd » 07 Май 2015, 10:30

stanchev написа:това което си ми показал някви си 2евро на ден :D , това вече е измама .

:clap:
супер яка тема!

stanchev написа:
reallynotstanchev написа:В такъв случай може би трябва да минеш на OJK15
За това ако може малко повече информация, защото нищо не ми говори :)

http://lmgtfy.com/?q=OJK15
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот kopacha » 08 Май 2015, 01:32

дАЙ БОЖЕ на всеки тези 2 евро Станчев :)) Че аз ако ти дам скриншот от моя акаунт, ще кажеш че изкарвам по 2 стотини на ден :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот larry12 » 08 Май 2015, 20:41

Няма как да не копирам гифчето на 2GOOD, идеално описва ситуацията....

Изображение



stanchev написа:Здравейте ,искам да кажа на хората че това със сигурност не е ПИРАМИДА .Не знам защо хора които си нямат на идея за какво става на въпрос ,пишат разни простотии от сорта пирамиди фараони и сякви такива ненормалщини .
1 Мcoin във момента е 0.70 евро цента. Във Румъния може да се купи ново BMW със тази валута на стойност около 50 000 Mcoin. Във България може да се купи мерцедес на стойност 40 000 Mcoin.
Вече е факт и първата покупка на къща във Румъния ,може да се провери всичко това.Не знам за какъв подозрителен източник говори този човек по-горе в форума?? Една от най-гледаните телевизии във Румъния и един от най-гледания час 19:00 , и всичко това е потвърдено от един от най-известните нотариуси .Всичко това може да се провери !!!Говоря само с факти !!! И това е само началото, всичко това е на 4-5 месеца вече .
НЕ ЗНАМ КАКВО МУ Е ПИРАМИДАТА НА ТОВА ,НЯКОЙ АКО ЗНАЕ МОЛЯ ДА СЕ АРГУМЕНТИРА . МОЛЯ ВИ ХОРА НЕ ПИШЕТЕ ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ ИНФОРМИРАЛИ ЗА НЕЩО ,ЗАЩОТО Е НАИСТИНА СМЕШНО.
НЕ МОЖЕ ДА КАЖЕТЕ НА ЧОВЕКА КОЙТО Е ИЗМИСЛИЛ Viber -ЕДИНИЯТ ОТ СОБСТВЕНИЦИТЕ НА BYXPRESS И COINSRACE ЧЕ Е ИЗМАМНИК.
ИНФОРМИРАЙТЕ СЕ ПЪРВО МОЛЯ ВИ И ТОГАВА ПИШЕТЕ С ФАКТИ!!!
Mcoin има същият алгоритъм като на Bitcoin за хората които не знаят!,говоря само с факти и всичко това може да се провери!!!!!
Много ми е интересно на един лаптоп примерно колко Bitcoina се произвеждат за една година ? някой ако може да ми каже ще му бъда благодарен :)
Mcoin Също си е децентрализирана има си собствен Exchange ,плаща се да го копаеш да както и за Bitcoin се плаща да се сдобиеш с дадена техника за копане и консумация на електричество!!!
ПАК КАЗВАМ ВСИЧКО ТОВА Е ИСТИНА И МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ,МОЛЯ ВИ ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ КАКВОТО И ДА Е БИЛО,ПЪРВО ПРОВЕРЕТЕ УВЕРЕТЕ СЕ КАК СА НЕЩАТА БЪДЕТЕ СИГУРНИ В
Proof of Stake reward 8%
(and decreasing every year by 1% until reaching 1% yearly)


larry12 написа:Бате моля те не ме занимавай с шиткойни и други неща щото си толкова заблуден че нямам ни най-малко намерение да ти отговарям за алгоритми и т.н.



stanchev написа:здравей :)
аз говоря с добро не с лошо ,но щом нямаш аргументи много ясно че няма какво да кажеш след като не знаеш за какво става на въпрос .Както аз не пиша за Bitcoin защото не съм на ясно с нещата :)



larry12 написа:Именно, крипто валутите са ти толкова далечни че не намирам смисъл да водя разговор с теб, какви доводи какви 5 лева....ти верно ли вярваш в тия неща за къщите, бмв-та и т.н. :wink:


stanchev написа:Да вярвам ,ако искаш мога да те свържа с някой от дилърите на BMW В Румъния да ти потвърдят информацията.
Пак казвам говоря с факти!!!


stanchev написа:другото което е ,не ме интересува толкова как става всичко за крипто валутите ,интересуваме само сметката ми да расте от тях и това го виждам всеки ден .А как става копането наистина си нямам и на идея освен че е решаване на математически алгоритми.


larry12 написа:бате сериозно....заеби, намери някой друг да облъчваш слабо ме вълнува пирамидката ви :wink:


stanchev написа::D
Колко си забавен само
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, viniamin