MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот kopacha » 25 Фев 2015, 02:08

Тъй като ЛТцгеара го писах бегал, взех да се оглеждам за нещо ново във Майнинг индустрията ":) И хоп преди 1 месец един приятел ми се обади и ме покани на презентация В ХОТЕЛ на криптовалута :) - нямаше как да не ида :) Отидох но не ме впечатли на първо четене, и онзи ден му викам ко стана с пирамидата ? И той като ми показа :))) и меко казано лапнах въдичката :))) че направих и скрийн шоти за вас!

За тези които незнаят от 01.01.2015г. стартир ЕДНА нова пирамида ( доста добре ориентирана към клиентите за разлика от лтц геар, но пък със по- голям ROI от на лтц геара :) Обърнах внимание и във Биткойнталк имаше малко писано! И така по същество:

Алгоритъма е X15
Блок на 2 минути
Заплащане 80 мкойна за блок
Общо 2 милиярда

И малко инфо от сайта:

Block retarget time on every block
Proof of Work
Proof of Stake reward 8%
(and decreasing every year by 1% until reaching 1% yearly)

Така сега защо пирамида ? Защото който не знае, тази валута не може да се копае в момента и се търгува на тяхна затворена борса. За да я копаеш трябва да си купиш пакет 1000$ или 9000$. Като тоя по скъпия е многоооооооооооооо по изгоден от тоя по евтиния. А за да търгуваш ти трябва акаунт който най евтиния струва 200$.
Иска си инвестиции сериозни тази пирамида. Така сега защо ме грабна това нещо.

1. Вдъхва ми някаква сигурност в предвид, че хората които са го създали не се крият като мишки ами се показват пред хората и говорят на разни такива среши като тази в хотела
2. СРЕШИ С ХОРА И КРИПТОВАЛУТИ >???? НАправо две невъзможни неща, още един път много ме кефи, че има такава връзка с хората
3. Има меко казано многооооооооо добра реферал система. Ама многооооооо добра, тоест ако някой реши да вземем нещо ще се закачим към моя човек, който в момента вади хубави пари които видях с очите си!
4. Курса за по малко от 2 месеца на тази затворена борса за ползватели на пирамидата от 0,1$ стана 0,3$
5 Говори се че май месец ще се пусне за копане от всички хора, а не сямо от тези като нас. Което ме навежда на мисълта че може да скочи работата
6. Имам скриий шоти от акаунта на тоя мой авер, където ясно се вижда всичко. Ако някой желае ще ги кача някъде утре и ще дам линк, че да не товаря форума.

Какво не ми хареса тук ?

1. Многоооо е скъпа пирамидата. Тоест първоначалната ти инвестиция ако ще копаеш е сериозна
2. Тази затворена борса, в която за да развартя малко ттрябва да си купя акаунт за 200 долара. Те не се губят парите но нестава за принципа проба грешка
така.

Както и Маринчо е казавал в едНа тема. ВНИМАВАЙТЕ ТОВА НАЙ ВЕРОЯТНО Е ПИРАМИДА

Ето малко линкове които са постнати в биткойнталк

******

The rest of the world will be able to buy' and use Mcoins. The first store accepting the Mcoin is awating the minning start.

http://coinsrace.com/
VIDEO
https://www.youtube.com/watch?v=ww4fZm-MiJ8
PHOTO
https://www.facebook.com/Byxpress/photo ... =1&theater

CONTACT
[email protected]

Ами това е ако някой прояви интерес да звънка! Късмет на всички копачи
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот 2GOOD » 25 Фев 2015, 02:31

Чиста пирамида, не се занимавайте с глупости.
Това много прилича на ОнеКойн.

Това е просто една централизирана пирамидална структора, която използва криптовалута за по-лесни разплащания, очертава се бум на подобни пирамиди в следващата година-две, което може да повлияе лошо на биткойн като цяло.

Разликата от Биткойн, до всички подобни псевдо криптовалути е огромна.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот larry12 » 25 Фев 2015, 09:35

явно за това чудо ми е писал тоя в продавалника - справка "Чудеса от продавалник" :)
аз съм твърдо против :)
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот Spoon.Net » 25 Фев 2015, 13:53

ей хора, пийте си хапчетата по редовно !! какви 9000$ .... какви 500 марки ? тия май не познават парите. трябва да си кръгъл идЕот за да дадеш на някого подобни суми. 100кинта са много камо ли .... . чак се чудя какви глупаци с пари има на тоя свят, защото щом се правят такива структури и то все повече, значи някой ги финансира. купете си асици, карти или 10 бъчви с рИкия и си гледайте кефа. поздрави.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот kopacha » 25 Фев 2015, 18:14

Абе странно е наистина ама много ме привлича тоя моя човек вече е на 1/4 Рой За около месец изпратиха му вън от цялта сделка и някакъв Смартфон ? А той влезе със 1200 долара само :) Има хляб според мене там ама наистина много пирамидално звучи
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот LT530 » 26 Фев 2015, 15:38

kopacha написа:Има хляб според мене там ама наистина много пирамидално звучи


Май е време и аз да си направя една пирамида. Ако има такива екстри ( покажи на твоя човек за какво е платил на този в средата )

Изображение
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот zigzag » 27 Фев 2015, 03:13

Иииии $9000 искат за маймуните . Много алчни станаха мошениците. :lol:
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот hashrate » 28 Фев 2015, 15:40

Има един принцип в продажбите:
Ако нещо не се купува на 2 лева, повиши цената му на 10 лева и е много вероятно да почне да се купува.
Аватар
hashrate
 
Мнения: 134
Регистриран на: 28 Дек 2013, 15:20
Местоположение: София, БГ

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 21 Мар 2015, 17:35

Здравей, разбирам напълно вашите мнения по темата и въпреки това, реших да ви предоставя някои факти, като снимки и други.
Съвсем на скоро бе закупена къща, чрез МCOIN в Румъния ето и линк от събитието https://www.youtube.com/watch?v=xFbha
Вие сте експертите и можете само да си направите сметката. Ако някои прояви интерес може да ме намери на тел 0988 343560 Георги
Прикачени файлове
mcoin.rar
(895.81 KiB) 682 пъти
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот Mr.Mighty » 21 Мар 2015, 18:53

Mcoin Къде се търгува за BTC
от сайта разбирам че с един УНИТ копае близо 11 MCO на ден
Kакво ще кажете

Видях че имаш в акаунта си 2.2 unita, как става това? мога ли да си закупя 0,5 или 0,2 тестово

чесно казано изглежда интересна пирамидата
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Следваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, ionicle, Kris, Spenchoni, UserX1XO, viniamin