Нов cloudmining by BGanio

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот Drakyla » 14 Яну 2015, 13:21

BGanio написа:Няма как да се засегна - аз искам да ти взема парите, а ти имаш право да се дърпаш колкото си искаш :)))



Хахахахахахаха
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот caaxy » 14 Яну 2015, 13:55

Drakyla написа:
BGanio написа:Няма как да се засегна - аз искам да ти взема парите, а ти имаш право да се дърпаш колкото си искаш :)))



Хахахахахахаха


:clap: :dance: :violin: :btc:
Аватар
caaxy
 
Мнения: 105
Регистриран на: 07 Ное 2013, 15:47

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот deyan_rashkov » 14 Яну 2015, 16:09

Контра предложение към бай ганьо
обедини трите мощности, предложи оферта за пускане примерно за два месеца, че не знаем къде ще е цената на биткойня тогава ,
ако начинанието се увенчае с някакъв успех =блок - рестартиране и наново дялове ?
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот aclass » 14 Яну 2015, 16:15

а ти ще участваш ли ако го направи :)
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот deyan_rashkov » 14 Яну 2015, 16:18

подготвил съм едни 0,1 БТЦ за рискови инвестиции
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот aclass » 14 Яну 2015, 16:19

то 0.1 не е сила за промяна
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот zigzag » 14 Яну 2015, 19:48

zigzag написа:Не си споменал, какво става с акциите след 180 дена. Машината се продава и парите се делят между акционерите или остава за теб?


Мисля че е ясно съм казал че акциите са за 1 Рунд - с изтичането на рунда изтича и валидността на акциите


В такъв случай ти не продаваш акции а лотарийни билети. Не правиш облак а бинго. :mrgreen:

А: машината срува близо 600$, разхода за ток е близо 100$ на месец - 6месеца х 100$ = 600$. Тоатал 1200$ или 1200ГХ х 1$


Не е ли редно да разделиш $1200 на 1400 , 1 акция би трябвало да струва $0.857
Отделно имай на ум, че пролетта ще дигат цената на тока в БГ. Ще се наложи да правиш анекс.


1во - застраховал съм се срещу поскъпването на тока
2ро - Печалбата която търся е точно от тези 200 Гхаша - все пак всяко начинание се организира с цел някаква печалба, макар и хипотетчна :)
3то - Сметката ти не е вярна щото не е включено и захранването :)


След като машината остава твоя собственост, защо изобщо правиш такива сметки?
Искаш другите да платят всичко, ти да участваш безплатно с 1/7 дял и накрая машината да остане пак за теб. :mrgreen: Много си хитър, бре Балкански. :mrgreen:

В момента цена за наемане в nicehash е 0.0116 за 1TH . За 1 GH излиза 0.0000116 . Умножаваме по 180 и получаваме 0.002088 . Ти търсиш 0.00357 . Твоята оферта е почти 2 пъти по-лоша. А не би трябвало да е така, нали? Къде греша ?


И тая сметка не е точно така - да може да си наемеш един Гхаш за 0.002088 BTC за 180 дена, но нямаш никакъв шанс да удариш блок - а при мене наемаш 1 Гхаш но напрактика за тебе копаят 1400 Гхаша
Идеята на цялото начинание е че е скъпо да зарежеш една по яка машина да върти залудо без никакъв сигурен доход, но пък ако се чустваш късметлия може да рискуваш сума каквато може да си позволиш да рискуваш - 1-5-50$ и пак да имаш много по голям шанс да спечелиш нещо отколкото ако си ги наемеш сам


Та, какъв е шанса да удариш блок 1400 GH? Сигурен съм, че не си смятал, защото ако го беше направил нямаше да пишеш така. :mrgreen:
Ти като предлагаш оферта би трябвало да сметнеш и каква е вероятността да се случи чудото. Хайде ще те улесня. :D
Време за удряне на блок с някаква вероятност при 1400 ГХ и сегашната трудност 43971662056 без да я увеличаваме с времето:

Шанс: Време (дни):
50% : 1 082
65% : 1 639
80% : 2 513
95% : 4 677
Средно: 1 561

Без да смятаме вариацията е ясно за какво става въпрос. :lol:
Съгласен съм, че е възможно да се ударят не 1 а 10 блока, но вероятността да се случи това е по-малка отколкото да те удари светкавица. Е има и такива хора. :mrgreen:
Не съм искал да се заяждам, ако съм те засегнал, извинявай. :D


Няма как да се засегна - аз искам да ти взема парите, а ти имаш право да се дърпаш колкото си искаш :)))


Няма начин да ми вземеш парите с офертата си, защото е доста дървена. В -EV схеми не участвам. Даже може да се каже, че е обидна. Предлагаш лотарийни билети на двойна цена, като при това прибираш 1/7 от евентуален удар без да си платил за това. Всеки иска да се бара на тарикат ама баламите са рядкост. :mrgreen:
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот BGanio » 14 Яну 2015, 20:44

Е сега леко ме подразни (кат разбрах че нема да ти взема парите :) )

Даже може да се каже, че е обидна. Предлагаш лотарийни билети на двойна цена, като при това прибираш 1/7 от евентуален удар без да си платил за това


Чудно кой е платил тогава ??? за това което предлагам .
За огромната печалба да участвам с 1/7 в разпределението на неизвестна награда

Сигурен съм че може да си го сметнеш ама ще го напиша - 1/7 = 14.28%

Сега се зачудих ти към кой ме причисли - към тарикатите или към баламите щом правя инвестиция и поемам рискове за евентуална печалба от 14.28 процента
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот 2GOOD » 14 Яну 2015, 21:00

Даже може да се каже, че е обидна. Предлагаш лотарийни билети на двойна цена, като при това прибираш 1/7 от евентуален удар без да си платил за това


То по тая логика, тото-то са кожодери - ако не знаете само 50% от приходите отиват за джакпота, останалите уж за спорта :mrgreen:

Съжалявам за офф-а, сега малко по темата струва ми се интересна смесица м/у облак, басейн и лотария. Длъжен съм да отбележа, че когато Сатоши създава биткойн идеята му е всеки на случаен принцип с домашния си компютър да копае соло и съответо да дърпа печелившото билетче, докато слъш не прави първият басейн (за което му благодарим) и т.н. историята я знаете :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Нов cloudmining by BGanio

Мнениеот zigzag » 14 Яну 2015, 21:37

BGanio написа:Е сега леко ме подразни (кат разбрах че нема да ти взема парите :) )

Даже може да се каже, че е обидна. Предлагаш лотарийни билети на двойна цена, като при това прибираш 1/7 от евентуален удар без да си платил за това


Чудно кой е платил тогава ??? за това което предлагам .
За огромната печалба да участвам с 1/7 в разпределението на неизвестна награда

Сигурен съм че може да си го сметнеш ама ще го напиша - 1/7 = 14.28%

Сега се зачудих ти към кой ме причисли - към тарикатите или към баламите щом правя инвестиция и поемам рискове за евентуална печалба от 14.28 процента


Ако ти изпратим $1200 , които покриват стойността на машината и тока, инвеститори сме ние, ти не си. Риска се поема само от нас, ти си на freeroll. След края на рунда, машината остава също за теб бонус. Та, ти играеш в тоя театър тариката а ние балъмите. :lol:
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Pavel, Spenchoni, svetlim, viniamin