Litecoin GEAR

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот kopacha » 29 Юли 2015, 13:40

Your shares and mods can be converted into 1 ASIC unit(s).
One asic unit is minimum number of chips mounted to boards which can be shipped.
Board characteristics, opting for conversion deadline, shipping and other details are available via news or Q&A sessions.
Note: users which deposited to maintenance fee account and request shares to hardware conversion, will get their maintenance fee deposited to balance for withdrawal (minus payments already sent - if payment was done in different coin than BTC, the payment will be converted to BTC at the rate used during payment.) All pending payments before conversion request will be cancelled. This operation may take up to 48 hours.
1 ASIC unit(s) reserved.

4000 ASICShares converted.

0 FarmShares left
0 HWShares left
2000 ASICShares left
2nd Gen pre-shares left
0 X11 MOD M1 left
0 X11 MOD M2 left
0 Dual MOD M1 left
0 Dual MOD M2 left
0 Dual MOD M8 left
0 Dual MOD M10 left
0 Dual MOD M3 left.
To request conversion, press "Convert" button. Conversion is not reversible.

Това пък какво е ? Някой друг отварял ли е такова нещо ? По принцип имам 6000 акции които ми отчита във дясно
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот opper » 29 Юли 2015, 13:52

1 физически асик борд е равен на 4000 дяла, до колкото виждам си конвертирал дяловете си и понеже си имал 6000, сега ти остават 2000 дяла.
opper
 
Мнения: 206
Регистриран на: 06 Ное 2014, 09:37

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот kopacha » 29 Юли 2015, 14:14

не съм конвертирал :) Все още чудя се дали да конвертирам .ХАХхаха ДАЛЕЧ СЪМ от мисълта че Бай Крис ще ми изпрати физически асик борд ?!
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот nikolayr680 » 31 Авг 2015, 00:35

Здравейте... Искам само да попитам следното --> уточнявам, че не съм наясно дали все още някой гледа оня фараон и сайта му, но аз реших да погледна и видях, че иска да му платя 0.77 BTC, като shipping fee, уж за да ми изпрати 1 ASIC unit, та въпроса ми е някой платил ли е и има ли смисъл според вас ??

Изображение
nikolayr680
 
Мнения: 47
Регистриран на: 11 Окт 2014, 16:13

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 05 Сеп 2015, 10:49

Може би това са последните дни в този уикенд,в които все още може да се включите в колективния съдебен иск срещу лтцгеър.Информацията е достъпна само за регистрирани в частен форум,в който се влиза само чрез покана от админа му(artilectinc).
Моля попълнете тази форма: https://docs.google.com/forms/d/1uCBzqY ... E/viewform
Моля да се вписват само актуални и истински неща като имена,адреси и т.н.
Таксата за наемане на фирмата,която ще движи нещата е 500$+1000$ от евентуално върнатите средства.
За хората които нямат интерес да се включат-просто подминете този пост,но си мисля че всеки който е завлечен от фараона има доста по голямо количество средства от 500$(които лтцгеър им дължи).
Днес или утре ще се пуска окончателния списък(към адвокатската фирма) на хората които желаят да се включат към иска срещу лтцгеър.
Според мен имаме шанс за възстановяване на някакви средства,но всеки сам си решава и знае с какво разполага.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот opper » 10 Сеп 2015, 21:38

Румънския циганин е пуснал 2 снимчици на главната страница.
opper
 
Мнения: 206
Регистриран на: 06 Ное 2014, 09:37

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот Mr.Mighty » 11 Сеп 2015, 10:59

Няма ли да влиза в затвора тоя мангал мръсен?
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 11 Сеп 2015, 12:17

Колективния съдебен иск е стартиран.Ще ви информирам ако ви е интересно какво се случва след като го понатиснат службите и какви ще са евентуално резултатите от това.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот 13K » 11 Сеп 2015, 13:45

Добо дай подробности ако можеш.

На мен не ми стана ясно кой кой е и какво точно прави.

Аз попълних първо някаква форма, след това получих покана да се регна в частния форум, пробвах се, получих активейшън кей, въведох го, но явно все още чакам одобрение. Форума ме пуска само като гост, а като гост съм нямал право да чета !?!
Междувременно получих две писма от някаква румънска адвокатска кантора.
Не съм на ти с английския и не ми стана много ясно какво точно ще правят, но разбрах, че ми искат сканирани лични документи, и това ме притесни.
Ти пратил ли си сканирани лични данни?
Може ли да кажеш какво точно се случва?

Беше споменал някъде из форума, че някакви пари ще се плащат, но аз не попаднах никъде да прочета повече. Може ли и за това да кажеш нещо.

Благодаря предварително
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 11 Сеп 2015, 14:16

Щом си получил писмата от кантората,значи си част от колективния иск.В първото писмо са описани точки от 1 до 13,които трябва да предоставиш за да се задвижат нещата за твоето име.Първото нещо е сканирания документ за самоличност.След това следиш точките и предоставяш това с което разполагаш(било то блокчейн транзакции за твоите поръчки,номера на поръчките ти,брой на шеровете ти,кога са закупени,както и ако имаш копия на потвърдителните писма от лтцг при покупка на шерове,както и всичко останало ако си си правил скрийншоти на поръчките и т.н.).Което не разбираш може да си го пуснеш през гугъл транслейт за да хванеш смисъла.
Аз вчера изпратих всичко с което разполагам,като към всяка поръчка приложих блокчейн транзакцията,броя на шеровете които съм закупил,датата на закупуване и цената която съм платил.Отделно приложих копия на почти всички писма както писах по горе.
Точка 1 и 2 са необходими за да се организира Legal Assistance Agreement (LAA),като точка 1 включва копие на лична карта,адрес на местоживеене и телефонен номер
Точка 2 :там трябва да попълниш имената на родителите си,адреси и телефони(аз попълних само имената).Имената на родителите ти са необходими заради вписването на иска по еди кой си румънски закон.
След като изпратиш тези работи ще ти изпратят банкова сметка,на която да се плати таксата която е 500$.Ако имаме успех допълнително ще се плащат 1000$ от евентуално върнатите средства.
Това е накратко засега.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin