Litecoin GEAR

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Litecoin GEAR

Мнениеот marincho » 09 Окт 2014, 23:01

Да кажа първо. Това, най-вероятно е пирамида!

Litecoin GEAR, е най-популярната и най-бързо разширяващата се фирма/сайт за scrypt cloud minning в този момент.
Човекът продава ASIC Shares/qASICs. Всеки qASIC шер има еквивалент на 100kh/s. Плащанията са всеки петък в BTC или LTC. Очаквано ROI - 4-5 седмици.
Най-ниска цена на mh/s - сигурно около $5.5 към моментната цена на ВТС.
Шеровете се увеличават с 35% или повече на всеки 6 седмици(следващата мултипликация е предвидена за 5-ти ноември, и всички шерове ще бъдат мултиплицирани, дори тези закупени ден преди това), историята за това:

Initial shares are multiplied by 5.54.
1.35 mar
1.35 May
1.5 jun
1.5 August
1.35 sep


Човекът е първият в света, направил работещо решение за по-изгодно копане на scrypt, от това с видеокарти(FPGA). Преди година...

Ако поръчате ASIC share1K6X – Anniversary(1600 qASICs шера = 160mh/s) сега, ще получите плащане утре за цялата изминала седмица(около 40LTC), а не само за един ден. На сайта постоянно се мени In stock и Out of stock. Шеровете ги има налични през повечето време, ако са Out of stock, проверете след малко.
За да получите 49% отстъпка от моментната цена, използвайте промо код
Код за потвърждение: Избери целия код
anniversary1yr

За да получите отстъпка от още 8%(за цената след отстъпката), трябва изберете плащане в ВТС.
За да получите допълнителни 5% от шеровете, които сте платили(80 за всеки ASIC share1K6X), ще се наложи да се регистрирате през моя афилиейт линк - http://ltcgear.com?apage=228 , като за това ще си получите бонуса от мен, след съответното седмично плащане.
Който не иска тези 5% допълнителни шерове, може да се регистрира тук - http://ltcgear.com/

Официалната форумна тема(скоро ще стане на една година) - https://litecointalk.org/index.php?topic=6401.0

Предупреждавам отново - това най-вероятно е пирамида. Всеки сам трябва да прецени, дали да се включи. Препоръчвам, да се прочете поне част от темата(последният линк), преди да се инвестира.

Успех на всички!

Edit:

Ако някой е поръчал през моя линк, да пише ЛС. Добива вече e около 30 LTC седмично за 1600 шера/160mh/s.
Последна промяна marincho на 21 Окт 2014, 17:01, променена общо 1 път
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 10 Окт 2014, 13:48

Въпреки че съм силно скептичен към всички клоуд сервизи днес реших и аз да се метна в дълбоките води.Понеже се бях регистрирал преди седмица сега при закупуването на шерове натиснах на линка ти,но не виждам някъде да ми пише че съм използвал реферала ти(поне засега не виждам,но пък и шеровете ми не са активирани все още).
Осъзнавам че нещо което е прекалено лесно с две думи казано "смърди на измама",но въпреки това реших да опитам.
Скоро ще споделя лични впечатления-дали съм доволен или съм изгорял от ПИРАМИДАТА.
Получих си шеровете и сега очаквам ....... по скоро стискам палци да няма проблеми.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот marincho » 10 Окт 2014, 15:08

dobo79 написа:Въпреки че съм силно скептичен към всички клоуд сервизи днес реших и аз да се метна в дълбоките води.Понеже се бях регистрирал преди седмица сега при закупуването на шерове натиснах на линка ти,но не виждам някъде да ми пише че съм използвал реферала ти(поне засега не виждам,но пък и шеровете ми не са активирани все още).
Осъзнавам че нещо което е прекалено лесно с две думи казано "смърди на измама",но въпреки това реших да опитам.
Скоро ще споделя лични впечатления-дали съм доволен или съм изгорял от ПИРАМИДАТА.
Получих си шеровете и сега очаквам ....... по скоро стискам палци да няма проблеми.


Мисля, че трябва да си се регистрирал през линка. Прати ми на лично номера на поръчката за всеки случай. Като се прибера довечера, ще проверя. На теб не ти пише, че си използвал реферал, пише го на този, чийто линк си ползвал.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот BGanio » 10 Окт 2014, 17:24

Само да ви дам една идейка тука която преди малко ми хрумна
Тъй като има далаверка в афилеит програмата и тъй като най вероятно повечето от вас си дават риговете под наем и тъй като за мене тия дет ги наемат са най-простите хора с пари за харчене
Измислих че е най добре тях да спамвам с оферти за ltcgear-a като им давам и малък бонус в минути за да не се ядосват :)
Туко що наспамих всичките си наематели в момента и мисля и да почна бившите като им обещая и на тях бонус кат ми наемат рига :)
Аааа и свалих максималното време на минимума за да наспамя повече хора :)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 11 Окт 2014, 11:16

Потвърждавам плащане от сайта равняващо се на около 15% от инвестицията в него.
Все пак винаги имайте едно на ум и както каза marincho :Всеки сам трябва да прецени, дали да се включи.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот val1900 » 11 Окт 2014, 11:25

Сайта плаща днес за заработеното от 03.10-09.10. Ти се регистрира на 10.10, как така ти платиха? Ти marincho ли си?
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 11 Окт 2014, 11:32

val1900 написа:Сайта плаща днес за заработеното от 03.10-09.10. Ти се регистрира на 10.10, как така ти платиха? Ти marincho ли си?


Не,аз не съм marincho :D
Просто се регистрирах под неговия линк.И да така е-регистрирах се на 10.10.2014 и на 11.10.2014 получих плащане за цялата седмица според шеровете които закупих ден преди това.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот kopacha » 13 Окт 2014, 18:24

Много е хубава пирамидата за 2 седмици съм избил малко повече от 1/3 от инвестицията !!! Две поредни съботи точно в малките часове ( около 04:00) пристигат койните, апсолютно точно както аз си ги смятам ако бях копал лайткойн в някой басен с асикси! Някой има ли някакви прогнози колко още ще капи от там, :))) че ми минават едни мисли да се гмурна в пирамидата във все ръце :))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот deyan_rashkov » 13 Окт 2014, 20:06

kopacha написа:Много е хубава пирамидата за 2 седмици съм избил малко повече от 1/3 от инвестицията !!! Две поредни съботи точно в малките часове ( около 04:00) пристигат койните, апсолютно точно както аз си ги смятам ако бях копал лайткойн в някой басен с асикси! Някой има ли някакви прогнози колко още ще капи от там, :))) че ми минават едни мисли да се гмурна в пирамидата във все ръце :))

никога не инвстирай повече от колкото можеш да си позволиш да загубиш!
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот LuckyBG » 20 Окт 2014, 23:56

Някой иска ли да се комбинираме и да наемем по-голяма мощност?
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Следваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin