Litecoin GEAR

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот Mr.Mighty » 30 Окт 2014, 11:58

нарочно се ограничават наличностите в предвид "уж" предстоящото мултиплициране. Toва е.

За да не можеш в последна момент да скочиш на 100 ГХ и после да ти дължат голямо увеличение. Ще има наличност след 5ти ноември
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 30 Окт 2014, 12:14

Mr.Mighty написа:нарочно се ограничават наличностите в предвид "уж" предстоящото мултиплициране. Toва е.

За да не можеш в последна момент да скочиш на 100 ГХ и после да ти дължат голямо увеличение. Ще има наличност след 5ти ноември


Това е твоята теория,което всъщност е и единия вариант за който и аз си мисля.Факт е обаче,че час преди предишното мултиплициране е имало налични шерове за купуване.В момента аз лично се колебая дали да не приема следващото плащане във вид на шерове.Това ми се върти в главата и трябва да го реша до края на деня.Вие как ще процедирате?
Другото което си мисля е че поради големия брой продадени мощности мултипликацията може да е по малък процент,така че това не би било причина да няма мощности за продан.Нещо друго ще да е.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот Mr.Mighty » 30 Окт 2014, 12:34

Това е хитро - обаче новите шерове на ква цена ги купува трябва да видиш - ако е на 11.25 май не е много оферта въпреки бонуса. Иначе идеята ти е много добра
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот BGanio » 30 Окт 2014, 12:40

Има и друг вариант
По някаква причина тоя Крис се е взел на сериозно и е решил че може да крепи пирамидата с години
Смята си че тази седмица трябва да продаде 700 ордера за да изплати дохода на старите добавя си 50% процента за него и разпределя 1050 ордера да се продават през седмицата като се пускат на лотове - така хем изглежда достоверно че се изчерпват мощностите хем поддържа интерес на сайта да се проверява кога има и кога нема ем предизвиква по голям апетит в новите рибки които като не са успяли от един два дена да си купят ордер като го видят наличен скачат с с два три лота вместо с един за проба
Което е прекрасно - по дълго време ще лапкаме :)
Но не прекалявайте с поръчките - толкова колкото може да си позволите да загубите
Винаги ще има и други изгодни оферти - ако наджаскате всичко тука и гръмне нема да имате за следващо включване, когато излезе още по добра пирамида
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот marincho » 30 Окт 2014, 13:02

dobo79 написа:
Това е твоята теория,което всъщност е и единия вариант за който и аз си мисля.Факт е обаче,че час преди предишното мултиплициране е имало налични шерове за купуване.В момента аз лично се колебая дали да не приема следващото плащане във вид на шерове.Това ми се върти в главата и трябва да го реша до края на деня.Вие как ще процедирате?


Аз още вчера го смених на плащане в шерове. Но не е сигурно дали ще стане - начина на плащане трябва да е цяла седмица непроменян. Но ще видим...
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот deyan_rashkov » 31 Окт 2014, 18:41

намерих, че има и форум на LTCgear
http://ltcgeartalk.net/
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот marincho » 31 Окт 2014, 19:01

Това е форум на един, с цел да си рекламира рефералния линк.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот marincho » 01 Ное 2014, 01:27

Плащането в шерове - получено. Набързо сметнато, нещо като $5.29 за мегахеш.
Всеки който иска да се включи, може да види първия пост в темата.
Не забравяте за мултиплицирането на 5.11, който купи сега пИчели 35% горница(евентуално).
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот LuckyBG » 01 Ное 2014, 13:30

Потвърждавам, има плащане.
За 2 седмици съм си върнал 1/3 от инвестицията, надявам се да работи сайта поне още година, ... голям съм "оптимист" xD

Който иска да пробва, като си върне 5% от вложените средства веднага, да заповяда: ltcgear.com.
Регистрирате се като реферал, към мен или към колегите (имат линкове, напред в темата) и си получавате част от вложените пари.

Засега "пирамидата" работи и плаща без забавяне, но винаги имайте едно наум!!! Инвестирайте толкова, колкото може да си позволите да загубите.

Ако някой от колетите има желание да правим обща поръчка за ASIC share1K6X – Anniversary и е склонен да организира нещата, съм съгласен да участвам, както писах по-горе. Виждам, че има и други желаещи за обща покупка, .. сега преди мултиплицирането е подходящият момент за поемане на премерен риск :D
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 01 Ное 2014, 15:13

Понеже съм се зарибил по Пирамидата предлагам следната оферта:
http://ltcgear.com?apage=527 при регистрация от линка ми и покупка получавате от мен 100 шера на всеки пакет 1К6Х.Казано накратко-купувате 1600 шера и получавате 1700.
И за да е още по-апетитна офертата добавям допълнителни 10 шера на всеки,който е получил обещаните от мен шерове(при поръчка от моят линк) и постне тук в темата че всичко е ОК.
Важно е да се знае че преди поръчка е нужно да се изтрият бисквитките от браузъра и след това да се натисне на рефералния линк,понеже ако преди това е натиснато на друг,то поръчката ви ще отиде към съответния друг реферален линк.
Предварително се извинявам на колегите че пиша в тази тема подобно нещо,но не смятам че трябва да отварям нова тема.
Ако нарушавам правилата на форума моля да се изтрие предложението ми или да се премести на друго подходящо за целта място.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, UserX1XO, viniamin