Litecoin GEAR

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот LuckyBG » 21 Окт 2014, 21:54

Благодаря на изчерпателният отговор на marincho :).

val1900 и няма нужда от сарказъм и ирония ... , възможно е да съм и по-възрастен от теб, но това дали има някакво значение ... човек винаги има какво да научи от останалите. Аз не се имам за "разбирач" и предпочитам да потърся компетентно мнение от хора, които са минали по този път, вместо да откривам аз "топлата вода". Аз си имам мои сметки и предположения, но не пречи да попитам и да си "сверя часовника" с пионерите в бранша :)

Извинявам се, ако съм подразнил някой с въпросите си.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот BGanio » 21 Окт 2014, 22:13

marincho написа: и да чакаш да се върне стария курс от .025 ВТС, избираш плащане в лайткойн.


Аз чакам 0.035 :)))
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот deyan_rashkov » 22 Окт 2014, 18:23

да го има и тука
кой е съдателя на ltcgear
https://litecointalk.org/index.php?acti ... le;u=15253
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 25 Окт 2014, 12:01

Внимание!След поредното(3-то за мен) плащане усещам че се придобива известно пристрастяване съм инвестиране на все повече и повече средства в сайта.Това отново ме кара да се замислям колко гениална е концепцията на една пирамидална структура било то от такъв или друг вид.Имам чувството че това се превръща в един непрестанен кръговрат докато кранчето не спре.Ще се опитам да устоя на изкушението и да не инвестирам повече,макар че усещам че това предвид точните досега плащания е изключително трудно.
Според неофициална информация Крис бил от Румъния,което също ме кара да се чувствам до известна степен несигурно.Има множество въпросителни около личността Крис и една загадъчност,която обаче не пречи на хората(включително и мен)да му се доверяват сляпо.Дано няма проблеми поне до нова година,но преди всяко плащане изпитвам доста сериозни притеснения относно това дали ще ги има,дали няма да ги има.И тази седмица оцеляхме и се приближихме до така мечтания ROI.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот deyan_rashkov » 29 Окт 2014, 19:36

опследното изявление на LTCgear

FTC mining
Hi,

As you may already know, Feathercoin network switched algorithm from scrypt to neoscrypt. The old scrypt asics obviously cannot mine FTC anymore.
The new chips, most likely, will mine FTC at a point if it is worth. For the moment, focus is on implementing other algorithms.
So, FTC mining will be deactivated starting this week, and may become available again in the future, if decent hashrate is achieved with the new architecture.
One more note, in case you have a FTC Scrypt address filled on account page, please change it with a LTC address instead.

Kind Regards,
Chris

Обобщено мнението ми клони към - не е пирамида
На пети ноември предстои даване на дялове заради трудностите - случва се последните пет месеца на всеки пет седмици , последните пъти беше х1,35
И в тази връзка някой да иска да направим групова покупка на пакет
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот marincho » 29 Окт 2014, 20:05

Checkout
Sorry, we do not have enough "ASIC share1K6X – Anniversary" in stock to fulfill your order (-300 in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.

← Return To Cart
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот BGanio » 29 Окт 2014, 20:07

Нищо при мене има още :)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот LuckyBG » 29 Окт 2014, 22:45

deyan_rashkov написа:....И в тази връзка някой да иска да направим групова покупка на пакет


Добра идея, преди време бях питал (преди да купя от BGanio :), но ако решите да купувате и съм събрал "стотинки" - може и аз да се включа в сделката, само свиркайте :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот Mr.Mighty » 29 Окт 2014, 23:29

може да участвам и аз..
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 30 Окт 2014, 11:47

Mr.Mighty написа:може да участвам и аз..


Вие хубаво купувате,но от 3 дни вече почти винаги е out of stock.Вчера се появи за 2 минути някъде и веднага го грабнаха.Като гледам и днес няма налични шерове.Май остава офертата на БГаньо като вариант на този етап.
От една страна неналичието на шерове го определям като подготовка за нов продукт.От друга си мисля че нарочно се ограничават наличностите в предвид "уж" предстоящото мултиплициране.
Третия вариант не искам да си го помислям,че е твърде песимистичен и ще има много разстроени хора от него.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin