Litecoin GEAR

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 20 Апр 2015, 22:24

За заинтересованите,това са последните събития около случая.
https://forum.gethashing.com/t/not-payi ... s/2031/882
Незнам какво да мисля.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот BGanio » 05 Май 2015, 11:03

Получих 1000 LTC от ltcgear - прилагам копие
Прикачени файлове
1000LTC.txt
(3.93 KiB) 420 пъти
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот LuckyBG » 05 Май 2015, 23:41

... и аз също, получих 1000 ... кръгли нули и нито едно LTC :D
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 29 Май 2015, 14:03

Някой ми е платил малка част от дължимата такса.
Ето какво ми излиза като резултат от това:
Изображение

Това би трябвало да значи,че таксата може да се плати на няколко пъти.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот LuckyBG » 29 Май 2015, 15:34

dobo79 написа:Някой ми е платил малка част от дължимата такса....


Екстра Добо, .. жалко само, дето не се е объркал и не ти е платил по-голямата част :D
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Ч

Мнениеот kopacha » 29 Май 2015, 17:06

To reactivate hosted mining service, yearly management fee payment is required for this user account. After reactivation, weekly payments to user balance (which can be withdrawn) are resumed. Alternately, users with accounts valued over a threshold may opt for self maintained mining, they will receive boards equipped with asic chips in exchange.
To opt to resume payments please send 10.22160000 BTC to Bitcoin address 1iGEY9cmrhkjARKBhhXbRpY1crkfUttNL . Once transfer received, hosted mining will be resumed in 48 hours. For security purposes, please write down BTC address, even if you do not plan to reactivate hosted service.
The secondary option (share conversion to asic boards) will be activated in next days - some details await adjustment.
There is no deadline for first option. There is a deadline for second option, which is not yet set.


Мене ми изисква да пусна 10.22 Биткойна хахахаххаахха ??? Интересното е че горе долу на толкова се равнява сумата която съм писал като мисинг пейаут :>) Която нали по разбираеми причини спрях да попълвам март Месец :) Интересното ми е сега ако попълня за още 10 мисинг пей аут транзакции излезе че има да ми дава още 10 биткойна дали ще ми изпише :) там дето на добо му пишеше 0.01бтц 10 биткойна :))) Ще пробвам и ще пиша Ако не ще си остана само със безмисленото смятане колко пари има да ми дава Крис и попълването на безмислената му форма :)))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 29 Май 2015, 20:38

Щом това ти е таксата,значи имаш около 6к шера.
Ако последното ти плащане е било както на повечето от нас на 12.12.2014г. то досега теоретично би следвало да си натрупал около 17.4 бтц(това е според днешния курс на лтц/бтц),т.е. след таксата би ти останало около 7.2 бтц.
Всички сметки са приблизителни и с много неясности все още.
Дали ще имаме на акаунтите натрупаното досега и оттам да се плаща,дали ще имаме натрупано само за 2014г. и да иска да се плаща допълнително...... все още нищо не се знае.Едно е ясно и то е -да не се плаща нищо преди да е приключила синхронизацията или както там се нарича.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот larry12 » 29 Май 2015, 20:47

Пичове не искам да ви се бъркам ама трябва да сте луди да му вкарате :btc: допълнително от това което се предполага че виртуалната му ферма е изработила за да платите “таксите” и да чакате после да вземете нещо, силно се надявам да греша щото е мноо кофти нЕкой да те палне с парички/биткойни но си мисля че това са последните напълни да може да изцеди каквото още може :think:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот dobo79 » 30 Май 2015, 11:35

Нова информация за тези които се интересуват.
Човека платил таксата е получил плащане в акаунта за тази седмица,т.е. акаунта започва от 0.
Това би трябвало да значи че натрупаното досега теоретично "ще се появи" в акаунтите и след това който иска да продължи с клоуд копането ще трябва да си плати таксата,който не иска да продължава то ще може да си изтегли средствата.Това са само мои(и не само мои) предположения на този етап.
Истината е някъде там....
Относно таксата-едва ли има много хора,които биха могли да си позволят да платят такава такса от собствения си джоб ако не стане от баланса то просто няма как да стане.Може някои с малки акаунти да си позволят да платят,но засега всеки е против плащането предварително,което си е нормално.В момента доколкото следя нещата само един е платил таксата и то с опознавателна цел.
Според един от най-големите "шеродържачи" :) ,който притежава около 1.2млн шера и има да взема около 3600-3700бтц(около 2000+бтц такса), проследените адреси от плащанията от Крис съдържат лайткоини с които може да му се плати неколкократно.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Litecoin GEAR

Мнениеот Mr.Mighty » 29 Юли 2015, 10:42

Нова информация от адвоката получена по пощата:

Hello everyone,
First I would like to thank you for posting your information to the form. It has been a tremendous help in presenting a case to the lawyers solicited. The purpose of this email is to report that status of the case. It has been 2 weeks since the case has been submitted.

Out of the 10 offices solicited it has now been narrowed down to two that seems to offer the best dialogue regarding the case.

In the last 2 weeks I engaged the two offices in the details of the case. I wrote up a 32 page explanation of my account and interactions with LTCGear since 2012. I provided as much detail as possible, quoting previous websites, providing links referencing other customer's stories when I could. I also submitted a collection of information I documented while I was in Romania.

I cannot provide more details at this time but I can say that the likelihood of getting the case to trial is very high. The two firms I'm working with have on staff prosecutors that rank top 10 in the country. In addition they estimate that they would not file the case with a contingency fee. Instead they would require roughly $50k - 75k USD total upfront which they expect to be the full amount in fees for about 12 to 18 months of the case, which would include, the investigation, court filings, soliciting expert witnesses, IT forensics. The estimates are based on a case with damages of $30 million USD. Again this is only preliminary and is for past due funds since December. It does not take into account the amount each of us invested into ltcgear and assets held by the company, the value of assets at the time of purchase or when expected funds were to be paid out.

The structure of the case is not set in stone yet, they are still trying to determine what would benefit all participants so please do not take the numbers I presented as anything more than hypothetical. There may also be a minimum fee that would be required by each participant in the case that is yet to be determined.

I still have few more calls to make and at some point we may be required to do a teleconference with all participants at a data to be determined.

What I need from you. Please reply to this email that you authorize me to submit your email address to the law offices. The previous information I submitted was anonymous, only providing accounts by country, and shares owned. Also if you no longer have an account with LTCGear please let me know as well so that you can be removed from the list.

I will be providing more information/updates going forward as well as soliciting everyone for more information, suggestions for the case.

Sincerely,
Andrzej Lipski
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin