Мнения за Хотел за копачки

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Мнения за Хотел за копачки

Мнениеот Atila_bg » 21 Мар 2024, 15:05

Здравейте, Моля за съдействие купих малко основно училище и започвам да изграждам ФЕЦ 800 kWp а за сградата ми се иска да направя ХОТЕЛ ЗА КОПАЧКИ. Много изчетох и основните неща ми са горе/долу ясни захранване от/ ФЕЦ /ЕРП Мрежа/дизел генератор/, окабеляване, охлаждане, интернет, подръжка охрана видеонаблюдение 24/7,и др. Интересуват ме актуалните цени наем за момента и дали според вас ще има интерес?
Благодаря Ви!
Atila_bg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Мар 2024, 14:56

Re: Мнения за Хотел за копачки

Мнениеот 2GOOD » 21 Мар 2024, 20:46

Основният фактор според мен е цената на тока. При конкурентна цена на електроенергията, дори и само за част от денонощието може би ще има интере, но от голям инвеститор - миньор
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения за Хотел за копачки

Мнениеот jamesdavidso » 26 Мар 2024, 17:17

Atila_bg написа:Интересуват ме актуалните цени наем за момента и дали според вас ще има интерес


Според мен е фин и динамичен баланс между цена, възвращаемост, удобство, доверие и сигурност. Много трудно е да се каже, но смятам, че в средносрочен и дългосрочен план всеки енергиен проект има добри шансове за успех с текущата държавна политика.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 373
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52


Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin

cron