Съвместна биткойн майнинг операция

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Съвместна биткойн майнинг операция

Мнениеот bitcoinMiner » 06 Яну 2014, 11:14

Здравейте, мисля да организирам съвместна майнинг операция с новите 20nm майнери на KnC - TerraMiner™ IV – 2TH/s

Цената на машината е $5,999 и още около $2000-$3000 ще бъде хостинга на машината в дейта център, тъй като цената е доста висока и не е достъпна за всеки, мисля да се организираме и ако има достатъчно желаещи да поръчаме един майнър с априлския батч.

Схемата на участие ще е следната:

Производителността на машината ще се раздели на дялове и всеки ще може да си купи определен брой дялове.

Всички детайли все още не са уточнени, тъй като в монета е само идея, но ако има желаещи можем заедно да поизчистим детайлите. Очаквам вашите мнения и коментари
bitcoinMiner
 
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Яну 2014, 10:52

Re: Съвместна биткойн майнинг операция

Мнениеот dobo79 » 06 Яну 2014, 12:46

Аз пък мисля първо да проучиш въпроса кой производител какви устройства произвежда,кога,как и дали ще излязат на пазара,както и допълнителни подробности и чак след това да се пуска тема като тази.
KNC-Terraminer ???
Ако грешката е случайна,моля за извинение.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Съвместна биткойн майнинг операция

Мнениеот crab » 06 Яну 2014, 12:59

А дали април месец (което е след 4 месеца) ще избие това устройство? този хостинг на машината в дейта център на каква база е определен и за колко време? грубо излизат 9000 долара, 6000 да се инвестират сега, 3000 след 4 месеца, отделно нотариални такси (щото без договор никой няма да ти даде току така 2-3 бона) и тепърва да се възстановяват. Хубаво е като идея да се нахвърля човек на по-висока техника, но информацията е малко и съответно риска е голям.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София


Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin