закупуване за копане

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

закупуване за копане

Мнениеот milbor2 » 10 Май 2021, 20:29

Здравейте колеги.
Ако не се ръководим много от цените сега в какви компоненти бихте инвестирали за копане.
Ще споделя моето мнение накратко:
- вярно ли е че картите 6000 серия има прираст с около 16% при активиране на resize bar (( около 70-72 mh/s ) знам че трябва хубаво am4 дъно и процесор 5000 серия май)
- 5700 XT прави повече от 6700 ХТ като скорост ??????( 6800 или 6900 заслужава ли си)
- какво дъно и цокъл да се вземат -1151 старите и изпитани- но скъпи, или am4 + 5000 процесор /пак скъпо излиза знам, но ако нещо стане може да се продаде впоследствие/
Не говоря за ферма от 6- 8 карти , а за нещо скромно на първо време 1-3 карти и впоследствие за ъпгрейд.
AMD или NVIDIA - нещо като чета започват да спъват все повече модели на NVIDIA по отношението на копането.
Очаквам вашите отговори и съвети, знам че всичко в момента е много скъпо, но съм копал и по време когато се правеха по няколко десетки долара на месец , постоянство му е работата и да не се отказваме.

Поздрави
milbor2
 
Мнения: 149
Регистриран на: 11 Фев 2014, 09:00

Re: закупуване за копане

Мнениеот aclass » 10 Май 2021, 23:20

Набързо:
Не
Да и Не
Каквото си решиш...
Каквото намериш на прилична цена че сега са страшни.
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03


Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin