Nicehash unpaid mining balance

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 14 Мар 2021, 18:52

Не ми приемат втората стъпка от верификацията в coinbase, изискват документ с имената, адреса ми, не по-стар от 3 месеца, дотук пробвах с фактура от мобилен оператор и бланка за създаване на дебитна карта от преди месец, не ми одобряват, писах на съпорта, предполагам бот не ми одобрява автоматично заявката.
Точно там е проблема, на приказки всичко е ясно, изпълнявам всичко по направените от мен опити и не става. Ползвам компютър от много време, но рядко правя разплащания в нета и оттам идват спънките ми с тези регистрации. И на мен ми изглеждаше лесно, но не ми се получава. Може да е въпрос на няколко клика, и понеже нямам приятели около мен дето да се занимават с копане и аз опрях да прося помощ по форумите. В хардуерБГ доста хора ме отсвириха, а аз точно там се надявах, понеже съм в онзи форум от над 10 години, но уви, там вече простосмъртните нямаме място. Та така, някой ако иска да помогне по телефона съм готов на видео разговор и ще пусна екрана на компютъра ми да видите кое какво се случва, дано някой ми отдели мъничко време, че няма към кого да се обърна... Направо си оставям телефона с вайбър 089 5556135.
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 14 Мар 2021, 19:08

Няма да те одобрят в coinbase ако не е на английкси. Аз ги излъгах с фалшива сметка за ток на (CEZ) на английски преправих я на фотошоп инак и на мен не искаха и две седмици не ме одобряваха колега :violin:
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 14 Мар 2021, 20:27

Е много занимавка става тогава. Ако няма друг начин направо ги хвърлям на вятъра тия койни, писва ми. Ако не е през coinbase през друго може ли да се теглят да се върнем в изходяща позиция ??
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 14 Мар 2021, 20:50

Зависи под какво имаш предвид изходна позиция за целта можеш да си направиш портфейл в exodus и да ги прехвърлиш там и от там на altcoin в левова равностойност на за колко пари става дума ?
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 14 Мар 2021, 20:56

С 2 карти 4гб копая от 3 седмици, не говорим за стотици левове.
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 14 Мар 2021, 21:08

Варянтите са това което ти казах по-горе , ако възнамеряваш да продължаваш да копаеш и да си ъпдгрейднеш машината с 8 гб карти и на горе което е препоръчително си купи хардуерен портфейл NanoX мисля че го има на сайта . Това което ти казах също за coinbase-а го направи и няма да имаш ядове но в coinbase също трябва да пратиш едно евро за верификация на сметката за да можеш да прехвърлиш фиатни пари към сметката :character-bart:
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 14 Мар 2021, 21:14

В coinbase разбрах, че трябва да фалшифицирам БГ ф-ра на английски - няма да се занимавам. Да купувам други карти и да копая - няма да се занимавам. Просто имам в момента 2 карти и вместо да ги ползвам за ютуб по 2 часа на вечер ги пуснах да орат вече трета седмица, изорали са 60 лева и искам да видя как се теглят. Ако успея - мога да ги задържа още известно време докато тока се изравни с изкопаното. Нещо много нервозно ми става.
В този Exodus като го инсталирах - къде да му кажа, че вече имам нещо изкопано от nicehash??? Ето толкова ми е тегава цялата ситуация !!!

Вече ме таксуваха един път за регистрация на банковата ми карта в nicehash, нямам намерения да се регвам в сайтове наляво и надясно и да ме таксуват за нещо, което не ми се получава на практика.

Не ми е ясна механиката с тия крипто пазари, платформи, ексчейнджове, прехвърляници от едно място на друго, даваш си банковата сметка, плащаш депозит 1 евро и не ти дават указания как да си реализираш печалбата!! Нещо ми подсказва, че скоро ше бутам сергията...
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 14 Мар 2021, 21:27

Реално проблема е в теб , не в системите щом са те таксували трябва да имаш преведено 1 евро в еврова равностойност в nicehash така ли е ?.Ако имаш значи акаунта е верифициран. Относно екзодията (портфейла) качвайки го ще ти излезне Send Receive цъкаш на RECEIVE и след това ти излиза твоя адрес на портфейла ще прикача снимки за да се ориентираш малко от малко :obscene-drinkingbuddies:

https://prikachi.net/images/o5H03.png
https://prikachi.net/images/o5AKG.md.png

П.С ВАЖНО!!!

Имайки предвид чв имаш 60 лв няма да можеш да ги прехвърлиш на екзодията минимума е 0.0001 тоест към днешен курс 98 кинта . :text-imsorry:
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 14 Мар 2021, 23:26

dqdobosko написа:Реално проблема е в теб , не в системите щом са те таксували трябва да имаш преведено 1 евро в еврова равностойност в nicehash така ли е ?.Ако имаш значи акаунта е верифициран................

Нямам 1 евро в евровия ми портфейл в nicehash... въпреки че от банката са ми излезнали 2 лева... ако депозирам всичките btc ще се оразмерят ли в евро? Към момента обаче пък ми дава друга грешка като се опитвам да депозирам btc ....

ПС : разбрах къде е тънката лайсна - утре ще отида до банката да направя депозит 1 евро на място в банката, указана в профила ми в nicehash. Явно нямам онлайн банкиране и не мога от компютъра си да преведа 1 евро, за да ми стане активна евровата сметка в nicehash ?!?
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 14 Мар 2021, 23:36

Това няма нищо общо с онлайн банкирането , но отиди да видиш коя е банката ? . По пътя на логиката щом за се осчетоводили и са ти излензали като платени някъде са спрени отиди до банката за най сигурно. Ти как ги нареди парите през приложението на банката ли въведе. IBAN а най важното REF номера добави ли го без него няма да стане брато ако нямаш поле се добавя като дескрипшън . Все едно ще плащаш лизинг за кола т.е основание за плащането е REF номера IBAN-а сумата и пращаш ако не си въвел REF-а парите са отишли в найса но не си си верифицирал ACC-то :violence-stickwhack: :D
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

ПредишнаСледваща

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin