Nicehash unpaid mining balance

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 15 Мар 2021, 00:02

Цъках само през сайта nicehash, мислех че като там съм указал банковата си сметка те ще си ги дръпнат!! Откъде да знам, че не се получава така?? И още повече като получих смс че са ми излезнали 2 лева от картата реших че са отишли по направление..... нещо яко сложно майкамудеба, утре ше видя дано попадна на някоя по-читава банкова служителка, че там ги избират с конкурс по тъпота. Не стига че и аз не знам какво трябва да направя пък и отсреща ако не могат да ми помогнат ще стане нищо и половина!! Това което ще направя е да направя депозит към банка в Lithuana, като съм си записал цялото инфо с ибан, биц код и всичките точни данни и ще преведа нови 2 лева да видиме.........
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 15 Мар 2021, 00:26

Задължително REF-A!!!!!!!!!! направи го от вкъщи както и първия път но с REF сега ..

П.С REF (Reference/MEMO) пример RF88 4444 3333 2222
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 15 Мар 2021, 00:49

Когато го правя през сайта на nicehash всичко ми е попълнено автоматично, просто полето което съм оградил в червено не може да се пише никаква сума, дефакто не мога да направя превод (депозит) за да ми се активира евровата сметка !! Предишния път не помня по какъв начин наредих сумата 1 евро, май е било по същия начин и сега нещо някъде стои на изчакване, нямам идея какво се е случило, не помня, пълна бъркотия ми е в главата.

Изображение
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 15 Мар 2021, 10:34

Пич парите се превеждат чрез онлайн банкиране не през сайта на nicehash копираш IBAN-а REFERENCE и BIC а и през сайта на твоята банка превеждаш
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот donLuka » 15 Мар 2021, 14:14

Еврика, направих превода!!! Сега 3 дни чакане докато се отрази в латвийската банка. Чудничко.
donLuka
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Мар 2021, 12:41

Re: Nicehash unpaid mining balance

Мнениеот dqdobosko » 19 Мар 2021, 09:47

Какво стана пич , ти писахме писахме и забрави да напишеш как си се оправил и другите колеги да зная!
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Предишна

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, viniamin