фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Мнениеот valko » 15 Яну 2021, 16:54

Понеже напоследък искам да се оборудвам с s19 pro, се оглеждам за такава техника.
Разбира се в нета се натресох на битминерс.асиа (нарочно го пиша на кирилица) и ме изуми с цени :)
Но веднага ми се наби на очи безплатния сертификат до март 2021, повече не рових, отписах ги.
Но какво се случи вчера :)
Появява се обява в ОЛь :D за продажба на С19 про и С17, от потребител без никакви координати , регистриран същия ден и доста интригуващи цени.
Пиша ЛС и днес се връща отговор че техниката вече е продадена, обаче човека вече е склонен да ми даде координати на доставчика да си купя сам , щото той разбииш ли, щял да пазарува чак след 2 месеца :)
Викам - оки, дай тия координати да ги видим и почти се досещам какви ще са :)
И да ! Точно така, правилно се досетихте - праща ми същия сайт, даже имал код за отстъпка , който бил склонен да ми го даде :)

Пускам случката само информативно колко са напред с матриала фейковете :)
valko
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Ное 2017, 14:19

Re: фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Мнениеот guBaHe » 15 Яну 2021, 21:44

Като нищо може и да са наши момчетата.
Я дай профила на продавача? Или линк към обявата. Може и на лично.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Мнениеот guBaHe » 16 Яну 2021, 22:07

В bitcointalk има няколко души, които твърдят че са си получили поръчките.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Мнениеот valko » 16 Яну 2021, 23:35

Напротив, точно обратното. Доказват че е скам.
Разказват се случки от ebay подобни на моята. А може да си попаднал на фалшивото копие на bitcointalk където скамърите обясняват как са си получили ордерите.
valko
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Ное 2017, 14:19

Re: фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Мнениеот guBaHe » 17 Яну 2021, 11:45

valko написа:Напротив, точно обратното. Доказват че е скам.
Разказват се случки от ebay подобни на моята. А може да си попаднал на фалшивото копие на bitcointalk където скамърите обясняват как са си получили ордерите.


Прав си, фалшивото копие на биткойнталк е. "Продавача" праща линк към него. Изобщо не обърнах внимание. СКАМ СИ Е!
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: фейк ли е битминерс.асиа или да :)

Мнениеот Sevo » 17 Яну 2021, 16:49

Абе истината е че има хора получили от там. Познавам такъв човек, НО, нито ми е близък, и който познавам от скоро.
А аз дори щях да поръчвам от тях, но така и не събрах смелост да натисна бутона за поръчка, може би и за дбро. Самото поръчване с ВТС ме отказа.
Не препоръчвам да рискувате.
Sevo
ПроФесор
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Юни 2014, 11:34


Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin