Levcoin (LVC)

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот monopola » 10 Май 2018, 15:11

Добри, викаш биткоина е пирамида, а твоята смешка е истинското нещо :) баси клоуна...
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот laik2 » 11 Май 2018, 03:28

Лъв Майнър написа:
laik2 написа:Престани с глупостите и се събуди, не може монета, чиято разработка е "строго секретна" и се разпространява бинарно да бъде приета в криптосвета.Ние доматите не ги ядем с колците, кода искам да видя, кодааа, знам ли какво сте сътворили с твоя приятел, Добри.

Нищо секретно няма в левкойна, авторите на проекта са всеизвестни, те са осигурили възможността да се копае и това на мен ми е напълно достатъчно. Относно кода - на сайта им има телефон за връзка, звънни им и ги питай за кода. Биткойнът, да речем, е стопроцентова пирамида, там дори не се знае кои са авторите, има само някакъв тайнствен псевдоним Сатоши Накамото и това е. Левкойнът има бъдеще и доказателството е, че Матеев ревностно пази своите 6000 LVC, дори имам подозрение, че напоследък идва да копа, понеже хашрейтът е доста висок (обикновено е под 100 KH/sec).

По-добре замълчи и изглеждай тъп, отколкото да се обадиш и да го докажеш!
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот litecoin » 15 Май 2018, 01:51

Как ли пък не, била първата българска само за инфо aurumcoin cointech.net
I love all hard forks to Bitkoin BTC take it for free BCH , BTG , B2X , SBTC , Bitkoin Platinum , Bitkoin Uranium , Bitkoin Cash Plus , Bitkoin Silver and all others.
Аватар
litecoin
 
Мнения: 22
Регистриран на: 17 Юли 2017, 18:18
Местоположение: Izola - Slovenia

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот joring » 23 Май 2018, 06:07

Аз копам здраво. Лаптопа ми е стар и смят да го уморя
joring
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Май 2018, 22:05

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот guBaHe » 23 Май 2018, 15:04

litecoin написа:Как ли пък не, била първата българска само за инфо aurumcoin cointech.net


Да не забравяме и калинките.

Това, че Добри е чул за крипто преди 3-4 месеца не значи, че света на криптото е създаден тогава.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Предишна

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin

cron