Levcoin (LVC)

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот Лъв Майнър » 06 Май 2018, 12:32

Mateev написа:Ти като че ли не разбираш (или се правиш, че не разбираш) че за да е сигурна една криптовалута трябва да има ГАРАНТИРАНА ДЕЦЕНТРАЛИЗАЦИЯ !!! Левкойна няма такава и НИКОГА НЯМА ДА ИМА !!!

Г-н Матеев, нека не изпадаме в паника и да не вкарваме LVC в хипотетични катаклизми и теории на конспирациите.
Последна промяна Лъв Майнър на 21 Май 2018, 18:17, променена общо 2 пъти
Лъв Майнър
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2018, 15:04

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот Лъв Майнър » 06 Май 2018, 13:49

jamiemirror написа:Матеев, пак двойка.
Криптото е признато за asset, не е разплащателно средство а собственост, стока. Пробвай хакериите, влизаш в затвора.

Това се нарича "кошмарът на ментора" - винаги има риск някой от аудиторията да те хване в елементарна неосведоменост и авторитетът ти директно се срива.
Лъв Майнър
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2018, 15:04

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот konqueror » 06 Май 2018, 14:03

Лъв Майнър написа:Майнери, наистина съм разочарован от подигравателното отношение към единственият действащ и български криптопроект. Прогнозирам, че до края на 2018 левкойнът ще влезе в ТОП 100 на Сoinmarketcap и тогава ще ми е много интересно какво ще се пише тук за LVC.


Добри, готов ли си да подкрепиш прогнозата си с бас? С ескроу 2GOOD? Ако не си изпринтирай си прогнозата и я използвай за нещо по-смислено, ако ме разбираш.
Аватар
konqueror
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Дек 2016, 11:18

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот Лъв Майнър » 06 Май 2018, 14:32

konqueror написа:Добри, готов ли си да подкрепиш прогнозата си с бас? С ескроу 2GOOD? Ако не си изпринтирай си прогнозата и я използвай за нещо по-смислено, ако ме разбираш.


Ако Добри наистина ти е толкова на душа, защо просто не му пишеш във Фейса?
Последна промяна Лъв Майнър на 06 Май 2018, 22:09, променена общо 1 път
Лъв Майнър
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2018, 15:04

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот konqueror » 06 Май 2018, 14:40

Лъв Майнър написа:
konqueror написа:Добри, готов ли си да подкрепиш прогнозата си с бас? С ескроу 2GOOD? Ако не си изпринтирай си прогнозата и я използвай за нещо по-смислено, ако ме разбираш.


Ако Добри наистина ти е толкова на душа, защо просто не му пишеш в Фейса?


Да разбирам ли, че не вече не вярваш в прогнозата си :think:
Аватар
konqueror
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Дек 2016, 11:18

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот Лъв Майнър » 06 Май 2018, 14:50

konqueror написа:Да разбирам ли, че не вече не вярваш в прогнозата си :think:


Ти явно не разбираш какво аз ти казвам, просто не намираме общ език, така че нека не спамим темата.
Лъв Майнър
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2018, 15:04

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот laptopz » 06 Май 2018, 21:42

Изображение
laptopz
 
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Фев 2018, 13:36

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот laik2 » 10 Май 2018, 00:04

Лъв Майнър написа:
konqueror написа:Да разбирам ли, че не вече не вярваш в прогнозата си :think:


Ти явно не разбираш какво аз ти казвам, просто не намираме общ език, така че нека не спамим темата.

ТИ явно не разбираш за какво иде реч.
Престани с глупостите и се събуди, не може монета, чиято разработка е "строго секретна" и се разпространява бинарно да бъде приета в криптосвета.
Ние доматите не ги ядем с колците, кода искам да видя, кодааа, знам ли какво сте сътворили с твоя приятел, Добри.
Зад екипа на Levcoin стоят също толкова тъмни и неосведомени личности, колкото и зад екипа на OneCoin. С пръдня боя не става - осъзнай го!
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот Herzog » 10 Май 2018, 01:05

Не разбирам защо изобщо продължавате да му обръщате внимание?!?
Явно сте мазохисти..............
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Levcoin (LVC)

Мнениеот Лъв Майнър » 10 Май 2018, 14:01

laik2 написа:Престани с глупостите и се събуди, не може монета, чиято разработка е "строго секретна" и се разпространява бинарно да бъде приета в криптосвета.Ние доматите не ги ядем с колците, кода искам да видя, кодааа, знам ли какво сте сътворили с твоя приятел, Добри.

Нищо секретно няма в левкойна, авторите на проекта са всеизвестни, те са осигурили възможността да се копае и това на мен ми е напълно достатъчно. Относно кода - на сайта им има телефон за връзка, звънни им и ги питай за кода.
Последна промяна Лъв Майнър на 21 Май 2018, 18:18, променена общо 1 път
Лъв Майнър
 
Мнения: 30
Регистриран на: 01 Май 2018, 15:04

ПредишнаСледваща

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin