Относно копаене в Nicehash

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Mateev » 24 Мар 2018, 08:45

Minermen написа:Здравейте, има ли някой, който да копае в Nicehash? Имам три рига и искам да копая в Nicehash и това, което изкопая да ми бъде прехвърляно директно в Bitcoin. Доколкото разбрах, пула избира сам каква валута да копая и накрая на деня ми я прехвърля в bitcoin, но нещо не мога да се оправя сам. Ще съм благодарен, ако някой сложи едно рамо.


NiceHash има перфектен и безкрайно подробен Help за всеки един въпрос, който те интересува.
https://www.nicehash.com/help

Избираш си език, който го разбираш (английски, руски или китайски) и след това изчиташ Help-a от край до край. И когато ти се изясни как работи всичко, тогава вече можеш да задаваш конкретни въпроси, на които ще получиш конкретни отговори. В момента няма как това да стане, защото някой трябва да изпише поне 100 постинга с разяснения на Български език, без да е наясно какво точно знаеш и какво - не.

Ако не ти се чете, обади ми се по телефона и ще ти разясня всичко в рамките на половин-един час разговор. Ще ти помогна и да си инсталираш софтуера и да си направиш верните настройки. Алтернативата - задавай в тази тема конкретни въпроси, но един по един, и аз ще ти давам конкретни отговори.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот svetli76 » 24 Мар 2018, 11:00

Колега Minermen кажи модела карти и каква операционна система ползваш,както и колко карти са на риг и захранването им съответно.Има много докачливи хора и като питаш така общо се получава такъв чат.Мен не ме мързи да помогна,не съм от хората които си пазят знанията за себе си-всичко което съм научил е като са ми помагали и ще помагам когато мога.
Поздрави
svetli76
 
Мнения: 148
Регистриран на: 18 Авг 2017, 09:52

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Minermen » 24 Мар 2018, 13:00

svetli76 написа:Колега Minermen кажи модела карти и каква операционна система ползваш,както и колко карти са на риг и захранването им съответно.Има много докачливи хора и като питаш така общо се получава такъв чат.Мен не ме мързи да помогна,не съм от хората които си пазят знанията за себе си-всичко което съм научил е като са ми помагали и ще помагам когато мога.
Поздрави


Благодаря ти.
Windows. Двата Рига са с по 6 карти ASUS Radeon 580 8 Gb захранване FSB 1000w, а другия риг е с 6 карти MSI Radeon 570 8GB захранване пак 1000w.
Принципно каквото изкопая обръщам в Bitcoin (сега копая LTC), просто така съм решил за момента. Идеята ми с nicehash e да не се занимавам с гимнастика и такси, а това което изкопая в nicehash, сайта да ми го обръща в Bitcoin и прехвърля директно в портофела (имам предвид в Ledger-a).
Последна промяна Minermen на 24 Мар 2018, 13:54, променена общо 2 пъти
Minermen
 
Мнения: 23
Регистриран на: 15 Мар 2018, 17:41

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот jamiemirror » 24 Мар 2018, 13:09

:arrow:
Последна промяна jamiemirror на 21 Май 2018, 00:28, променена общо 1 път
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Sando_83 » 24 Мар 2018, 13:45

С тия карти най доходно в момента а и от месеци насам е да се копае етер в твоя случай в найсхаш на алгоритъм етхаш не знам кой те е подвел с лтц
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Предишна

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin