Относно копаене в Nicehash

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Minermen » 23 Мар 2018, 21:54

Здравейте, има ли някой, който да копае в Nicehash? Имам три рига и искам да копая в Nicehash и това, което изкопая да ми бъде прехвърляно директно в Bitcoin. Доколкото разбрах, пула избира сам каква валута да копая и накрая на деня ми я прехвърля в bitcoin, но нещо не мога да се оправя сам. Ще съм благодарен, ако някой сложи едно рамо.
Minermen
 
Мнения: 23
Регистриран на: 15 Мар 2018, 17:41

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Sando_83 » 23 Мар 2018, 22:02

Колеги купих си кола обаче нямам книжка и като ме спрат полиция си имам проблеми дайте съвет какво да направя
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот monopola » 23 Мар 2018, 22:06

Sando_83 написа:Колеги купих си кола обаче нямам книжка и като ме спрат полиция си имам проблеми дайте съвет какво да направя


Порасна ли ти със сантиметър заради височайшата ти оригиналност....


Колега, наисхаш е пазар за мощност, някой ти наема мощността и ти плаща в биткоини, а за какво я ползва не те касае теб. Какво не можеш да направиш, че казваш, че не става?
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Sando_83 » 23 Мар 2018, 22:19

monopola написа:
Sando_83 написа:Колеги купих си кола обаче нямам книжка и като ме спрат полиция си имам проблеми дайте съвет какво да направя


Порасна ли ти със сантиметър заради височайшата ти оригиналност....


Колега, наисхаш е пазар за мощност, някой ти наема мощността и ти плаща в биткоини, а за какво я ползва не те касае теб. Какво не можеш да направиш, че казваш, че не става?

Порастна ми с повече може да предадеш на твоя колега в нетера че няма нищо в гащите а обикновенно като нямаш няма как да ти порастне господин адвокате
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот monopola » 23 Мар 2018, 22:30

Миличкият той :) нападнат ли се почувства :) Желаеш ли да подкрепиш твърденията си за мен и работата ми в Нетера някак с някоя крипто монетка? Ето, давам ти възможност още малко да си го подърпаш да порастне...
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот jamiemirror » 23 Мар 2018, 22:36

:arrow:
Последна промяна jamiemirror на 21 Май 2018, 00:27, променена общо 1 път
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Sando_83 » 23 Мар 2018, 22:39

monopola написа:Миличкият той :) нападнат ли се почувства :) Желаеш ли да подкрепиш твърденията си за мен и работата ми в Нетера някак с някоя крипто монетка? Ето, давам ти възможност още малко да си го подърпаш да порастне...

Много сте силни на облози всички видяхме в другата тема може би за това спряхте да пишете и двамата
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот monopola » 23 Мар 2018, 22:54

Ами аз лично нямам какво да кажа повече по темата и мисля, чв нивото на хеитърите не ми приляга :). Ама сега не се плюнчи, кажи си ще подкрепиш ли твърдението си? Аз ти предлагам да ти докажа, че грешиш, но понеже си ми като бездомно коте не виждам защо да го правя, ако няма да запомнищ урока - демек да си платиш :) хайде мамин, вземи ми парите :)
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Minermen » 23 Мар 2018, 23:08

monopola написа:
Колега, наисхаш е пазар за мощност, някой ти наема мощността и ти плаща в биткоини, а за какво я ползва не те касае теб. Какво не можеш да направиш, че казваш, че не става


Мислех, че в найсхаш се копаят най-изгодните валути за деня и накрая на деня ми ги прехвърлят в биткойна и ми ги изпращат в портофейла!?
Аз имам и Ledger, но в найсхаш предлагат само техен портофейл (доколкото разбрах) и превеждат биткойнти май-беше веднъж на ден!?
Последна промяна Minermen на 23 Мар 2018, 23:17, променена общо 5 пъти
Minermen
 
Мнения: 23
Регистриран на: 15 Мар 2018, 17:41

Re: Относно копаене в Nicehash

Мнениеот Sando_83 » 23 Мар 2018, 23:09

monopola написа:Ами аз лично нямам какво да кажа повече по темата и мисля, чв нивото на хеитърите не ми приляга :). Ама сега не се плюнчи, кажи си ще подкрепиш ли твърдението си? Аз ти предлагам да ти докажа, че грешиш, но понеже си ми като бездомно коте не виждам защо да го правя, ако няма да запомнищ урока - демек да си платиш :) хайде мамин, вземи ми парите :)

Е сега ще ти кажа че ще се покрия като женски полов орган демек като твоя приятел след като не е колега но аз не се обзалагам за неща в които не съм сигурен и ще откажа облог публично, сега ти по добре ли се чувстваш? А колегата няма да го коментирам освен че му се извинявам че използвах темата му
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Следваща

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin