Хотел за mining машини

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот jamiemirror » 21 Мар 2018, 20:09

FOX написа:
Sando_83 написа:Може пък да се заформят няколко баса моята оферта все още важи а видях че има и други или лисицата е само на думи

На спусък съм...!


Браво. А сега си го опри в челцето.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот marincho » 21 Мар 2018, 23:31

Имам предчувствие, че историята с мартин/технобит се повтаря. Това беше май единствения случай, с който този форум стана световно известен, за съжаление в изключително лоша светлина. Направо си е deja-vu. Сега поне ще си остане в България.
Дано не съм прав.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот NAKATA » 21 Мар 2018, 23:54

Не желая темата да се закрива по причина че е забавна и смешна(marincho разкажи за този Мартин тук му е мястото)
Последна промяна NAKATA на 22 Мар 2018, 01:11, променена общо 1 път
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот Sando_83 » 22 Мар 2018, 00:02

Мисля че това щеше да ми е най лесно спечеления биткоин жалко за професионалиста от нетера има обаче и вариянт да подписва договори с нови клиенти и да няма време от магий
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот Chris__ » 22 Мар 2018, 00:21

В такъв обект мога да го заведа този бизнесмен, че трябва да си разтуря фирмата после...
Последно бас ще има ли?
Chris__
 
Мнения: 308
Регистриран на: 21 Юли 2013, 20:55

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот Sando_83 » 22 Мар 2018, 00:27

Chris__ написа:В такъв обект мога да го заведа този бизнесмен, че трябва да си разтуря фирмата после...
Последно бас ще има ли?

X2 ;) Само го чакам
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот laik2 » 22 Мар 2018, 01:11

и на северния полюс да го заведеш, пак ще каже, че не е точно "тъй".
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот Chris__ » 22 Мар 2018, 11:35

NAKATA написа:Не желая темата да се закрива по причина че е забавна и смешна(marincho разкажи за този Мартин тук му е мястото)


Знам за колега, който плати 0.05 btc за личния телефон на този гаражен келеш. Ама дали е имало продължение не знам. :mrgreen:
Chris__
 
Мнения: 308
Регистриран на: 21 Юли 2013, 20:55

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот blazera » 22 Мар 2018, 12:20

FOX написа:
blazera написа:Не разбирам защо я има още темата? Нито има интерес към услугата, нито пък "обявата" е по правилата на форума.
Моля, модераторите да вземат съответните мерки.

"Всички искате света от вън да се оправи. Светът вътре във вас трябва да се оправи"!
Петър Дънов


Предполагам това с риторика го цитирахте, нали?
Много жалко че ви оставят такова поле за изява, отговорите ви са неадекватни и не прилягат нито на 20-годишния ви опит, нито на капитала на фирмата ви.
Конкретно, 35 градуса в помещението (гарантирани), защо ли ми звучи по-скоро като лоша реклама?
Вие си знаете, може пък и да има шарани, които кълват на тези условия. Честито на балъците в такъв случай :)
blazera
 
Мнения: 44
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:57

Re: Хотел за mining машини

Мнениеот freelancer » 25 Мар 2018, 11:30

Майтапите нямат край, конкуренцията не спи...откриват проект „Изграждане на ферма за добив на криптовалути“ на територията на ТЕЦ „Бобов Дол“ ЕАД :lol: :lol: :lol: Някой да се обади да пита какви са им цените? https://tecbd.com/?p=1706
"ТЕЦ „Бобов Дол“ ЕАД отдава помещения под наем, захранвани с електроенергия на изгодни цени, по повод проект за създаване на комплекс за добив на криптовалути на територията ни. Развитието на проекта „Изграждане на ферма за добив на криптовалута“ ще бъде реализиран в 2 основни етапа, които се очаква да се застъпят във времето. Първият етап е свързан със създаването на мощности. Към момента за целта е предвидено и пригодено специално помещение за контролно-технически център. Мястото е охраняемо и добре вентилирано и е пригодено в него да се позиционират машините за добив на криптовалути, т.нар РИГОВЕ – компютърни конфигурации с голям брой видеокарти, както и ще бъдат изградени и монтирани фреймове към тях.
Вторият етап включва създаванетона платформа за отдаване под наем на мощност за добив на криптовалути на крайни потребители т.нар. „Cloud Mining“. Целта на тази информационна система ще бъде да гарантира сигурен хостинг и да бъде лесна за използване от потребителя и да представя детайлна информация относно предоставената му към момента мощност, валидността на договора, хронология на „изкопаните“ криптомонети, реализираните преводи и т.н."
Аватар
freelancer
 
Мнения: 32
Регистриран на: 11 Мар 2018, 22:29
Местоположение: Sofia-London

ПредишнаСледваща

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin