Нов съм

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Re: Нов съм

Мнениеот petkov_ » 09 Авг 2017, 11:34

Относно windows-ките версии вече е ясно... за съжаление достъп до такава (за проби) имам само вечер, а тогава жена, деца.... За утре съм планирал да преинсталирам тук един компютър на 64-тка за да мога да пробвам този прословут Claymore дали ще тръгне.... между другто установих какво точно и защо е пищяло. Успял съм да подкарам само някаква remote конзола, в която можеш да си направиш настройките, но като реши да пуска копачката и умира на място.... както казах уча се....
petkov_
 
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Авг 2017, 09:24

Re: Нов съм

Мнениеот nork » 09 Авг 2017, 11:54

petkov_ написа:Добре хубаво, ясно.. значи, да разбирам че трябва да взема , да похарча 5-10 хиляди лв. за хардуер, след това да почна да се мъча да подкарам нещо, което я стане я не стане (това че друг го е подкарал, не значи, че аз ще успея) и след това да си въртя този хардуер на малкия пръст, че да изглеждам сериозен..... Не мислите ли, че преди да тръгна да харча едни пари за хардуер ще проверя как стават нещата, ще се опитам да натрупам малко опит, а след това ще тръгна да "плувам на дълбокото". Никой не се е родил научен и всеки се учи от грешките си.... и честно казано, не че не бих инвестирал, но не искам да плащам предварително10 бона за евентуална грешка....


Петков - не си единственият новак тук........
За 3 страници не отговори на нито един въпрос които ти зададоха хората които искат и могат да ти помогнат :shock:
Пишеш си някакъв монолог и очакваш някой с магическа пръчка да познае кое и какво искаш и какво ползваш! Казваш, че си позачел форума, но явно не си.
Никой не се е родил научен, а който иска да се научи пита точно, ясно и конкретно. Имам еди си каква карта, искам да копам с еди си кво.
В дълбокото се учиш най бързо и лесно, но ти искаш да се плацикаш на прибоя в спокойно време. :clap:
Аватар
nork
 
Мнения: 85
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:42

Re: Нов съм

Мнениеот if4o » 13 Сеп 2017, 20:29

Обикновено ефективните копачи се стартират от скрипт (BAT) файл с настройка на променливи и дълга команда с много аргументи за самия копач.[/quote]


:) пропускаш съвети ми се струва :)
if4o
 
Мнения: 51
Регистриран на: 24 Юни 2017, 00:10

Предишна

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Spenchoni, teomihsav, viniamin