Хубава машина за копаене

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Хубава машина за копаене

Мнениеот ivancho1BG » 16 Ное 2014, 23:39

Здравейте копачи! Надявам се някой да ми помогне. Отскоро се занимавам с BTC копане, но лаптопа ми е боза-6.0 Khash (забравих мерната единица, може и да е тази). Та някой може ли да ми каже някаква копачка, която г/д ще ми прави 500-1000 лв на месец? Мога да инвестирам до 1000-1500лв. За машина. Някакви предложения?
ivancho1BG
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Ное 2014, 23:15

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот upuHka » 16 Ное 2014, 23:58

Билетите за този влак се продадоха отдавна. По дяволите, и влака го няма вече.

Съвет: не се занимавай с глупости :)
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот filchef » 16 Ное 2014, 23:59

ivancho1BG написа:Здравейте копачи! Надявам се някой да ми помогне. Отскоро се занимавам с BTC копане, но лаптопа ми е боза-6.0 Khash (забравих мерната единица, може и да е тази). Та някой може ли да ми каже някаква копачка, която г/д ще ми прави 500-1000 лв на месец? Мога да инвестирам до 1000-1500лв. За машина. Някакви предложения?


Много ме развесели с този пост те копачите не могат да си плащат вече тока а ти с трици маймуни искаш да ловиш :lol: :lol: :lol: :happy-jumpeveryone:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2271
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот peshan » 17 Ное 2014, 00:07

Ако добавиш още 2500 лева т.е. да станат 3900-4000 (или 2600 $) , то тогава може да се изпълни желанието ти - http://www.minersbox.com/index.php/products/minersbox-5 - първата машина 5 TH/s ТЕОРЕТИЧНО може да докара 1000 лева чисто, НО ако не скача трудността, което няма как да стане :-)
SHA256 - 9 еруптера + 5 Lancelot-a + Antminer S1 , Scrypt - 6 x ZEUS blizzard 8.4 MH
Аватар
peshan
 
Мнения: 184
Регистриран на: 13 Юни 2013, 18:44

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот 2GOOD » 17 Ное 2014, 00:22

peshan написа:Ако добавиш още 2500 лева т.е. да станат 3900-4000 (или 2600 $) , то тогава може да се изпълни желанието ти - http://www.minersbox.com/index.php/products/minersbox-5 - първата машина 5 TH/s ТЕОРЕТИЧНО може да докара 1000 лева чисто, НО ако не скача трудността, което няма как да стане :-)


Моля, не предлагайте на новака несъществуващи машини:
Please note that this is a request for pre-order. Your orders will be shipped by the end of December.

Моят съвет е, ако много много иска да пробва копането да започне с някоя машина на старо, по едно време имаше мравки от новите за около 300лв, да види как е дали го устройва и след това да мисли. Иначе за риг с карти според мен няма смисъл на този етап, след бума от началото на годината има много ригове, които или работят на загуба или са в готовност за пускане.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот filchef » 17 Ное 2014, 00:23

peshan написа:Ако добавиш още 2500 лева т.е. да станат 3900-4000 (или 2600 $) , то тогава може да се изпълни желанието ти - http://www.minersbox.com/index.php/products/minersbox-5 - първата машина 5 TH/s ТЕОРЕТИЧНО може да докара 1000 лева чисто, НО ако не скача трудността, което няма как да стане :-)

Please note that this is a request for pre-order. Your orders will be shipped by the end of December.
Старата история с преордърите декември ама не казват коя година и след като почакаш да си искарат парите като копаят с твоята машина дето си си я платил и се вдигне трудноста отново си за палците - не се занимавай с глупости хляб в бизнеса с копането от около 6 месеца няма освен ако не си производител на хардуер или не играят големите пари със собствен електроизточник и голяма ферма.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2271
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот Spoon.Net » 17 Ное 2014, 01:43

машини, копачки ..... стига сте увъртали. кажете на човека как да си подсигури старините !! сериозно се замислям да подновя темата за HD3850 (копае с 3.8терахеша и гълта 50 вата)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот Drakyla » 17 Ное 2014, 03:25

2GOOD написа:Иначе за риг с карти според мен няма смисъл на този етап, след бума от началото на годината има много ригове, които или работят на загуба или са в готовност за пускане.


Тука си нямаш на идея колко си прав с машините готови за пускане. Аз лично съм така с 2-3 стелажа ригове.
Наскоро се сетих да пресметна прихода и разхода .. но само на нощна тарифа и май ще ги пускам скоро .



Поздрави
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот LuckyBG » 17 Ное 2014, 08:58

Spoon.Net написа: ..... стига сте увъртали. кажете на човека как да си подсигури старините !!


ivancho1BG, моят съвет е купи си BTC от някоя борса за 1000 лв. (или колкото си решил да инвестираш) и ги завърти в сайтове за cloud mining (риска е голям, но нямаш разходи за поддръжка и обслужване, започваш да копаеш веднага и .... някой ден, може и да излезеш на печалба (ако не се окаже "пирамида" и не те завлече преди да си си изтеглил вложените средства) :D )

Риск винаги има, но "който не играе... нИ пИчели" :D
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Хубава машина за копаене

Мнениеот filchef » 17 Ное 2014, 21:21

LuckyBG написа:
Spoon.Net написа: ..... стига сте увъртали. кажете на човека как да си подсигури старините !!


ivancho1BG, моят съвет е купи си BTC от някоя борса за 1000 лв. (или колкото си решил да инвестираш) и ги завърти в сайтове за cloud mining (риска е голям, но нямаш разходи за поддръжка и обслужване, започваш да копаеш веднага и .... някой ден, може и да излезеш на печалба (ако не се окаже "пирамида" и не те завлече преди да си си изтеглил вложените средства) :D )

Риск винаги има, но "който не играе... нИ пИчели" :D

Да пирамидите са последния писък на модата сред копачите :mrgreen: :lol:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2271
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Следваща

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, shulio, Spenchoni, UserX1XO