Конфигурация за максимална работна сила?

Всичко за Биткойн, Лайткойн "копането" басейни, хардуер, софтуер...

Модератор: Moderators

Конфигурация за максимална работна сила?

Мнениеот Mechoboy » 09 Юни 2014, 12:38

Здравейте, аз копам с GUIminer-scrypt с моята R7 карта към един multipool. Въпросът ми е понеже те са няколко майнер програми в GUIminerscrypt и за моето копане ползвам cgminera като програма. CG има example.conf файл, който го реконфигурирах да работи уж с постоянна стойност (максималната стойност на моята оверклокната карта за GPU и memclock).
Проблемът, е че продължава да работи картата ми на този мултипуул с MSI монитора виждам, че GPU usage както и клока се променят през 3, 4 секунди. Както пише gpu usage 98% така пада и на 86% и обратно.Променя се и клока повреме на работа. Този example.conf файл в guiminerscrypt като го промених на максимални и постоянни стойности, не съм му променил името от example na cgminer.conf. -> Дали трябва да го променя с името на конзолата миньор или да добавя още някои параметри във файла за да работи на постоянна линия картата примерно 98, 99%. Трябва да кажа, че когато съм променял този конф файл, в него поначало имаше написани 4 пъти едни и същи стойности (може би защото майнерите в guiminerscrypt сa 4, нз). Един пример с това което промених и нямаше ефект, а трябваше да има е примерно "gpu-memclock" : "0-950, 0-950, 0-950, 0-1000", и го промених на "gpu-memclock" : "1270" което ми е по afterburner клока и разни други подобни промени правих.
Някакви програмни идеи?
Mechoboy
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Апр 2014, 18:39

Назад към Mining - Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, viniamin