Evga 1300w G2 supernova

Всичко за захрананията при копане с ASIC или GPU

Модератор: Moderators

Evga 1300w G2 supernova

Мнениеот nikolaydong » 27 Авг 2020, 10:37

Налага се да изпратя на ремонт едно от захранванията, вчера наминах през фирмата дистрибутор, от който е закупен, не могат да съдействат... Миналата година съдействаха, нищо че пак с изтекла гаранция към тях, но хайде... Та, каква е процедурата по връщане на захранването, тук със сигурност има хора, които вече са го правели, колко време им отнема ако изпратят ново или съответно го ремонтират? Също така ми писаха, че трябва да се регистрирам в сайта им и да регистрирам захранването. По какъв начин трябва да стане регистрацията?
nikolaydong
 
Мнения: 159
Регистриран на: 17 Фев 2018, 16:13

Re: Evga 1300w G2 supernova

Мнениеот 2GOOD » 27 Авг 2020, 11:03

nikolaydong написа:Налага се да изпратя на ремонт едно от захранванията, вчера наминах през фирмата дистрибутор, от който е закупен, не могат да съдействат... Миналата година съдействаха, нищо че пак с изтекла гаранция към тях, но хайде... Та, каква е процедурата по връщане на захранването, тук със сигурност има хора, които вече са го правели, колко време им отнема ако изпратят ново или съответно го ремонтират? Също така ми писаха, че трябва да се регистрирам в сайта им и да регистрирам захранването. По какъв начин трябва да стане регистрацията?


Предполагам искаш директно на тях да върнеш захранването. Ако е така, отиваш на: https://www.evga.com/support/evgarma1.asp регистрираш се в ляво има меню за регистрация на продукт и си попълваш форма за РМА, след като получиш одобрение ще ти обяснят как и до къде да изпратиш захранването. При някои компании е за тяхна сметка в двете посоки, но при други е за сметка на изпращача.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Evga 1300w G2 supernova

Мнениеот nikolaydong » 27 Авг 2020, 13:35

Обмислям и бюджетно захранване, кое би препоръчал, докато върнат Евгата
nikolaydong
 
Мнения: 159
Регистриран на: 17 Фев 2018, 16:13

Re: Evga 1300w G2 supernova

Мнениеот kirilbg » 27 Авг 2020, 19:21

Здравейте колеги.
Да използвам темата, и аз имам едно 1000 ватово което изгоря но го отворих да видя какво е станало. Има ли шанс за връщане или ако някой знае сервиз във Варна кадето могат да го поправят.
kirilbg
 
Мнения: 56
Регистриран на: 25 Юни 2013, 20:50


Назад към Захранвания

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin