ремонт на захранвания EVGA

Всичко за захрананията при копане с ASIC или GPU

Модератор: Moderators

ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот l1xx » 31 Окт 2017, 00:41

Здр,
Може ли да ми препоръча някой надежден сервиз в който да дам да погледнат 2х 1300 ватови EVGA G2 ? Не е ясно какво им е, просто не палят. Прашинка няма в тях дори, не мирише на изгоряло, нито имат следи от употреба, обаче не стартират ...
l1xx
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Юни 2017, 19:50

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот NAKATA » 31 Окт 2017, 01:14

От къде си?
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот l1xx » 31 Окт 2017, 01:19

София
l1xx
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Юни 2017, 19:50

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот kkirilov » 31 Окт 2017, 09:36

Нямаш ли документ за тях? Все пак тези евги са с 10 годишна гаранция. Ако имаш документ може да пишеш директно на евга и ще те препратят към техен сервиз.
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот l1xx » 31 Окт 2017, 11:42

kkirilov написа:Нямаш ли документ за тях? Все пак тези евги са с 10 годишна гаранция. Ако имаш документ може да пишеш директно на евга и ще те препратят към техен сервиз.

Аз ако имах документи е ясно, ама нямам.
l1xx
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Юни 2017, 19:50

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот mitice » 31 Окт 2017, 14:52

Бе тва е ЕВГА бе кви документи кви 5лв .?!?!?!?! само 1 продуктов номер им казваш на захранването и те сами ще видят,че е гаранционно ........евга сменят даже и на 2 да им го пратиш сцепено ( лични случай с видеокарти и то не 1 ... )
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот l1xx » 01 Ное 2017, 00:23

:) Да, ама има един тънък момент - трябва да го регистрираш, като го купиш. Тея не са, а и малко е поизтрита лепенката със серийния номер, та тоя филм няма как да се получи.
Освен това - ако трябва да им се върне, се връща в оригиналното състояние - с кабели и т.н. Аз кабели оригиналните кабели ги нямам , само захранванията ;)

Гледах че vali са им нещо като дистрибутор, писах им мейл, ама нещо не връщат нищо, дали могат да ги погледнат в сервиза.
За това и питам - ако някой има опит с нещо подобно да ме насочи.
l1xx
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Юни 2017, 19:50

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот stylius » 01 Ное 2017, 10:48

Не разчитай на някой сервиз да "ги погледне". Ако е нещо, което производителя директно сменя гаранционно, не ги пипат даже, направо дават нови. Проблема с документите стои, та шанса за извънгаранционен "сервиз" е малък. По-скоро потърси някой електричар или сервиз за телевизори, някакви дето наистина гледат електрониката.
stylius
 
Мнения: 202
Регистриран на: 08 Юни 2017, 19:52

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот l1xx » 01 Ное 2017, 13:15

stylius написа:Не разчитай на някой сервиз да "ги погледне". Ако е нещо, което производителя директно сменя гаранционно, не ги пипат даже, направо дават нови. Проблема с документите стои, та шанса за извънгаранционен "сервиз" е малък. По-скоро потърси някой електричар или сервиз за телевизори, някакви дето наистина гледат електрониката.


Е да де, точно тва питам - някой да препоръча сервиз в който могат да го оправят. Аз ше си платя ремонта ;) Не очаквам некой да се занимава без пари.
l1xx
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Юни 2017, 19:50

Re: ремонт на захранвания EVGA

Мнениеот filchef » 02 Ное 2017, 19:57

l1xx написа:
stylius написа:Не разчитай на някой сервиз да "ги погледне". Ако е нещо, което производителя директно сменя гаранционно, не ги пипат даже, направо дават нови. Проблема с документите стои, та шанса за извънгаранционен "сервиз" е малък. По-скоро потърси някой електричар или сервиз за телевизори, някакви дето наистина гледат електрониката.


Е да де, точно тва питам - някой да препоръча сервиз в който могат да го оправят. Аз ше си платя ремонта ;) Не очаквам некой да се занимава без пари.

Ако намериш принципна и монтажна схема всеки сервиз може да ти я поправи но без тях надали ще искат да се занимават.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Следваща

Назад към Захранвания

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Pavel, Spenchoni, svetlim, viniamin