Две Захранвания в компютара

Всичко за захрананията при копане с ASIC или GPU

Модератор: Moderators

Две Захранвания в компютара

Мнениеот KONG » 27 Мар 2014, 20:45

Здравейте пичове! днес се регнах и нямам никакво време за четене, прехвърлях на бързо няколко страници но не намерих това, което ми трябва...
Та искам да попитам ... как да свържа две захранвания в компа си ???
Как точно става , какво ми е нужно ... ?
Смених си картата а само тя консумира 289W.
Картата е GTX 295 1900MB - 900bits ...
Сегашното ми захранване е ALTEC 500W.
Умолявам всеки който има понятие, да пише и обясни как да го направя...
Сигурен съм че някъде из форума има обяснения но нямам време и се извинявам за това.
Благодаря ви предварително!
KONG
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Мар 2014, 20:20

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот ggeorgiev » 27 Мар 2014, 20:54

Здравей, щом нямаш време да четеш, и ние нямаме време да пишем. Още повече, да пишем неща, които се намират с 2 клика , и е говорено много пъти за тях.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот reloading » 27 Мар 2014, 21:01

Какви хора само.... Аз четох форума месец преди да се регна и да почна с тъпите въпроси... Нямал време..
Аватар
reloading
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Яну 2014, 20:54

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот KONG » 27 Мар 2014, 21:58

Такива като вас двамата дето седите тук и само слухтите кой-какво е написал, и да се държите арогантно към новодошли и да се борят за РЕЙТ , са ми ясни!
Но държа да кажа, днес имах проблем с компа си, и се налага обезателно да направя това което писах ... и все още, не откривам нищо , е , та нали за тва са форумите... ??? И докато вие и аз, пишем простотии , нищо още не съм открил, а спама който правите само вреди на Форума , НЕ помага !!!
Така че запазете си мненията за ....
Моля ако някои е запознат с горенаписаният ми въпроса да сподели как се прави !
KONG
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Мар 2014, 20:20

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот ggeorgiev » 27 Мар 2014, 22:05

KONG написа:Такива като вас двамата дето седите тук и само слухтите кой-какво е написал, и да се държите арогантно към новодошли и да се борят за РЕЙТ , са ми ясни!
Но държа да кажа, днес имах проблем с компа си, и се налага обезателно да направя това което писах ... и все още, не откривам нищо , е , та нали за тва са форумите... ??? И докато вие и аз, пишем простотии , нищо още не съм открил, а спама който правите само вреди на Форума , НЕ помага !!!
Така че запазете си мненията за ....
Моля ако някои е запознат с горенаписаният ми въпроса да сподели как се прави !

Да, то и гугъла е сложен за използване - избери си https://www.google.bg/search?q=2+psu+in ... 80&bih=674 от картинките
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот ekrem » 27 Мар 2014, 22:08

ТОЧНО от новодошли форума е на този хал стана като магазин по един лев и хоремаг и за това не може да намериш защото всеки си пуска темата и чака наготово потърси и ще намериш нещата са писани многократно и почти всеки има отговор на въпроса ти но ни се изтъркаха копчалъците на клавиатурата от повтаряне :violin:
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот Spoon.Net » 28 Мар 2014, 00:34

и аз искам да въ питам имам един компютАр ама той е хубав .... черен от германия ;). искам да му сложа и аз 2 такива ама няма място. някой да продава малко място ?
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот ZAX » 28 Мар 2014, 01:00

И моя е черен, ама не е от Германия, а от едно момче дето щеше да заминава за Германия и затова го продаваше по-евтино, обаче имам и от твоите по-големите сървърните. Взех си и от ибея едно сървърно захранване, ама то над 1 метър дълго, пробвах го и по диагонал и в 2-3 кутии едновременно, бре не влАа в компютЕра и тва си е... Аз понеже на жената като не и влАа и топим У бОркана с мас и после си влАа, та пробвах и тука тъй, ма пак неще... И кабела и той не става... Поръчах на Асан от маАлата да открадне де що види кабел и да ми донесе за проба, ама тц... Сега и Асан иска нЕкой лев за сичкото кабел дето е домъкнал, а и не приема ни BTC ни LTC, само нЕкви тъпи левове... ПОМАГАЙТЕ !!! Как да го пусна да ми копа направо левове?!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот nightyj » 29 Мар 2014, 02:11

За да свържеш две захранвяния първо трябва да им обединиш масите с една дума черните кабели, избираш си молекс като гледаш да е първи на кабела и пускаш 1 квадарт кабел от молекса на едното захранване до другото захранване, следващото нещо което трябва да обединиш е зеления кабел който се намира на 24 пиновата букса за дъното, там кабела може да е тънак напъхваш вътре в буксата кабелче да речем от лан кабел от едното в другото захранване, успех с копаенето.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Две Захранвания в компютара

Мнениеот Drakyla » 29 Мар 2014, 16:14

KONG написа:Такива като вас двамата дето седите тук и само слухтите кой-какво е написал, и да се държите арогантно към новодошли и да се борят за РЕЙТ , са ми ясни!
Но държа да кажа, днес имах проблем с компа си, и се налага обезателно да направя това което писах ... и все още, не откривам нищо , е , та нали за тва са форумите... ??? И докато вие и аз, пишем простотии , нищо още не съм открил, а спама който правите само вреди на Форума , НЕ помага !!!
Така че запазете си мненията за ....
Моля ако някои е запознат с горенаписаният ми въпроса да сподели как се прави !



Здравей ,
Трябва ти Add2psu модул или кабел . Няма смисъл да се опитваш да вързваш маси и тн (освен ако не знаеш точно как става и какво правиш) .
Не съм погледнал , но вероятно в отдела покупко/продажба има .
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив


Назад към Захранвания

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin