От къде ?

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

От къде ?

Мнениеот nikolai87 » 18 Май 2021, 14:58

От къде си купувате видео карти ,дайте линкове на магазини ,ако може ?
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: От къде ?

Мнениеот upuHka » 18 Май 2021, 17:16

какви магазини, какви глупости..
аз лично имам няколко китайчета, настаних ги в гаража, давам им по 2 шепи ориз на ден и ми произвеждат по 2 карти на седмица - супер далаверка
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

Re: От къде ?

Мнениеот nikolai87 » 18 Май 2021, 17:20

upuHka написа:какви магазини, какви глупости..
аз лично имам няколко китайчета, настаних ги в гаража, давам им по 2 шепи ориз на ден и ми произвеждат по 2 карти на седмица - супер далаверка

Ясно защо под автара ти пише спамер,ще се радвам другите коментари да са адекватни,а не на дете от 4-ти клас !!!!
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: От къде ?

Мнениеот niki » 18 Май 2021, 17:34

nikolai87 написа:
upuHka написа:какви магазини, какви глупости..
аз лично имам няколко китайчета, настаних ги в гаража, давам им по 2 шепи ориз на ден и ми произвеждат по 2 карти на седмица - супер далаверка

Ясно защо под автара ти пише спамер,ще се радвам другите коментари да са адекватни,а не на дете от 4-ти клас !!!!



Абе адашче, ти май нямаш чувство за хумор или пък си доста тъп че да не разбереш сарказма... но щом питаш от къде се купуват карти (при положение, че имаш този уникален, незаменим инструмент наречен гугъл) - явно е второто...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: От къде ?

Мнениеот nikolai87 » 18 Май 2021, 17:45

niki написа:
nikolai87 написа:
upuHka написа:какви магазини, какви глупости..
аз лично имам няколко китайчета, настаних ги в гаража, давам им по 2 шепи ориз на ден и ми произвеждат по 2 карти на седмица - супер далаверка

Ясно защо под автара ти пише спамер,ще се радвам другите коментари да са адекватни,а не на дете от 4-ти клас !!!!



Абе адашче, ти май нямаш чувство за хумор или пък си доста тъп че да не разбереш сарказма... но щом питаш от къде се купуват карти (при положение, че имаш този уникален, незаменим инструмент наречен гугъл) - явно е второто...

Ейй добрече си ти за да ми кажеш,че трябва да проверя гугъл, може би ти си ограничения ,защото за да постна такава тема съм проверил в гугъл
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: От къде ?

Мнениеот niki » 18 Май 2021, 17:48

nikolai87 написа:Ейй добрече си ти за да ми кажеш,че трябва да проверя гугъл, може би ти си ограничения ,защото за да постна такава тема съм проверил в гугъл


И от толкова много магазини не можа да си харесаш ли ?
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: От къде ?

Мнениеот nikolai87 » 18 Май 2021, 17:53

niki написа:
nikolai87 написа:Ейй добрече си ти за да ми кажеш,че трябва да проверя гугъл, може би ти си ограничения ,защото за да постна такава тема съм проверил в гугъл


И от толкова много магазини не можа да си харесаш ли ?

В повечето лучаи няма налични и ,ако има са на тройна цена ........
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: От къде ?

Мнениеот upuHka » 19 Май 2021, 14:38

nikolai87 написа:В повечето лучаи няма налични и ,ако има са на тройна цена ........


Ми това е положението - каквото е за теб, такова е и за всички останали. Тази година няма изгледи да има светлина в тунела по този въпрос.
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

Re: От къде ?

Мнениеот nikolai87 » 21 Май 2021, 08:05

Някой купувал ли е видео карти от Wish ?
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: От къде ?

Мнениеот Drakyla » 24 Май 2021, 18:48

Точно в момента няма да намериш карти никъде . Всичко е изкупено още преди да се качи на камиона .
В продавалника има доста , но както може да предположиш са на надути цени много .
Реално втора употреба риг с АМД-та примерно под 6-8к няма да намериш и да искаш (дори на тази цена все пак се избива за под 1 година за момента грубо +-) .
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Следваща

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, shulio, Spenchoni, svetlim, UserX1XO, viniamin