Съвет за R9 290x

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

Re: Съвет за R9 290x

Мнениеот ZAX » 17 Дек 2013, 11:08

Включвате ли супер-дупер процесор с макс клок в сметката?

И като харчели 5-та серия толков повече, ще ме светне ли някой защо 5830 копа с 300 на 100W, а R9 280X и 800 не може да ги докара, пък струва толкова, а си харчи 2.5 пъти повече... Даже 7950 на старата цена от 450 колко папка и колко прави?

Хайде някой да ми обясни, като изключим че уж е топ картата (тя не е, защото nvidia са картие за игри, но да кажем че все пак всичко ще върви и с тази, но на по-тънка цена). Та като изключим геймърския елемент, какво по дяволите може да те накара да си купиш 2 такива карти за копане, след като същата мощност я постигаш за 1/3 от парите с 5-та серия... И пак ще ти вървят всички игри. А какво по дяволите може да те накара да вземеш 2 такива карти за игри, да не се презапасяваш за след 20 години, когато ще има много по-добри предложения на пазара и вероятно няма да се намират толкова трудно и съответно и цените ще са по-нормални!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Съвет за R9 290x

Мнениеот tqnko » 17 Дек 2013, 11:59

Изобщо не знам защо влизате в някакви расъждения. Темата е няква ебавка. Никой нормален човек няма да пита подобни въпроси. Явно не разбирате от майтап и от несериозни хора. :lol:
Аватар
tqnko
 
Мнения: 69
Регистриран на: 27 Ное 2013, 15:37

Предишна

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin

cron