Ремонт на Sapphire NITRO R9 390X 8G, Къде/Кой?

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

Re: Ремонт на Sapphire NITRO R9 390X 8G, Къде/Кой?

Мнениеот BGanio » 10 Сеп 2018, 21:20

Привет колега Bauar
За съжаление не мога да ти помогна ама поне ще ти споделя че и аз имам такъв проблем и то с 3 или 4 карти само че не 390Х а чисти 390 пак сапфирки нитро
Разпратил съм ги от доста време по няколко познати да погледнат за какво става въпрос, ама ... беше лято - на никой явно не му се занимаваше с недоходонесен хардуер, включително и на мен :), още повече че горкичките не дават никакъв признак на живот - единствената надежда че могат да оживеят е че все пак видеото минава през тях макар и нищо да не ги разпознава (дивайс менъжер, ГПУ-з хич не ги виждат) а и за пръв път ми се случва на карти въобще и вентилаторите да не тръгват, а бая съм изпотрошил :)
Ще съм ти много благодарен ако се сетиш да споделиш ако има някакво развитие по тази карта.

Благодарен съм и на Матеев, чиито коментари както обикновено нямат връзка с проблема, темата или реалността :) , ама все пак сега ще мисля доста дълго дали картите не се преебаха на една и съща машина, тоест на едно и също захранване защото преди години имах такъв проблем с " "изгарянето" на съвременен хардуер по компютрие е една много сложна задача", което се оказваше много лесна задача за едно долнопробно захранване

Поздрави и доходоностни нощи (щото през деня обикновенно пречим на машинките да изкарват стотинки ;) )
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Ремонт на Sapphire NITRO R9 390X 8G, Къде/Кой?

Мнениеот BAUAR » 12 Сеп 2018, 21:14

f82 написа:звънни на Калоян от спирит пс сервиз 0895731211 аз му пращах преди време 390ка и 570ка като 570ката я оправи а 390ката имаше някакъв изгорял елемент който той го нямаше и нищо не ме таксува за нея

Към момента явно това е единственият вариант, за да видя дали изобщо ще може да стане нещо от тази карта.
Може да му се вярва на човека, предполагам?
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Предишна

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin