DSTM или Bminer, кой е по-добрия?

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

DSTM или Bminer, кой е по-добрия?

Мнениеот eliteware » 25 Май 2018, 11:44

Здравейте, колеги ... исках да отворя тази тема, за да се убедим и изберем най-добрия екуихаш майнър.(Разбира се, нека който иска да даде мнение, а който желае да си запази информацията и знанията, няма нужда да взима участие в темата) Според мен, само тези двата си заслужават да се конкурират и да оспорват първото място.

С максимални настройки на 7 броя 1060ки 3гб на DSTM изкарва средно 2065 сола за 607 вата консумация на софтуера...в пула дава също толкова около 2.06.

При същите настройки на Bminer - 2090 средно като прави стабилни пикове до 2100, както и падове до около 2085...засякох го в пул за 1-2 дни дава 2.09-2.12 ксола...Ако вдигна с по 1% над power limit-а на някой карти добутвам по-чести и стабилни 2100 сола, но избрах малко да дръпна заден, за да са по-ниски температурите. Мисля, че съм намерил sweet spot на картите си, защото изкарват между 3.70 и 4 коефициент в съотношението sol/watt.

Общо взето има мнения, че bminer вдига хашрейта с няколко процента на карта... поне в конзолата така показва... пула също отчита леко повишение. Таксата и на двата е 2% дев фий. През тези месеци бях само на DSTM. Мненията са разнопосочни за 2та миньора и кой е по-добър, какво мислите вие, засичали ли сте нещо и кой ползвате? Реално сега съм на Bminer, но ако желате моля споделете и вие мнение :)
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin