GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот 2GOOD » 08 Дек 2014, 15:33

Преместих малко постове от темата за новия миньор за х11 тук ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4962
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот zigzag » 07 Фев 2016, 13:08

Има нещо за копаене с карти на печелба. Ще се намери ли някой добър човек да ми подскаже?
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот deyan_rashkov » 10 Фев 2016, 15:24

zigzag написа:Има нещо за копаене с карти на печелба. Ще се намери ли някой добър човек да ми подскаже?

колко карти? колко ток харчат? колко да е печалбата? сега или след година-две?
заложил съм на една малка монета дето се подмята на челни позиции в coinwarz и копая без да продавам.
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот dob » 10 Фев 2016, 15:43

Деяне, това не е ли рисковано бе брат, всичките малки монети /шиткойни/ рано или късно загиват по борсите!

Да нямаш някаква вътрешна информация за тази монета, иначе ако погледаш графики или потърсиш списък със спрените монети, няма как да не дойдеш до извода, че вероятността това нещо да стане популярно е малка - исландците дори направиха национална криптовалута и не успяха да я наложат!

Иначе поздрави, може пък да греша!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот dob » 10 Фев 2016, 15:52

zigzag написа:Има нещо за копаене с карти на печелба. Ще се намери ли някой добър човек да ми подскаже?



Зиг заг, без труд няма мед, казваше един човек, който много ми помогна да навлеза в криптуваолтите. Тези дето не ти казват не са недобри хора, просто постой около 48 часа пред компа, изчети форума и статиите за коините, прегледай борсите и после ще видиш как хората ще почнат да ти отговарят, ама тогава няма да има нужда - ти сам ще си си отговорил :D !

Поздрави и успех!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот deyan_rashkov » 10 Фев 2016, 16:33

dob написа:Деяне, това не е ли рисковано бе брат, всичките малки монети /шиткойни/ рано или късно загиват по борсите!

Да нямаш някаква вътрешна информация за тази монета, иначе ако погледаш графики или потърсиш списък със спрените монети, няма как да не дойдеш до извода, че вероятността това нещо да стане популярно е малка - исландците дори направиха национална криптовалута и не успяха да я наложат!

Иначе поздрави, може пък да греша!

винаги има риск . Самия Накамото е бил единствения копеащ биткойн в началото през 2009. Монетата отговаря най-добре на разбиранията ми какво трябва да има като възможности.
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот BGanio » 10 Фев 2016, 17:57

dob написа:
zigzag написа:Има нещо за копаене с карти на печелба. Ще се намери ли някой добър човек да ми подскаже?



Зиг заг, без труд няма мед, казваше един човек, който много ми помогна да навлеза в криптуваолтите. Тези дето не ти казват не са недобри хора, просто постой около 48 часа пред компа, изчети форума и статиите за коините, прегледай борсите и после ще видиш как хората ще почнат да ти отговарят, ама тогава няма да има нужда - ти сам ще си си отговорил :D !

Поздрави и успех!


dob
по принцип си прав, ама не винаги - зиги е стар колега - на всеки му се слува да му писне от време на време от криптосвета и да излезе от час
Аз в момента копам decred - оня ден като го пуснаха ми беше по добре от етера, ама етера беше 0.006 сега незнам - не съм смятал ама си го копам щото е новичък и може да дръпне на горе тия дни - хубав оборот завъртя има къде още да влиза по борсите и т.н.
копам в https://dcr.suprnova.cc/
само дърпаш миньора - настройваш пула и юсера - добавяш -I 13 ако не искаш да пържиш картите и си в бизнеса ;)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот dob » 10 Фев 2016, 19:16

OK,извинявай сиг заг, мислех, че си поредния новак, който го мързи даже да погледне калкулатора!

БГанйо, мерси за инфото!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот zigzag » 10 Фев 2016, 21:04

dob написа:OK,извинявай сиг заг, мислех, че си поредния новак, който го мързи даже да погледне калкулатора!

БГанйо, мерси за инфото!


Няма нищо! :)
Преди години не съм спал по 48 часа да се занимавам с крипто революцията. Ама спрях откакто няма печалба и се прехвърлих на друга вълна. Понеже получих няколко предложения за покупки на видео карти и се усетих, че има нещо за копаене. А иначе най-профитните монети, когато съм ги копал не присъстваха в калкулаторите.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: GPU Mining HOT - Какво да копаем :)

Мнениеот zigzag » 10 Фев 2016, 21:06

Благодарности на rgcoins и BGanio. Живи и здрави! :)
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

ПредишнаСледваща

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Spenchoni, viniamin