Въпрос за трафика

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

Re: Въпрос за трафика

Мнениеот Zmejsky » 08 Фев 2017, 20:31

2GOOD написа:Да и аз бях така с 2030 рутер и още един двата с OpenWRT главния взима от доставчика и като спре започва да взима от малкия с флашка 6лв/мес, но настройката е малко мъчна докато стане, но като тръгне веднъж няма спиране :)

3020 си има настройки за нет с приоритет от лан , или с приоритет от модема , основен лан или основен модем като при откачане на първия си активира втория .
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Въпрос за трафика

Мнениеот 2GOOD » 08 Фев 2017, 22:21

Zmejsky написа:
2GOOD написа:Да и аз бях така с 2030 рутер и още един двата с OpenWRT главния взима от доставчика и като спре започва да взима от малкия с флашка 6лв/мес, но настройката е малко мъчна докато стане, но като тръгне веднъж няма спиране :)

3020 си има настройки за нет с приоритет от лан , или с приоритет от модема , основен лан или основен модем като при откачане на първия си активира втория .


Значи съм бил много глупав (той си беше с openwrt)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Въпрос за трафика

Мнениеот andrianski » 08 Фев 2017, 22:33

И аз имам такъв рутер. Настройката е лесна като регистрация във форум. Отделно за трафика може да си го засечеш с програмка или както каза Ники през телефона.
Аватар
andrianski
 
Мнения: 254
Регистриран на: 07 Юли 2013, 11:43

Re: Въпрос за трафика

Мнениеот Zmejsky » 09 Фев 2017, 11:11

Zmejsky написа:
2GOOD написа:Да и аз бях така с 2030 рутер и още един двата с OpenWRT главния взима от доставчика и като спре започва да взима от малкия с флашка 6лв/мес, но настройката е малко мъчна докато стане, но като тръгне веднъж няма спиране :)

3020 си има настройки за нет с приоритет от лан , или с приоритет от модема , основен лан или основен модем като при откачане на първия си активира втория .

Днеска ми се наложи да направя тая гимнастика , връзка с доставчика булсатком нема - не можаха да искарат и 1 седмица без да прекъснат - догвора ми е от петък , та сега съм на модема от м тел и си копа харабийската даже постига по добри скорости от оптиката на булсата , това при 128 мб връзка за 6 лв.
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Въпрос за трафика

Мнениеот opper » 09 Фев 2017, 11:15

И аз съм с нетбокс като бекъп линия и нямам никакви забележки. Преди 4 месеца го сложих и нямам нито минута даунтайм :)
opper
 
Мнения: 206
Регистриран на: 06 Ное 2014, 09:37

Re: Въпрос за трафика

Мнениеот joyrex » 07 Апр 2017, 12:39

opper написа:И аз съм с нетбокс като бекъп линия и нямам никакви забележки. Преди 4 месеца го сложих и нямам нито минута даунтайм :)



Понеже при мен има проблеми с нета, та ще слагам бекъп мтел нет-бокс. Това устройство има ли LAN кабел, щото иначе как ще навържа рутери и прочие. Машинките не са wireless, а и предпочитам да не са
Как се прави това да ползва един източник, и ако той падне автоматично да се прехвърля на бекъпа?
joyrex
 
Мнения: 155
Регистриран на: 08 Юли 2016, 17:07

Предишна

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, silversurfer, Spenchoni, viniamin