Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB на Ethereum

Информация за различни модели видео карти за копане, проблеми, решения, настройки

Модератори: Spoon.Net, Moderators

Re: Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB

Мнениеот pepy86 » 10 Мар 2016, 21:46

Абсолютно подкрепям колегата johnkill . За какво е тоя форум , ако не си помагаме ? Не всички сме наясно и идеята на този форум е точно това . Не вярвам да е направен да се хвалим кой с колко копа , какви ферми има и колко изкарва от това . И защо да го мързи автора ? Защо някой ползващ същата карта не сподели с колко копае ? Не ми се спори и на мен , но недоумявам злобните нападки на някои колеги във форума!
Аватар
pepy86
 
Мнения: 85
Регистриран на: 07 Сеп 2015, 10:23

Re: Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB

Мнениеот milan_gl » 10 Мар 2016, 21:58

Помага се в помощните училища , детските градини и все на лица нуждаещи се от помощ . Тука се вадят парички . Щом искаш да вадиш парички и си се регистрирал във форум за майнинг то е задължително да не те мързи да четеш поне , малко да си в час с материалната част и да не се правиш на героиня от индийски сериал и да рониш сълзи за онеправданият заядлив колега който сипи обидни епитети в чужда тема без да е пряко засегнат .
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB

Мнениеот llcoolj » 10 Мар 2016, 22:16

milan_gl написа:
johnkill написа:
milan_gl написа:GTX 960 - 11 Мх
Ама да пускаш тема колко ще ми вади R9 280х на ефириум ! Защо не пишеш в заглавието че те мързи да четеш а трябва по 1000 пъти да се предъвква най-популярната карта в майнинга колко вади , от 6 месеца на сам, на най-популярният шит коин . Другият пък пуска тема как да си сглобял риг ! Къде сте тръгнали бе хора ? Да ви натиска някой старт бутона на копачката не искате ли :doh:


Е професоре отдавна чаках яловия ти коментар. Няма мое написано, под което да не си напишеш заядливото писмо. Само не знам какво правиш в този форум? Аааа знам - да си пускаш заядливите коментари понеже нямаш с кой да се заяждаш другаде виртуално. Ти как се научи ми е чудно с наливане с фуния в главата ти ли? Или случайно с четене на написано от разбиращи хора. Питането за Рига си постигна донякъде целта. Исках да стане дискусия относно избраните от мен елементи за да видя къде бъркам. Прочетох 2-3 смислени коментара и съм им много благодарен. Те ми спестиха може би бъдещи главоболия с типа карта. Не всеки разбира от хардуер ами ти си професор по всичко - аз забравих. Ама какво ли пиша, забравих, че сме с БГ форум. Все си мислех, че този е по-различен.


Ти да не си хапан от камара ZIKA право в централният мозък ? Какъв коментар в чужда тема ? Овладей си злобата . Това че някой ти е помогнал е похвално но няма да ти е от особена полза ако не се научиш сам да се справяш с материята . 100% спам е да пускаш тема за РИГ когато къде по печени колеги от теб и от мен са направили прекрасни ръководства за целта . Последната е от преди седмица


Това ми хареса :lol: :lol: :lol:
llcoolj
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Апр 2014, 21:46

Re: Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB на Ethereum

Мнениеот 2GOOD » 16 Мар 2016, 11:25

Коментара на Бай Milan_gl макар и доста краен донякъде е на място, но все пак форума е да си помагаме, да обменяме опит и информация :D
В този ред на мисли...
Изображение
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB

Мнениеот mitice » 05 Апр 2016, 07:58

mosler написа:
champi написа:А със Asus NVIDIA GEFORCE GTX 960 ( 2 гигабайта) какъв рейт ще вадя?

Нвидиа не стават колега за копане като цяло,ориентирай се към някой ати ако искаш да копаш валута.

Става, но не тая сз имам GTX 970 MSI вади 20 средно.
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Колко мх/с ще вадя със Radeon r9 280x 3GB

Мнениеот mosler » 24 Май 2016, 19:51

mitice написа:
mosler написа:
champi написа:А със Asus NVIDIA GEFORCE GTX 960 ( 2 гигабайта) какъв рейт ще вадя?

Нвидиа не стават колега за копане като цяло,ориентирай се към някой ати ако искаш да копаш валута.

Става, но не тая сз имам GTX 970 MSI вади 20 средно.

Да ама тази GTX 970 в момента струва 500 лв. втора ръка а примерно 280x която вади малко повече от нея ,струва 2-но по-малко,това имах предвид аз.
То е ясно че с нвидия се копа валута но дали си струва инвестицията е друго вече.
mosler
 
Мнения: 15
Регистриран на: 14 Сеп 2014, 15:21

Предишна

Назад към GPU Mining /Копане с Видео карти/

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, silversurfer, Spenchoni, viniamin