Труженици от китайските градини

Модератор: Moderators

Re: Труженици от китайските градини

Мнениеот 2GOOD » 05 Авг 2014, 12:06

deyan_rashkov написа:мисля че първо е мито ако се прилага такова върху цена продукт + цена доставка, след това върху получената стойност е ддс-то. покрай това има такса за митническата обработка ако е през митнически агент


Компютърна техинка внос от Китай е освободена от мито, съответно дължи се само ДДС.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Труженици от китайските градини

Мнениеот ZAX » 07 Авг 2014, 01:57

Това казах и аз... Но ДДС ти го слагат върху цената на продукта + цената на доставката (по-долно нещо от митничар няма...), е в случая доставката е включена в цената, така че няма значение, но все пак да се знае...

Проблемът е че камара олигофрени са си накупили мравки и цели мравуняци и 90% от тях излишно са се обяснявали, та вече знаят че от това се изкарват парички (но не знаят че не е точно така... по-скоро се губят парички там...), стига им обаче някой да ги е открехнал че си на зор и не можеш да чакаш и гледай какво рекетиране пада... (мен още не ми се е случило, но едно приятелче вече ми се оплака че последния път са го натоварили с 100 лева...)

П.П. @Cyper ли беше с "ваучерите", много ме израдва на времето ;)
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Групови Поръчки

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin