AntMiner Jumper Switch

Модератор: Moderators

AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ZAX » 03 Авг 2014, 16:04

Да направим една обща поръчка, какво ще кажете?

https://www.bitmaintech.com/productDeta ... CL7qf4064A

1. Обявена е цена 0.003 BTC за брой, но очевидно е закръглена от 0.00257, като с ДДС ще станат 0.003084 BTC (при сегашен курс около 2.6 лева) и евентуално някакви други митнически разходи ако има, но не вярвам да надвиши 0.004 BTC (3.4 лева), затова и по толкова ще събирам, организационна такса няма да има, ако нещо остане връща се ресто.

2. Минимално количество 500, но поръчка може да се пусне и на 501, така че няма никакви ограничения, колкото ви трябват толкова. Но за съжаление имаме само 3 дни да съберем бройките (Global Sales start on July 31, will close on August 6th. Shipping starts on August 27th.), т.е. дайте една предварителна завка днес и утре, да видим въобще има ли смисъл и до 5-ти включително се приемат коини.

3. Стинки събирам на този адрес 17yzwcxjeWpz5tJw3SHjC84TZ75J1r7DiV

Както всички знаем, bitmain са доказали себе си производител и аз им гласувам пълно доверие. Не съм имал никакви проблеми с тях до сега. Всеки познава и мен, така че :mrgreen:

Предвид кратките срокове, не можем да се мотаме с банкови преводи и т.н. глупости, а и се плаща само в коини, затова предпочитам и така да се събират, но ако някой няма налични и толкова много го мързи да си ги обмени сам, ще се заема но при курс продава на https://bitcoini.com/

Доставката в рамките на София, където ще бъдат получени, от мен до вас ще бъде безплатна, освен ако не държите да ви ги пусна по куриер, съответно за други градове също ще е за ваша сметка. Аз лично предпочитам да пратя само по една пратка на град и там да си ги разпределяте, при което предполагам ще се спести доста, но ако не можете да се организирате, ще пращам и 1 по 1 ако се налага, всеки какъвто куриер си предпочита и т.н. Всичко ще бъде разпратено или раздадено (за тези от София) още същия ден след като ги освободя от митницата или в най-лошият случай на следващия ден. Т.е. чакат се за началото на септември.
Последна промяна ZAX на 03 Авг 2014, 19:05, променена общо 1 път
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ZAX » 03 Авг 2014, 16:05

Като начало 10 бройки за мен.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот dobo79 » 03 Авг 2014, 17:32

1.Абсолютно безсмислено приспособление или изделие .... и аз не зная как да го нарека.
Не виждам смисъл изобщо да се занимаваш с глупости и главоболия за нещо,което е толкова безумно,че повече няма и накъде.
2.Едва ли в БГ има толкова антминери,които да се възползват от това глупаво "нещо",което се заменя само с най-прост кламер или каквото имаме под ръка.
3.Групова поръчка за тази тъпотия няма да се осъществи,така че темата е изчерпана за мен.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ZAX » 03 Авг 2014, 17:48

Да, много е вероятно да не се съберат бройките, но смятам да ги допълня, ако се съберат поне половината. И да, знам че после няма да мога да ги продам ако взема толкова много излишни ми, но пък искам да си имам няколко такива глупави приспособления и всичко в миньорната ми да е културно асемблирано, а не с кламери. Най-вече защото ще ми спести адски много главоболия, ако не присъствам физически и някой индианец ми ги наглежда! А недай си боже да се наложи и да ги мести, ще падне кламерчето, ще го бодне грешно ако въобще забележи и т.н.

Те и ония джаджи за свързване на захранванията уж бяха излишни, но доста хора си купиха...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ivajlozah » 03 Авг 2014, 18:15

ZAX написа:Да направим една обща поръчка, какво ще кажете?

https://www.bitmaintech.com/productDeta ... CL7qf4064A

1. Обявена е цена 0.003 BTC за брой, но очевидно е закръглена от 0.00257, като с ДДС ще станат 0.003084 BTC (при сегашен курс около 26 лева) и евентуално някакви други митнически разходи ако има, но не вярвам да надвиши 0.004 BTC (34 лева), затова и по толкова ще събирам, организационна такса няма да има, ако нещо остане връща се ресто.



Нещо само бъркаш с калкулатора. 0,003 ВТС - 2.6 лв а не 26 :)
Принципно и аз мога да се включа с 10-20 или 30 бр.
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ZAX » 03 Авг 2014, 19:15

Така е, изпуснал съм 2 точици, благодаря, оправих го.

Значи остават още около 470 бройки свободни ;)
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот 2GOOD » 03 Авг 2014, 20:50

Ваша си работа, но това е пълна глупост - просто мостче с жичка или както аз правя с калай и проблема е решен - това "у-во" не върши нищо друго, поне да имаше изводи някакви 5V, 12V - нещо а то....
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ivajlozah » 03 Авг 2014, 21:24

В интерес на истината понеже ме бива с поялника, мисля да поръчам следното: http://www.ebay.com/itm/321166753550?ss ... 1436.l2649
И като имам изостанали едно две Tyni IP с релета, мога да си направя на платка да се рестартират дистанционно захранванията. Понеже така или инъче не са при мен, а са на отдалечено място, става супер. Самото Tyni IP има възможност да се инсталира и web базиран софтуер за управление, което прави нещата още по-добре :)
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот ZAX » 04 Авг 2014, 01:35

К'ви парички ще искаш да ми направиш и на мен едно ;)
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: AntMiner Jumper Switch

Мнениеот muhaha » 06 Авг 2014, 21:14

Тези ключове наистина са малко безмислени. Но ако наистина искате подобно устройство и аз мога да се наема с направата им но само ключ от този вид on/off тук е от 0.6лв някъде. Единствено с платка не се нагърбвам защото трябва да платя за проектирането и после за шаблон а цените за бърза изработка (под 15 дни) са доста солени.

Но с букса с копче с жички + диод мога да ви уредя около 4 лева за брой. Както мога да изведа и напрежения 3 и 5 волта ако са ви нужни (5 лева за брой). Като не е нужно да има минимално количество и доставката ще е по-бърза.

Като за 20 броя поемам доставка до офис еконт.

Ако някой се интересува да пише на лично мога да изготвя и прототип който да покажа ;)
[Продава] add2psu X2 - Модул за второ захранване - Произведено в България. Всеки модул е предварително тестван и гарантирано работи!
Аватар
muhaha
 
Мнения: 81
Регистриран на: 11 Яну 2014, 01:04
Местоположение: Белозем

Следваща

Назад към Групови Поръчки

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin