Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Промотирайте вашият Биткойн проект

Модератор: Moderators

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот Casper420 » 01 Юни 2018, 12:02

Mateev написа:Просто си прегледайте всички текстове и почистете грешките, защото в съвременната конкурентна среда това може да ви изиграе много лоша шега.


Mateev, просто понякога си мисля, че или тук Ви е мястото да избивате комплекси или да се*ете върху хората. Първо публикувахте личните им данни. После казохте, че нямали инвеститори (аз лично съм виждал акционерната книга на фирмата с всички инвеститори). После казохте, че капитала не е внесен- внесен е (има го документално за представяне пред инвеститори), сега имало грешки в друг сайт, които момчетата са правили. Явно сериозно няма какво да правите или просто си хейтите за спорта. :dance: :dance: :dance: :dance:
Casper420
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юли 2017, 15:19

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот Mateev » 01 Юни 2018, 14:24

Нишо не съм излъгал. Просто проявих интерес да стана инвеститор, и като такъв направих проучване в търговския регистър. Всеки сериозен инвеститор би постъпил така. Това, което го публикувах във форума, е копие от Търговския регистър, а не мои измислици. След това проучих и сайта им, когато дадоха линка, и след това споделих впечатленията си. Нито една дума не съм излъгал. Ти всъщност си човека, който лъже. Хайде още веднъж внимателно прочети постингите ми, за да видиш, че точно и ясно съм написал, че информацията ми е КЪМ МОМЕНТА НА РЕГИСТРАЦИЯТА НА ФИРМАТА. Така че не си измисляй и не ми слагай в устата думи, които не съм ги казал.

На практика нито едно от обвиненията ти не е вярно и всъщност ти си човека, който си измисля и хейти. Ако случайно не знаеш, потенциалните инвеститори не хвърлят боб и не леят олово, а правят сериозни проучвания на НАЛИЧНИТЕ ПУБЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ. И ако те ги удовлетворят, чак тогава се преминава на втори етап да се влезе в контакт и да се проучат вътрешно-фирмените документи. За съжаление обаче наученото от мене на първия етап ме накара да се откажа да инвестирам в проекта на тези момчета, и до втори етап така и не се стигна.

ПП: Колкото до личната информация - ако е толкова лична, защо се мъдри публично в Търговския регистър и в Сиела-та, където всеки може да ги види всичките тези лични данни, че и много повече, като например една камара сканирани документи с подписите върху тях? Нищо лично, но според Българското законодателство търговците нямат право на запазване в тайна на личната си информация. Тя се мъдри публично в интернет и който не е поискал, той не я е прочел. Така че и тука нямам никакви угризения на съвеста.

Колкото до сайта - ами наистина е пълен с грешки. Третокласници да го бяха писали, по-добре щяха да се справят. Това е ГОЛАТА ИСТИНА, и ако си беше направил труда да го прочетеш, сам щеше да го забележиш това. Ако тактично си бях замълчал, сайта щеше да си остане такъв. Аз обаче реших да им направя услуга, като ги информирам за проблема, и така да им дам шанс да го поправят.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот monopola » 01 Юни 2018, 15:39

Току що погледнах в Търговския Регистър, където е единственото място за актуална информация за търговски дружества. Капитала не е внесен и не са заявени документи, че е внесен.

Акционерна книга на АД е понятие с толкова много нюанси, че няма накъде :) Смея да твърдя, че човек без задълбочени познания по търговско право няма как да знае кога една акционерна книга е надлежен документ.
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот Mateev » 01 Юни 2018, 16:10

Младежите си продават служебното BMW. Приемат плащане с криптовалути:
https://www.cars.bg/company/cryptopay/offer/c2555368
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот marcoin » 01 Юни 2018, 17:28

Mateev написа:Младежите си продават служебното BMW. Приемат плащане с криптовалути:
https://www.cars.bg/company/cryptopay/offer/c2555368

За тия пари мога да си купя с лява дирекция.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот Jaimz » 02 Юни 2018, 09:19

Mateev написа:Нишо не съм излъгал. Просто проявих интерес да стана инвеститор, и като такъв направих проучване в търговския регистър. Всеки сериозен инвеститор би постъпил така. Това, което го публикувах във форума, е копие от Търговския регистър, а не мои измислици. След това проучих и сайта им, когато дадоха линка, и след това споделих впечатленията си. Нито една дума не съм излъгал. Ти всъщност си човека, който лъже. Хайде още веднъж внимателно прочети постингите ми, за да видиш, че точно и ясно съм написал, че информацията ми е КЪМ МОМЕНТА НА РЕГИСТРАЦИЯТА НА ФИРМАТА. Така че не си измисляй и не ми слагай в устата думи, които не съм ги казал.

На практика нито едно от обвиненията ти не е вярно и всъщност ти си човека, който си измисля и хейти. Ако случайно не знаеш, потенциалните инвеститори не хвърлят боб и не леят олово, а правят сериозни проучвания на НАЛИЧНИТЕ ПУБЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ. И ако те ги удовлетворят, чак тогава се преминава на втори етап да се влезе в контакт и да се проучат вътрешно-фирмените документи. За съжаление обаче наученото от мене на първия етап ме накара да се откажа да инвестирам в проекта на тези момчета, и до втори етап така и не се стигна.

ПП: Колкото до личната информация - ако е толкова лична, защо се мъдри публично в Търговския регистър и в Сиела-та, където всеки може да ги види всичките тези лични данни, че и много повече, като например една камара сканирани документи с подписите върху тях? Нищо лично, но според Българското законодателство търговците нямат право на запазване в тайна на личната си информация. Тя се мъдри публично в интернет и който не е поискал, той не я е прочел. Така че и тука нямам никакви угризения на съвеста.

Колкото до сайта - ами наистина е пълен с грешки. Третокласници да го бяха писали, по-добре щяха да се справят. Това е ГОЛАТА ИСТИНА, и ако си беше направил труда да го прочетеш, сам щеше да го забележиш това. Ако тактично си бях замълчал, сайта щеше да си остане такъв. Аз обаче реших да им направя услуга, като ги информирам за проблема, и така да им дам шанс да го поправят.

:clap: :clap: :clap: Поздравления Матеев, четох коментарите ти и съм напълно съгласен с теб!
Jaimz
 
Мнения: 49
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:50

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот papi92 » 06 Юни 2018, 13:54

Mateev написа:Нишо не съм излъгал. Просто проявих интерес да стана инвеститор, и като такъв направих проучване в търговския регистър. Всеки сериозен инвеститор би постъпил така. Това, което го публикувах във форума, е копие от Търговския регистър, а не мои измислици. След това проучих и сайта им, когато дадоха линка, и след това споделих впечатленията си. Нито една дума не съм излъгал. Ти всъщност си човека, който лъже. Хайде още веднъж внимателно прочети постингите ми, за да видиш, че точно и ясно съм написал, че информацията ми е КЪМ МОМЕНТА НА РЕГИСТРАЦИЯТА НА ФИРМАТА. Така че не си измисляй и не ми слагай в устата думи, които не съм ги казал.

На практика нито едно от обвиненията ти не е вярно и всъщност ти си човека, който си измисля и хейти. Ако случайно не знаеш, потенциалните инвеститори не хвърлят боб и не леят олово, а правят сериозни проучвания на НАЛИЧНИТЕ ПУБЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ. И ако те ги удовлетворят, чак тогава се преминава на втори етап да се влезе в контакт и да се проучат вътрешно-фирмените документи. За съжаление обаче наученото от мене на първия етап ме накара да се откажа да инвестирам в проекта на тези момчета, и до втори етап така и не се стигна.

ПП: Колкото до личната информация - ако е толкова лична, защо се мъдри публично в Търговския регистър и в Сиела-та, където всеки може да ги види всичките тези лични данни, че и много повече, като например една камара сканирани документи с подписите върху тях? Нищо лично, но според Българското законодателство търговците нямат право на запазване в тайна на личната си информация. Тя се мъдри публично в интернет и който не е поискал, той не я е прочел. Така че и тука нямам никакви угризения на съвеста.

Колкото до сайта - ами наистина е пълен с грешки. Третокласници да го бяха писали, по-добре щяха да се справят. Това е ГОЛАТА ИСТИНА, и ако си беше направил труда да го прочетеш, сам щеше да го забележиш това. Ако тактично си бях замълчал, сайта щеше да си остане такъв. Аз обаче реших да им направя услуга, като ги информирам за проблема, и така да им дам шанс да го поправят.

Когато си прав, си прав! Поздрави!
BTC: 1papi29c5HTMyFsmwVxFPKn6yfzcGPGeB
papi92
 
Мнения: 172
Регистриран на: 26 Сеп 2013, 19:20

Re: Нов проект търси инвеститори - www.CryptoPay.BG

Мнениеот donioi » 07 Юни 2018, 23:43

И от мен поздравления Матеев. Благодаря, че сте наясно с материята. :clap:
donioi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Май 2018, 08:17

Предишна

Назад към Български проекти

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin