Bitcoin портфейл с цени за българските борси/търговци

Промотирайте вашият Биткойн проект

Модератор: Moderators

Re: Bitcoin портфейл с цени за българските борси/търговци

Мнениеот davidorento » 28 Сеп 2016, 14:57

Цената не е най-важна !!!
Щото има едни ,почват с rg ,с един тиквоч който пише тук ,и с уж най-добрите курсове,а пък възможноста да ви излъже както излъга много хора мен както и мен,е много голяма.
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Bitcoin портфейл с цени за българските борси/търговци

Мнениеот rossen » 28 Сеп 2016, 15:26

davidorento написа:Цената не е най-важна !!!
Щото има едни ,почват с rg ,с един тиквоч който пише тук ,и с уж най-добрите курсове,а пък възможноста да ви излъже както излъга много хора мен както и мен,е много голяма.


Ако хейтваш адаша си има друга секция. Правил съм доста сделки с него и досега една стотинка не ме е ощетил. Ако има ощетени могат да си заформят тема и да го разискват. За мен цената при сделка е най-важна! Ползвам няколко възможности за обмяна и всичките са в България. Нямам акаунти по кракън и т.н. защото ми искат копие на лична карта дори и за най-малките суми. Досега с тези, които съм търгувал не съм изгорял, даже напротив.
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Bitcoin портфейл с цени за българските борси/търговци

Мнениеот andysan » 27 Окт 2016, 11:18

Много добра идея. Разбира се, че цената е едно от най-важните неща. И едно предложение от мен. Направете и система за оценяване на съответните търговци включени в приложението. Само така всеки клиент ще има реална представа за работата на съответния търговец и мнения като това на лъжеца и манипулатор davidorento няма да струват и пукната пара.
andysan
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Мар 2016, 19:51

Предишна

Назад към Български проекти

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin