Browser based real money game, paying every 10 minutes

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Browser based real money game, paying every 10 minutes

Мнениеот nikolayr680 » 20 Мар 2019, 10:01

Здравейте съфорумници, представям ви една браузър базирана игра, в която инвестирате, закупувате си така наречените "птички" и получавате пасивен доход.
Проектът е руски според мен, но може да изберете и английска версия.
Може да се инвестира/тегли както с биткойн, така и с други разплащателни платформи.
Към момента проектът плаща без прекъсване.
Предоставям линк за регистрация под мен, както и снимка на извършените плащания като доказателство.
Обмислям вариант как да връщам 10% от всяка инвестиция на човек под мен, ще го опиша в допълнително мнение в темата.
Моля всеки, който прояви желание и се регистрира под мен, да напише лично съобщение с използваното име за регистрацията си, за да мога да си го запиша в таблицата и да отчета, че е от форума за горепосочените 10%.

https://golden-farm.biz/?r=866029
Прикачени файлове
Last 10 payments.jpg
В снимката за показани както доказателства за плащане от самият проект така и получените в разплащателната платформа
Last 10 payments.jpg (142.04 KiB) Прегледано 1690 пъти
nikolayr680
 
Мнения: 47
Регистриран на: 11 Окт 2014, 16:13

Re: Browser based real money game, paying every 10 minutes

Мнениеот nikolayr680 » 20 Мар 2019, 16:25

Вметвам, че последните "птички" са най-доброто решение, тъй като от тях дохода отива директно в раздел теглене, докато от всички останали, се дели на двата раздела "теглене" и "реинвестиране" .. Скъпи са, но към момента инвестицията за тях се възстановява в рамките на 60 дни от закупуването, с текущите бонуси при инвестиция.
nikolayr680
 
Мнения: 47
Регистриран на: 11 Окт 2014, 16:13


Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, MadDog, mincho, Sando_83, Spenchoni, svetlim, viniamin