Добър бизнес модел CEX.io

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот MarziMeDaIzmizliaIme » 01 Дек 2013, 16:09

Няма какво да мисля.
Ако ти имаш биткойни и плащаш с твоя електронен портфейл от компютъра ти, то аз нямам биткойни и плащам с левове от моя физически портфейл в джоба ми.
А за мен има значение дали ще платя 15-20 долара или 60-70 долара на GH/s.
Аз ти казах, ако няма значение, тогава влез в CEX.io и купи 1 GH/s, после отиди на Баланс -> GHS -> Withdrawal и там има опция да направиш ваучер подарък, после ми прати кода от ваучера, а пък аз по банков път, epay.bg или paypal.com ще ти платя 15-20 долара. Но явно и за теб има значение цената, щом не искаш дори 1 GH/s да закупиш, защото знаеш че после с тези 15-20 долара няма да можеш да купиш толко BTC колкото си дал в CEX.io.
Аз мисля че няма какво да говорим по тази тема, то в bitcointalk.org има няколко теми по тоя въпрос и всички са на мнение че в момента не си заслужава да се купува GH/s в CEX.io на тази цена.
MarziMeDaIzmizliaIme
 
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 21:26

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот davidorento » 01 Дек 2013, 17:27

Има ли да подобно нещо за скрипт криптовалути?
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот embacho » 01 Дек 2013, 20:54

Аз се регнах и купих един GHS. За половин ден съм направил 0.0005 BTC. Но за сметка на това цената на GHS се вдигна малко. Ще го видими как ще върви. На пръв поглед изглежда, че има смисъл дългосрочната инвестиция.
obekt използвах твоя реферер.

Имаше дребен проблем с копането - позака в началото отрицателно число изкопани биткойни, но от съпорта отреагираха.
embacho
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Ное 2013, 20:25

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот davidorento » 01 Дек 2013, 21:50

ми гледам го че за около 4-5м си връщаш инвестицията ,после си продаваш GHS ,ама тя цената ще е доста по евтина от сега така че малко е танто за кукуриго
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот embacho » 01 Дек 2013, 21:55

davidorento написа:ми гледам го че за около 4-5м си връщаш инвестицията ,после си продаваш GHS ,ама тя цената ще е доста по евтина от сега така че малко е танто за кукуриго


GHS то купих на 0.06
Значи казваш, че след 5 месеца ще съм изкарал 0.06 и цената ще е паднала на половина (0.03). Т.е след пет месеца ако продам всичко ще имам 0.09. Че сметката излиза така. Дано си прав.
embacho
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Ное 2013, 20:25

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот ZAX » 02 Дек 2013, 08:45

MarziMeDaIzmizliaIme написа:Няма какво да мисля.
Ако ти имаш биткойни и плащаш с твоя електронен портфейл от компютъра ти, то аз нямам биткойни и плащам с левове от моя физически портфейл в джоба ми.
А за мен има значение дали ще платя 15-20 долара или 60-70 долара на GH/s.
Аз ти казах, ако няма значение, тогава влез в CEX.io и купи 1 GH/s, после отиди на Баланс -> GHS -> Withdrawal и там има опция да направиш ваучер подарък, после ми прати кода от ваучера, а пък аз по банков път, epay.bg или paypal.com ще ти платя 15-20 долара. Но явно и за теб има значение цената, щом не искаш дори 1 GH/s да закупиш, защото знаеш че после с тези 15-20 долара няма да можеш да купиш толко BTC колкото си дал в CEX.io.
Аз мисля че няма какво да говорим по тази тема, то в bitcointalk.org има няколко теми по тоя въпрос и всички са на мнение че в момента не си заслужава да се купува GH/s в CEX.io на тази цена.

Първо се регни под мен: https://cex.io/r/0/ZAX/0/ и чак след това поставяй условия :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот stamen » 03 Дек 2013, 22:49

Нещо не виждам печалбата за инвеститорите:
https://cex.io/calc

Ако сега купя 100 GH/S за 7.06 биткойна, до ноември по горната таблица ще съм получил 5.93БТС обратно (като това е очаквано, тоест много рисково очакване, може да е нагоре, но и надолу), а цената на GH/S тогава ще е към нулата....

Аз ли греша?
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот davidorento » 03 Дек 2013, 23:03

stamen написа:Нещо не виждам печалбата за инвеститорите:
https://cex.io/calc

Ако сега купя 100 GH/S за 7.06 биткойна, до ноември по горната таблица ще съм получил 5.93БТС обратно (като това е очаквано, тоест много рисково очакване, може да е нагоре, но и надолу), а цената на GH/S тогава ще е към нулата....

Аз ли греша?



не грешиш ,няма никва фаида и според мен
иначе как е покера stamenе :)
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот ZAX » 03 Дек 2013, 23:18

А тези GH/s само не разбрах, не са ли лайфтайм? Т.е. защо не включваме цената им? Да не ти изтичат ноември, че ги броиш само до там?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Добър бизнес модел CEX.io

Мнениеот stamen » 04 Дек 2013, 09:45

davidorento написа:иначе как е покера stamenе :)


ами вече има нов филм, както виждаш :) на теб как ти е партизанското име оттам :)?

ZAX написа:А тези GH/s само не разбрах, не са ли лайфтайм? Т.е. защо не включваме цената им? Да не ти изтичат ноември, че ги броиш само до там?


лайфтайм са, ама виж предпоследната колонка какъв ще им е добива през ноември 2014: 0.00...бтс, дали ще покриват тока?
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

ПредишнаСледваща

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Spenchoni, svetlim, viniamin