още 2-3 , 4 хайпa

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Re: Айде още 2-3 , 4 хайпa

Мнениеот kati » 27 Апр 2017, 14:53

Предишният път като се регистрирах в eobot.com, изтеглих почти около $2, но ми изтриха профила веднага.
Видях едно видео, където ползваха "diversify", с обяснение като се настрои веднъж, да не се пипа повече, защото всяка нова настройка явно анулира предишната и така всички натрупани пари до момента се губят. Маркират се просто две неща - мощност и например doge и те автоматично започват да се сменят и начисляват постоянно. Вярно е, че се трупа бавно, но ще си изтегля парите чак след една година. Между другото съм задала депозит адресите от eobot.com на няколко други сайта, които също прехвърлят от време на време някакви смешни суми, но се трупа все пак ;)
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Айде още 2-3 , 4 хайпa

Мнениеот kati » 08 Май 2017, 10:08

24.05.2017 - $0,00054 Doge
10.06.2017 - $0.00135 Doge
24.05.2017 - $14,83 litecoin
10.06.2017 - $30.34 litecoin
Според мен по-бързо ще се увеличи цената на криптовалутите с по-малките цени. Звучи плашещо да се увеличи със същия процент биткойнът.
От къде е най-сигурно да си купи човек dogecoin, litecoin?
Последна промяна kati на 08 Май 2017, 15:23, променена общо 2 пъти
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Айде още 2-3 , 4 хайпa

Мнениеот milan_gl » 08 Май 2017, 10:18

kati написа:...
От къде е най-сигурно да си купи човек dogecoin?

Каква сигурност търсиш - да не те ухапи ли xD
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Айде още 2-3 , 4 хайпa

Мнениеот kati » 08 Май 2017, 10:40

Има вариант за атаки, крадене на парола и т.н. имам вече опит и съм виждала, че става. Всички сайтове, които раздават безплатни койни, могат да сложат софтуер на компютъра, който да проследява паролата, или да записва всичко, което е на отдалечен компютър. Ако минавам през множество борси, има много такси и те не е сигурно кога ще престанат да работят.
https://bleutrade.com работи само с криптовалути и изглежда сигурна борса.
Последна промяна kati на 08 Май 2017, 15:23, променена общо 1 път
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Айде още 2-3 , 4 хайпa

Мнениеот milan_gl » 08 Май 2017, 13:17

Не говориш сериозно ! Кажи че се шегуваш ? :D
Това е толкова глупава и скамава борса че сега като я отворих даже и не ми помни хисторито какво съм купувал и продавал в годините а съм убеден че съм я ползвал за шитове еднодневки .
Да се върнем на "догето" ! Освен текущата цена какво толкова те е привлякло ? Шит от 2014г или така наречената "голямата суша в майнинга" . Ще го лонгваш ли това "доге" от типа , наливам пари за един апартамент и 10 годин не ги поглеждам , после си купувам два апартамента с разликата в цената ? Дори и на къси позиции и малко средства пак не е оферта да се спекулира . На този форум дето пишем с теб има колеги които няма да споменавам за да не се убидят но заради това същото "доге" и двамата превъртяха . Някой фалираха други изкукуригаха психически . Едният бе форумен трол а другият не пишеше но бе в ТОП 5 на големите ферми в 2014 и го трупа това тъпото "доге" докато не излязоха асиците за скрипт . Сега и двамата не щат да чуят за майнинг и крипто . Сама си решаваш какво да правиш . Но има борси където свободно привеждаш фиат средства и за разлика от горепосочената можеш и да теглиш . Издебваш си момента кога да купиш . Прехвърляш го после на локален портфейл на една флашчица и си ти . Аз и това не бих направил пак поради лоши спомени на друг наш форумен колега с множество портфейли от 2014 качени на HDD . Майтапа е че сега половината от HDD-тата изобщо не тръгват :D
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Айде още 2-3 , 4 хайпa

Мнениеот kati » 08 Май 2017, 15:00

milan_gl благодя за вниманието ;)
Имам windows 10 pro, 64-bit OS, x-64-based processor Intel Celeron 2.70 GHz, RAM 4 GB. Също и към 200лв примерно или повече, с които да купя dogecoin. Вярвам, че подобно на ETH, LTC, XMR, DASH, ZEC, FCT и др. цената ще се повиши, поради удобството за работа. Прав си, нямам опит с "асиците за скрипт". За мен е по-лесно да купя doge, отколкото хардуер ;) Борсата работи и извежда парите, но не реагира веднага, трябва търпение ;)
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Предишна

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, MadDog, mincho, Sando_83, Spenchoni, svetlim, viniamin