MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот LuckyBG » 21 Апр 2016, 10:04

MyBitco.in - сайт, от които ще печелите над 10 000 сатоши за един час още на 1-во ниво.
- за 1-во ниво стандартно без реферали се печели от 25-400 сатошита на клик.
- може да се клика неограничено, като времето за всяка следващо кликане се увеличава с 2 секунди.
- има дневни задачи (игри) с награди.
- ако увеличите нивото си ще печелите значително повече. Максималното ниво е 5, като на него може да печелите от 400-12800 сатошита на клик.

Реферален линк: www.mybitsco.in/index.php?ref=LuckyBG
Нереферален линк: www.mybitsco.in

Успех.
Последна промяна LuckyBG на 05 Май 2016, 00:37, променена общо 4 пъти
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет с до 10000 сатошита на час

Мнениеот Zmejsky » 21 Апр 2016, 11:16

не мога да си регистрирам бтц адреса
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: MyBitsco.in - фосет с до 12800 сатошита на всеки 25сек.

Мнениеот LuckyBG » 21 Апр 2016, 14:58

В момента ползвам браузъра Google Chromе и ми се изписа в полето, без да го въвеждам (явно запомнен от предишно въвеждане), но трябва да няма проблем ...
Опитай пак :)

П.С. Ако ти излиза диалогов прозорец с предупреждение, включи отметката отдолу и ще можеш да копираш вече в полето за адрес!!!
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет с до 12800 сатошита на всеки 25сек.

Мнениеот LuckyBG » 21 Апр 2016, 23:33

Пропуснах да спомена, че се предлагат и следните "екстри":
- да печелите на всеки 25 секунди.
- WITHDRAW е над 10000 сатошита, като трябва да имате над 50 клика преди да теглите; заявки над 15000 сатошита са с приоритет, останалите се извършват в рамките на 12-24 часа. Обещават скоро това да става напълно автоматично, та дори и да работи с XAPO портфейли.
- неограничен брой кликания, като времето за всяко следващо се увеличава според наградата, която сте получили от последния клик (25, 50 сек. и т.н.).
- различни награди в сатошита при изпълнени дневни задачи.
- може да се ъпгрейдват нива, като на последното - 5-то ниво, печелите до 12800 сатошита на клик.
- от 10-50% приходи от рефералната програма (доживотно) или по-точно за целия срок на съществуване на сайта .... :)

Реферален линк: www.mybitsco.in/index.php?ref=LuckyBG
Нереферален линк: www.mybitsco.in
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет с до 12800 сатошита на всеки 25сек.

Мнениеот guBaHe » 23 Апр 2016, 13:15

Записах се под теб.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: MyBitsco.in - фосет с до 12800 сатошита на всеки 25сек.

Мнениеот LuckyBG » 29 Апр 2016, 17:46

Този сайт са поредните ИЗМАМНИЦИ!!! :think:

Блокираха ми акаунта, с аргументи за мултиакаунтинг, а това не е вярно. Влизам наистина през 2 различни IP-та по различно време обаче (никога едновременно), защото цъкам през домашен и служебен компютър, .. та аз дори нямах още 5 реферали и бях само на 2 ниво.
------------------------------
You Has been BANEED!
You cant play now in mybitsco.in. THANKS YOU

Reason of your ban:

-Multiple account per ip
-Violated script Account
-Using other script for earn more

------------------------------
Според мен ме заключиха, ЗА ДА НЕ МИ ПЛАТЯТ!!!
Заявих плащане още преди 5 дни за над 40000 сатошита и според техните правила (за сума над 15000 с приоритет) трябваше да бъде изпълнено в рамките на 12-24часа. ДА, ама НЕ, до снощи не ми беше платено, а в акаунта имах още над 25000 събрани, и явно по-изгодно им беше да ме блокират. Здраве да е, но да си знаете, че са поредните измамници. Четох и в друг форум, че така са блокирали и други колеги. Явно "стандартна практика", за да не плащат.

Темата може да се премести в раздела за "ИЗМАМИ"
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - [SCAM]

Мнениеот iana_crs » 02 Май 2016, 14:35

ПУ!- аз пък таман се регнах ! И аз ти станах реферал , ама на , свърши преди да е почнало !
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: MyBitsco.in - [SCAM]

Мнениеот LuckyBG » 02 Май 2016, 15:57

Днес след като iana_crs писа, че се е регистрирала като мой реферал, реших да погледна какво става ... и изненада, явно са решили да ми пуснат акаунта (то нямаше и причина да го спират де). НО не съм изненадан, че заявеното плащане са го ОТКАЗАЛИ!!!
Изображение

Ще опитам да събера малко сатошита за проба за още едно плащане, и ако пак ме отрежат ще е ясно, че си търсят причина да не плащат.
Нека и колегите, които цъкат там да пишат при тях какво се случва - имат ли изпълнено плащане.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - [SCAM]

Мнениеот LuckyBG » 03 Май 2016, 22:46

И така, днес, след като вече сайта е обновен до версия 2.0.0 - ПЛАЩАНИЯТА са АВТОМАТИЧНИ и НЕЗАБАВНИ!!!
Няма вече ограничение от 50 клика, за да заявиш плащане. Единственото изискване е сумата на заявката да бъде над 10000 сатошита и плащат веднага! Има обаче ТАКСА за транзакцията.

Вчера опитах 2 пъти, но ми върна грешка (беше със старата версия - ръчно потвърждаване до 24 часа).
Днес пробвах пак и плащането стана на секундата!!!
Съответно първата ми заявка, която не ми изпълниха и бях обвинен в мултиакаунтинг вече не я виждам в списъка .. мистериозно е изчезнала, но пък в статуса за акаунта ми (WITHDRAW) ми я броят за изпълнена.... Здраве да е.
Изображение
Изображение

Така, че колеги цъкайте смело, засега кранчето се отпуши :)
Ще видя как ще минат следващите няколко плащания и пак ще пиша.
Успех.

П.С. Всъщност първата "проблемна" заявка не е изчезнала, а в статистика на сайта се показват САМО ПОСЛЕДНИТЕ ТРИ заявки за плащане (оттегляне). Преди малко пуснах нова и всичко мина без проблем. Плащанията работят.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на 25 секун

Мнениеот LuckyBG » 04 Май 2016, 23:31

Много сте мълчаливи :).

Тези от MyBitso.in, тъкмо взеха да плащат и Вие спряхте да влизате.

Спокойно без много труд и загубено време се изкарват между 10000-25000 сатошита на ден. Още по-лесно е за хора, който имат целодневно достъп (работа) пред компютър - те няма да има никакви проблеми дори и за повече.

Успех.

П.С. Богати от фосет сайтове няма да станете, но поне таксите за транзаците ще си покриете :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Следваща

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Sando_83, viniamin