MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот LuckyBG » 11 Май 2016, 18:59

Да потвърдя, че след ъпдейта на сайта (вече няколко дни) няма проблем с плащанията.
Плащанията са автоматични и незабавни (изпълняват се веднага), но се удържа такса за транзакцията:

Изображение

Изображение

Успех

П.С. И да цъкате малко по-сериозно :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот guBaHe » 17 Май 2016, 09:22

От 2 дни пробвам да изтегля сатошитата - тц. Потвърждавам кода, мята ме на друга страница и там изплюва едно съобщение за грешка и дотам.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот LuckyBG » 17 Май 2016, 15:54

guBaHe написа:От 2 дни пробвам да изтегля сатошитата - тц. Потвърждавам кода, мята ме на друга страница и там изплюва едно съобщение за грешка и дотам.


Въвеждай кода както го виждаш, т.е. с главни букви!!!
Аз не съм имал проблеми досега, но последно съм теглил на 11 май, ... тези дни ще изтегля да видя какво става.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот guBaHe » 18 Май 2016, 13:35

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mybitscoin/public_html/loginban.php:2) in /home/mybitscoin/public_html/loginban.php on line 5
You Has been BANEED!

You cant play now in mybitsco.in. THANKS YOU

Reason of your ban:

-Multiple account per ip
-Violated script Account
-Using other script for earn more


Айде честито да ми е, да ги е*а в мизернците. Имах 20к сатошита събрани за 3 седмици - скриптове, простотии, мултиакаунтинг ми измислиха. Пеераси долни, да мрът в л***а.

П.С. Тъкмо един реферал съм зарибил видях вчера през мой линк...
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот LuckyBG » 18 Май 2016, 16:24

guBaHe написа:


You Has been BANEED!

You cant play now in mybitsco.in. THANKS YOU

Reason of your ban:

-Multiple account per ip
-Violated script Account
-Using other script for earn more


Айде честито да ми е, да ги е*а в мизернците. Имах 20к сатошита събрани за 3 седмици - скриптове, простотии, мултиакаунтинг ми измислиха. Пеераси долни, да мрът в л***а.......


Няма да се плашиш, преди време и мен така ме бяха блокирали - със същите аргументи.
Писах на съпорта писмо с питане каква е причината да бъда блокиран и им писах, че влизам от 2 различни IP-та, едното на домашния, а другото на служебния компютър, НО НИКОГА едновременно!!!. Дори в писмото писах, че ако не оправят проблема - навсякъде по форумите ще пиша, че са измамници и странно, но дори си направиха труда и ми отговориха ....с едно "Good luck" :evil:

Но след няколко дни опитах и ми бяха отблокирали акаунта и вече не съм имал такива проблеми... поне до момента xD
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот guBaHe » 18 Май 2016, 19:46

Ей сега ще взема чак на съпорта им да пиша на тия мизерници. Вчера 3 пъти се опитах да тегля, все грешка ми излизаше и днес хоп - бан ! За 20к сатошита не знам дали си струва изобщо да им търся адреса на съпорта.

Ама имайте едно наум с тия.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: MyBitsco.in - фосет, плаща до 12800 сатошита на клик

Мнениеот LuckyBG » 19 Май 2016, 00:53

guBaHe написа:Ей сега ще взема чак на съпорта им да пиша на тия мизерници. Вчера 3 пъти се опитах да тегля, все грешка ми излизаше и днес хоп - бан ! За 20к сатошита не знам дали си струва изобщо да им търся адреса на съпорта...


Аз тегля без проблем:
Изображение

Адрес на съпорта не търсиш, просто пращаш мейл на: [email protected] и явно ще те проверят повторно и ако не си направил нарушение, ще те отблокират.

Успех.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Предишна

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin