Еко~конкурс с награден фонд 5000€

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Еко~конкурс с награден фонд 5000€

Мнениеот greo » 20 Яну 2016, 13:25

От ReCyclix обявяват конкурс за еко-идея на тема: "най-полезен продукт за ежедневието, направен от рециклирана пластмаса".
Повече инфо: https://recyclix.com/news/fresh-update- ... 877271ac6e & https://www.facebook.com/recyclix/ , но в общи линии предизвикателството е да се измисли нов или все още непопулярен пластмасов продукт - полезен в ежедневието на хората, като за 1-ва награда дават 3 хил. евро, а за 2-ро и трето място Х 1000 :mrgreen:
:arrow: Срок: до края на Януари.

Преди няколко месеца споделих тук във форума viewtopic.php?f=35&t=3212 афилиейт линка си от тази, привидно нова "пирамида", където разбира се се пуснах за тест без да инвестирам - с бонуса от 20€, който дават при регистрация.
Естествено не очаквах кой знае какви резултати, пък и не се впускам лесно в следването на заплетени правила и условия...
просто ми хареса 'зелената' идея, а и по принцип си рециклирам и разделям повечето отпадъци от години насам...
За приятна моя изненада след приклчването на пълния процес на рециклирането (2 пъти) успях да изтегля бонуса +печалбите на банковата си сметка (за теглене в BTC или PayPal е необходимо да сте депозирали преди това).

След внимателно и подробно проучване се разбра, че фабриката в Полша е реална и фирмата дори участва в еко-изложения.

Изображение
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Еко~конкурс с награден фонд 5000€

Мнениеот dob » 20 Яну 2016, 14:05

Потвърждавам казаното от Грео /колегата на Хеопс/ и в качеството ми на негов реферал!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Еко~конкурс с награден фонд 5000€

Мнениеот greo » 20 Яну 2016, 14:14

hahahhah :lol:
и ти ли намаза ? :)
взеха да ми идват пластмасови идеи от снощи насам, след като видях за конкурса xD
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56


Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, viniamin