ReCyclix ~ SCAM!

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

reCyclix {BTC}

Мнениеот greo » 30 Сеп 2016, 15:10

Това е може би 3-тата или 4-та моя тема свързана с reCyclix, която е по повод сбирката на участниците в проекта.
https://recyclix.com/news/zagan-open-da ... 877271ac6e

След разрастването на идеята за рециклиране на пластмаса стана ясно, че:

Изображение

Бяха създадени няколко нови завода на различни континенти, както и повече офиси по цял свят :violin:
По време на събитието имаше предаване НА ЖИВО от 3 камери, едната от които се намираше на мястото, където се строи новата фабрика.

Моля колегите от форума, участващи в тази "пирамида" да споделят своя опит!

Благодаря!
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: reCyclix {BTC}

Мнениеот deyan_rashkov » 30 Сеп 2016, 16:44

Реферал съм ти. Преди една година се регистрирах . Инвестирал съм вече 1500 лв/ по голяма част е реинвестиран доход/ . Циклите си вървят , но сигурно ще спра на ниво 1000 евро. Не знам дали е "пирамида" .
Реално доста фирми в България се опитват да работят в тази сфера - рециклиране на полимери . Рециклиран LDPP цена на тон на световните пазари е 1100 евро а един голям търговски обект от големите вериги магазини/ това го казвам от личен опит / генерира седмично стотици килограми LDPP и е задължен да го разделя от хартията която също сигурно достига тон на седмица.
В София има една фирма която предлага на входовете домакинставата да отделят всички полимери измити и да ги предават регулярно всяка седмица , а фирмата по сметка на входа заплаща този боклук на смешни стотинки на кг./ мисля че беше 20 стотинки / заради удобството, че минава в определен ден и събира чувалите, които трябва да се оставят на обособено място в определен ден и час.
Виждал съм с очите си едни цигани с каруца да събират само пластмасовите бутилки от жълтите контейнери.
ТАка че не е пирамида . По скоро в този бизнес първо е важно качеството на суровината и да успееш да си набавиш такава и второ качеството на продукта / тук има много неща свързани с химия на полимерите и не ми се изпада в подробности , но има поне 8 важни физични и химични параметра на суровината от които се определя и цената/
Не не е пирамида. Просто си набавя свободни средства лесно и бърза, за да може да си набавя лесно и бързо добра суровина за преработка от която да печели много , защото също така има и глад за добри полимери.
Реално го калкулирайте така при капацитет 5000 тона на завод и цена 1000 евро това е месечен оборот от 5 милиона . Но за да си конкурентен ти трябват свободни средства да си набавиш суровини поне 500000 на месец за да плащаш за суровините и отделно още поне толкова за ток , транспорт , заплати . отделно са инвестиционните разходи в техника.
Моето мнение е че модела е работещ
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: reCyclix {BTC}

Мнениеот guBaHe » 30 Сеп 2016, 17:20

Имал съм проблеми само с един превод в BTC, но съпорта (през вайбър) беше доста отзивчив и проблема се реши за 24 часа. Платили са всичко, което съм опитал да тегля, имам вложени около 1200 евро, с реинвестициите ми наближават 2400. Реф. съм на @greo (да почерпи :D ). От няколко месеца тегля по 100 евро и останалото реинвестирам. Ще спра да влагам, когато стигна 10000кг. Оттам възвращаемостта на средствата отгоре пада с 30-тина %.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: reCyclix {BTC}

Мнениеот greo » 30 Сеп 2016, 21:16

ще се черпим !да :mrgreen:
благодаря ви!
имаше периоди, в които буквално преживявах с комисионните, но вече и аз реинвестирам, защото за повече от 2г. се убедих в сигурността на проекта и проумях схемата на работа :clap:

p.s. Вярно си е доходен бизнес, но в тази 'пирамида' съм и на по-ниското ниво - рециклатор на: метали, пластмаса, стъкло,
като само от първото получавам cash, останалото - по морални и етични съображения :pray:
Освен това го правя от 10-тина години и просто за удоволствие.
Понякога рециклирането включва директна преработка на продуктите, така че отново да се използват дори и по друг начин. Такива са случаите например с органичните отпадъци в компост (плодородна почва) или създаването на произведения на изкуството/ мебели/ дрехи от изхвърлени суровини и материали.

@deyan_rashkov: 10x за инфото! И аз имам преки наблюдения...все пак живея в Сливен и каруците са факт! в момента найлона се изкупува на 0.45лв а желязото на 0.24 ;) само дето новите жълти контейнери са много дълбоки и с тесни отвори и няма как циганетата да влизат вътре, та дори и да бъркат, освен ако не са препълнени :lol: т.е. eкобулпак си изплащат част от разходите по събирането, вместо ромите да си направят надница...макар че разхвърляни опаковки има навсякъде и една голяма част се обират преди да започнат да се разграждат. Срамно е че все още се срещат и много боклуци сред природата... :roll:
100% е работещ модела и е пирамида в добрия смисъл, като естествена организация и печалба за всички по веригата ;) остава да си променим манталитета и да канализираме този процес, защото така олеква и на еко-системата!! от енергийна и всякаква гледна точка..
Има едно течение в екологичния начин на живот: 0 waste (нулеви отпадъци) при което използваме минимум пакетирани продукти, правим си сами необходимите ни такива, или използваме био-разградими продукти :whistle:

успехи!
Последна промяна greo на 30 Сеп 2016, 21:39, променена общо 2 пъти
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот 2GOOD » 30 Сеп 2016, 21:34

Слях темите.
Успех
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот guBaHe » 01 Окт 2016, 12:10

@greo, до колко кг. си стигнал ти ? :D
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот greo » 05 Окт 2016, 20:01

guBaHe написа:@greo, до колко кг. си стигнал ти ? :D


за 1-ви път пуснах миналия месец 2 х 100 кг.
иначе преди това 3 пъти съм изциклял многократно по 20 евро (с бонуса вкл.)
xD
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот LuckyBG » 05 Окт 2016, 23:53

Колеги, я кажете кой според вас е най-изгодният вариант за депозиране на средства в сайта (като изключим биткойн, за него спор няма :).

- при банков превод (WIRE Transfer) се плаща такса SWIFT от 10 евро + процент върху сумата
- при депозиране/плащане с дебитна карта от моята банка твърдят, че е най-изгодно (имало само 0,25% върху сумата), но в сайта Recyclix пише, че таксата е 5%, т.е. дали има и допълнителна втора такса, т.е. една от българската банка и още една от другата страна? Някой правил ли е такова плащане, колко време се обработва и отчита плащането?

С две думи, някой ако е правил депозит на средства по начин различен от този с биткойни, нека да сподели личен опит. Какви са таксите, колко време отнема и т.н.

П.С.Аз лично само с биткойни съм депозирал и теглил, но е добре да се знаят и другите варианти :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот greo » 06 Окт 2016, 01:08

най-първия път теглих през ЦКБ и таксата беше < 10 лв.

edit
: не закъсня и още по-конкретният отговор директно от нюзлетъра им:
Yet another positive news, which makes Recyclix even more robust and user-friendly, is the launch of withdrawals directly to credit cards. As of now, it’s only possible to withdraw your earnings to credit cards, not debit, issued in EUR by banks from the European Union that allow receipt of instant payments. Feel free to check out this helpful feature and use it if you have a EUR credit card as there are no commissions on withdrawals over €100.


едит2:
As you can see on your accounts by now, we have implemented the new affiliate system that we discussed in the previous newsletter. We are now giving a 12% commission for every external deposit of your direct referral. The automatic affiliate links are removed, and instead your referrals have to manually enter your account ID on the sign up page. All other policies associated with Recyclix’s affiliate system will remain the same.
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот LuckyBG » 12 Окт 2016, 10:53

НОВИНИ:
- На 16-17 ноември ще се проведе изложение в БАЗЕЛ, там екипът на ReCyclix ще Ви очаква на щанд B12.

- Очаквайте скоро публикуването на междинен финансов отчет за дейността на ReCyclix, така дейността и резултатите от нея стават по-открити и прозрачни за всички нас, както и за нови инвеститори и най-вече за всички "скептици" по отношение на този сайт и дали е реална неговата дейност :)

- Скоро ще се вземе решение, дали в Бари (Италия) ще се строи нов завод, ще се изготви бизнес план за това.

- Достъпно е вече оттегляне на суми и към кредитни карти (не дебитни) без такса (при суми над 100€).

- Влезе в сила новата афилейт програма за последователи със само едно ниво, т.е. директни последователи - 12%.
При регистрация се въвежда ръчно ID на човека, който Ви е препоръчал и насочил към сайта.
В тази връзка, ако искате да изразите своите благодарности, може да го направите като при регистрация въведете моят ID: 6494-1F5A-67D8). Благодаря!

Успех.
(за благодарности ID: 6494-1F5A-67D8)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

ПредишнаСледваща

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin