ReCyclix ~ SCAM!

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот greo » 15 Окт 2016, 11:19

хм, не бях разбрал, че махат другите нива на афилиейт програмата :roll:
моето ID: 67E9-4A0B-D23C
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот LuckyBG » 17 Окт 2016, 21:56

ИНФОРМАЦИЯ:
Досега никой не написа дали е пробвал вариант за депозит на средства, различен от този с Биткойни, а беше интересно какви са таксите при банков превод (WIRE Transfer) и съответно плащане с кредитна/дебитна карта. Та се наложи сам да пробвам поне единият :)

- банков превод (WIRE Transfer) - не съм пробвал още такъв депозит, но таксите най-вероятно се определят от вашата банка и са в порядъка на 5 до 25€ за SEPA превод. Ако някой е правил превод, може да сподели какви са били таксите му. След потвърждение на депозита, сумата в Акаунт Баланса Ви в ReCyclix най-вероятно ще се актуализира в рамките на 1-3 дни.

- депозит с Visa/Mastercard (проверено) - (Min: € 20, Max: € 500, Fee: 5 %) - таксата при депозит е 5% върху постъпилата в акаунта сума , т.е. при депозирани 100€, ще Ви бъдат удържани 5€ и в акаунта си ще получите само разликата - 95€. Това е 5% такса, много висока и неизгодна. Освен тази такса, ще ви удържи такава и банката, към която имате карта - там най-вероятно ще са някакви стотинки за трансакцията. След потвърждение на депозита, сумата в Акаунт Баланса Ви в ReCyclix ще се актуализира сравнително бързо, за минутка.

- депозит с Биткойн (проверено) - (Min: € 20, Max: € 5000) - това според мен е най-евтиният и бърз начин. Таксата за потвърждение на превода в мрежата на Биткойн е символична, в порядъка на 0,0001BTC, т.е. около 0,10лв. Баланса се актуализира веднага след 1 потвърждение в мрежата на Биткойн, в повечето случай в рамките на минути.


Успех.
(за благодарности, при регистрация въведете моят ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот LuckyBG » 01 Ное 2016, 23:18

Има някой ПРОМЕНИ (новости) в работа на сайта, затова е хубаво да прочетете отново Basic Tutorial и да се запознаете с тях, за да няма след това изненадани :)

Една от съществените е, че в края на цикъл вече за всички потребители глобално е забранена опцията за продажбата на материала с бутон SELL ако не притежавате поне 33% дялове в оборудване. Остава възможността да рестартирате циклите (неограничено) и да получавате общо 14% на цикъл (35 дни) срещу вложените си средства.
And that's why we would like to inform you that it makes a lot business sense to withdraw all your funds and sell goods ONLY IF you have increased your revenue share beforehand by buying equipment shares to increase your revenue split share for at least 33% to make selling of goods profitable. However, you can only buy equipment shares if you have at least 5000 kilos of waste to start with. If you have less than this, you can only get income by keeping your goods intact and recycling continuously, taking the 6% and 8% profit accordingly.


По принцип има начин да Ви бъде разрешена такава продажба. Начина е като пишете и получите разрешение от съпорта, но това означава, че се съгласявате да Ви се плати САМО 25% от цената и да сте на загуба.
However, if you still wish to make a SELL, please confirm it with us and we will forward your details to the appropriate department who will make action on this.

On the other hand, if you sell your goods, you will receive the 25% share of the selling price. You will not get the total value of your goods because the revenue is shared between you, orthe investor, and us as well as other partners that contribute to covering the company's overhead and production expenses.


SMART SIMULATOR 4 RECYCLIX 4.1.1
Това е СИМУЛАТОР за ReСyclix инвестиции.
Симулира инвестиция за определен период от време. Изчислява се инвестиция, необходима за достигане на определен доход на месец или на цикъл. Определя се капитала, необходим за постигане на определен доход след определен период от време. Този симулатор може да Ви бъде по-полезен от този, който е на сайта на ReCyclix.

Успех.
(при регистрация въведи ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот deyan_rashkov » 01 Ное 2016, 23:33

Майна стига си стряскал хората .
Налага се да поясня -
имат предвид, че за да възстановиш дадените 0,20 цента за боклук трябва да имаш оборудване което да ти дава 33% от крайната цена 0,60 цента .
Реално и сега без оборудване си получаваш 25% от крайната цена 0,60 цента което се равнява на 0,15 цента или само 75% от вложените в началото на цикъла 0,20 цента
Нищо не се е променило освен че са забранили глупавото продаване накрая на първият цикъл .
Реално сега след два пълни цикъла накрая на третия ще имаш за 15 седмици доходност от 6+8+6+8+6% бонуси без 25% загуба от проджбата = 9% отгоре на края за вложените в началото
Ако съм ви бил полезен и искате да бъдете мой реферал
(при регистрация въведи ID:0DBC-8025-9696) Благодаря!
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59


Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот deyan_rashkov » 25 Ное 2016, 10:01

https://recyclix.com/news/recyclix-rock ... e-strategy

Важно да се прочете
Моята интерпретация
Набирането на инвестиции продължава докато стигнат 14 млн евро - очакват да стане до октомври 2017, но може да стане и по-рано.
След това се спират инвестициите - който е инвестирал ще получава доход 10 цикъла
от октомври 2018 влиза в сила нова система на инвестиране с минимален дял от 100 хиляди евро чрез фонд във Малта.
deyan_rashkov
 
Мнения: 247
Регистриран на: 28 Юни 2014, 10:59

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот greo » 29 Ное 2016, 11:04

мда 8) и след преминаването към новата система...
за тези от нас които вече са регистрирани, но не могат да си позволят да участват с толкова много,
ще се предостави възможност, чрез допълнителни микро-фондове... както разбирам :)
“For our existing members who are not able to invest such a high amount of money, the fund will offer a way to participate through external investor-pools.
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот guBaHe » 30 Ное 2016, 00:53

Абе нещо не ми стана много ясно какво и как ще се случи и точно кога....
Това, което май разбрах със сигурност е, че когато се случи, за тези, които са инвестирали ще има още 10 цикъла и после... който иска - отива във фонда в Малта.
Който не иска ?!?!?!?!
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот greo » 30 Ное 2016, 11:16

мда в последните два отговора това се опитваме да изясним за останалите, защото благодарение на колегите успях да си изясня и за себе си...
новата програма застъпва сегашния модел още в началото на 2017...
основното е, че след Октомври 2017 спират обикновените регистрации
и всички ние продължаваме в някаква подобна форма да участваме - (който иска ще може да налива чрез 'investor-pools'),
като ни се гарантира 140% да сме отгоре на вложенията си дотогава... докато мине още 1 година (до 10.2018)
тъй, че няма поводи за паника! бизнесът така или иначе си е печеливш и сме в играта 8)
от ReCyclix държат да бъдат максимално открити към нас, относно намеренията си ;)
дори може да се каже, че има повод за празнуване, за това че са достигнати целите на проекта и върви по план :clap:


:arrow: Една от новостите е, че можете да си вземете готовият продукт от рециклираните пластмасови гранули, ако са повече от 800 кг. и не са пуснати отново в рециклиране на нови отпадъци! :?:
https://recyclix.com/shipmentPolicy/
The User may physically receive 800 kilograms of ready-to-use plastic granules if he or she arranges for self-delivery, and in order to do this the User shall get in touch with Recyclix Sp.z o.o. to receive the corresponding instructions and documents.


това ме накара да проуча пазара за тези гранули и на каква цена би ми ги изкупил някой от нашите заводи...
моля колегите, които имат подобен опит да съдействат! :)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: ReCyclix ~ реален бизнес с рециклиране! плащат!

Мнениеот LuckyBG » 11 Яну 2017, 23:14

Здравейте, колеги, пожелавам на всички Вас през Новата Година много здраве, благополучие, бъдете щастливи, много радост и успех през Новата 2017г. :)

Recyclix не е забравена тема, нещата в тази онлайн платформа се развиват по план, аз лично досега не съм имал никакви проблеми с този бизнес - депозиране, теглене на средства или съпорт (поддръжка).

Вече достигнах набелязаната цел и повече от 10 седмици само тегля средства, (разпределил съм си отпадъците на 5 равни части през 7 дни и така се застъпват на 3-та и 5-та седмица постоянно, т.е. мога да тегля средства всяка седмица) и досега нито веднъж не съм имал забавяне или някакъв проблем с теглене.

Ако не настъпи някаква промяна и компанията спази обявените си вече планове за развитие на този бизнес, ще имам тази възможност за доход поне до края на 2018г. (октомври 2018 г.), за което мога само да бъда благодарен и се радвам, че мога да го споделя с вас. Благодаря на тези, които ми се довериха и се включиха в проекта като мои реферали и се надявам да успокоя всички "скептици на проекта", че това е най-сигурният онлайн бизнес, за който има доста информация в интернет, с най-малък риск за вашата инвестиция!

Не забравяйте, че все още не е късно и може да се включите. Нови регистрации ще са възможни до края на 2017г. (октомври), а след това до октомври 2018г. само ще може да се теглят средства при 140% годишна възвръщаемост (ROI) с цел последно регистриралите се да си възвърнат инвестицията преди да се смени платформата за набиране на средства за проекта с нова по-мащабна форма от големи инвеститори.

Ето и един колега, който е достигнал обработван отпадък от 5000кг. само за 3 месеца, но при него се е случило благодарение основно на комисионните от депозитите на неговите последователи, хора повярвали в този проект и по-малко с негови лични средства :)
Той обича да записва клипове за разясняване по този проект, затова качвам линк към негово видео, ако имате въпроси може да питате мен или направо него, ще се радвам ако мога да помогна. Приятно гледане:
Постигнати 5000 кг в Recyclix! * 09.01.17 *

Успех.
(Ако съм бил полезен и искате да станете мой реферал (последовател), при регистрация въведете за Master Account ID: 6494-1F5A-67D8) Благодаря!
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

ПредишнаСледваща

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin