PBmining - $1.95/GH

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

PBmining - $1.95/GH

Мнениеот Mr.Mighty » 03 Юли 2014, 11:20

Сайта предлага клауд базирано копане на биткойн.

Без пре-ордери, и без глупости. Плащаш и почваш да копаеш биткойн на цена 0.003 BTC за 1 ГХ или казано по друг начин $1.95 за ГИГАХЕШ.

Аз съм от месец в тоя сайт и засега всичко се движи по план. Ще се радвам да се запишете под мен:

http://pbmining.com?ref=MrMIGHTY
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот vmuser » 03 Юли 2014, 11:27

Аз съм от месец в тоя сайт и засега всичко се движи по план


По план? На загуба ли си или на печалба, ще си избиеш ли парите някога?
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот Mr.Mighty » 03 Юли 2014, 11:32

https://tradeblock.com/mining/a/169011a079

Казано с думи прости - 9 или 10 месеца ми избива парите. Контрактите са по 5 години, така че не се притеснявам - имам доволно време
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот dobo79 » 03 Юли 2014, 11:45

Преди седмица цената беше 0.0036 БТЦ за 1 ГХ.
Сега гледам е надолу.След седмица ще падне още.Аз лично не виждам смисъл и печалба в начинанието.
5 години са огромен период от време,а в тази сфера както всички виждаме нещата се развиват лавинообразно и светкавично.Поетия риск утре да не ти зареди страницата не е оправдан.
Естествено това е лично мнение и не искам да обвързвам никой с него.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот Zmejsky » 03 Юли 2014, 11:46

Само да не е некоя пирамидка
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот vmuser » 03 Юли 2014, 11:50

10 месеца избиване на пари = безкрайност (сиреч никога)
Няма ли конкретен план да си избиеш парите до месец и половина това означава, че никога няма да се случи. Печалбата от ГХ на месец намалява с геометрична прогресия, което значи, че всеки месец печелиш на половината от предишния и знаем, че сходимостта на тази редица е 1-ца, но в безкрайността. Т.е. очаква се да си на 0 някога тогава.

Договор за 5 години за покупка на ГХ... смях, смях. Само като погледне 1 година назад човек и види Юни месец миналата година с какво се е копало биткойн и с какво тази, може да си представиш този ГХ след 5 години на какво ще се равнява. Хората са много хитри там щом карат хората да се обвързват с 5 годишни договори, то това май е по-зле и от ГХЕШ.ИО

Както и да е, все пак ти пожелавам успех и дано да си избиеш парите поне (което май може да стане единствено, ако сега си инвестирал фиат пари и изкараш определени койни и след време цената на тези койни да се вдигне 2-3 пъти)
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот dobo79 » 03 Юли 2014, 11:53

vmuser написа:10 месеца избиване на пари = безкрайност (сиреч никога)
Няма ли конкретен план да си избиеш парите до месец и половина това означава, че никога няма да се случи. Печалбата от ГХ на месец намалява с геометрична прогресия, което значи, че всеки месец печелиш на половината от предишния и знаем, че сходимостта на тази редица е 1-ца, но в безкрайността. Т.е. очаква се да си на 0 някога тогава.

Договор за 5 години за покупка на ГХ... смях, смях. Само като погледне 1 година назад човек и види Юни месец миналата година с какво се е копало биткойн и с какво тази, може да си представиш този ГХ след 5 години на какво ще се равнява. Хората са много хитри там щом карат хората да се обвързват с 5 годишни договори, то това май е по-зле и от ГХЕШ.ИО

Както и да е, все пак ти пожелавам успех и дано да си избиеш парите поне (което май може да стане единствено, ако сега си инвестирал фиат пари и изкараш определени койни и след време цената на тези койни да се вдигне 2-3 пъти)


А явно не съм само аз черноглед ами имало и други колеги,които мислят като мен.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот vmuser » 03 Юли 2014, 12:02

Е, айде сега :)
Чак черноглед не съм, просто това е реализъм. Фактите за последните месеци, от както станаха супер модерни клауд хешинг сайтовете, говорят точно за това. Печалба единствено за основателите, и за тези, които успеят да съберят досатъчно хора под себе си (т.е. да прецакат и други) - типична Понци схема.

Аз бих инвестирал тези пари директно в биткойн, по-сигурно от това няма.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот 2GOOD » 03 Юли 2014, 12:20

Към края на миналата година въртях едни сметки за подобен сайт/услуга, както и да го смятах излизаше най-изгодно за всички - т.е. за мен и за клиентите - въобще да не се копае ами да бъде чиста пирамидална структора, къде плащаш на клиента с парите на клиента и до там, без машини, ток, помещение, охлаждане, охрана и т.н.

Затова имайте си 1 на ум, примерно тези cloudhashing или нещо подобно бяха виждам, че намират блокове и реално копаят.

Относно текущата оферта, никой не знае с каква скорост ще се вдига трудността, това зависи главно от цената, ако един биткойн след 2 месеца струва 2000 долара ще стане......
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: PBmining - $1.95/GH

Мнениеот Flex » 03 Юли 2014, 12:36

То един биткойн ако струва след 2 месеца 2000 то директно си го купи сега :)
Само загуба са тея
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Следваща

Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, bruter, Google [Bot], ionicle, Kartoff, qbadabaduuu, scorpy, svetlim, tedik, viniamin