Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот PoorMan » 06 Юни 2014, 15:53

Здравейте, бих искам да споделя с вас един сайт който наскоро открих и в който вече инвестирах малко койни. Сайтът предлага възможност да финансирате проекти или други инвеститори да финансират ваши проекти. Съответно различните проекти имат различни периоди на изплащане, различна лихва, са за различни суми.

Ето това е моят реферален линк ако някой иска да пробва.

https://btcjam.com/?r=92614cd0-7148-4d3 ... r_referral

Само да отбележа че не получавам нищо ако се регистрирате през моя линк, освен ако не инвестирате.
Ако обаче вие решите да инвестирате (и тъй като и аз съм инвестирал вече) и аз и съответния реферал получава бонус.

Също да кажа някои работи относно верификацията: верификацията може да се извърши по различни начини, и в зависимост от това колко лична информация сте добавили получавате по висок "кредитен рейтинг".
Разбира се когато инвестирате гледайте този, в чиито проект инвестирате да има висок рейтинг: Например А,B,C. В низходящ ред.

За да инвестирате нечии проект не е нужно да споделяте никаква лична информация. Ако искате заем обаче препоръчвам да си направите верификация поне на 80-90 процента, включително валиден ПейПал и валиден иБей акаунт.

Лек ден, и ако искaте споделяйте тук вашите мнения и вашите инвестиции които сте направили.

A, и относно плащането- всичко става директно през Биткойн, като плащане се приема за валидно след 3 confirmations в BlockChain. При мен за да получа 3 потвърждения отне около 7-10 минути. :)
Последна промяна PoorMan на 19 Юли 2014, 19:42, променена общо 1 път
Не копая.
PoorMan
 
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Юни 2013, 13:43

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот Bathory » 06 Юни 2014, 18:45

Малко на пирамида ми прилича тази работа.Кое задължава кредитополучателя да изплати заема+дивидентите освен едната регистрация.
Bathory
 
Мнения: 55
Регистриран на: 25 Мар 2014, 18:03

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот dob » 06 Юни 2014, 21:49

Батхори взе ми думите от устата!

Внимавайте момчета пълно е с въдичари пуснали дънни въдици за шарани!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот PoorMan » 23 Юни 2014, 00:39

Здравейте! Аз също съм много мнителен, но ето наскоро получих първото плащане. Освен това на сайта СИ ПИШЕ:
!ДА СЕ ВНИМАВА ДА СЕ ИНВЕСТИРАТ МАЛКИ СУМИ НА МНОГО МЕСТА! (вместо малко големи суми в малко различни проекти
Има една поговорка не слагай всички яйца в една кошница.
И да добавя: във всеки един момент, ако сметнете че проекта не ви се "нрави" поради която и да е причина може да го продадете на някой друг (да продадете инвестицията си) И от там нататък този който я е купил да бере плода на тази инвестиция/да бере ядове :)

Хубавото е че сайта ви предлага всякаква информация относно кой колко е инвестирал/платил/получил.
Разбира се никой нормален човек не би инвестирал при някой, който е взел назаем например 20 BTC, и е върнал 0.
Лека вечер.

Bathory написа:Малко на пирамида ми прилича тази работа.Кое задължава кредитополучателя да изплати заема+дивидентите освен едната регистрация.

Като си дадеш адреса, снимката, местоработата, банковата сметка и останалите нужни неща за верификация, ще видиш няма ли да платиш :mrgreen:

Освен това никой не инвестира при някой, който не е минал проверка. Но ако не си верифициран можеш да инвестираш спокойно. Просто се регистрираш и действаш.
Не копая.
PoorMan
 
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Юни 2013, 13:43

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот PoorMan » 19 Юли 2014, 19:42

Ей сега направих листинг който се равнява на около 100тина долара, да видим какво ще стане.

Ето това ми е статистиката в момента.

Net Annualized Return


Since Apr 2014

Bitcoin:204.34 % BitstampUSD: 545.4 %
Не копая.
PoorMan
 
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Юни 2013, 13:43

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот PoorMan » 23 Юли 2014, 20:28

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ: Здравейте на сайта http://btcjamscam.com/ можете да намерите списък с измамниците които пускат Листинги на btcjam.com. Сайтът не е собственост на btcjam и се ръководи от 3то лице. Там може да подадете сигнал ако сте били измамени и парите ви не са били върнати.
Всеки сигнал се ПРОВЕРЯВА обстойно преди да се даде заключение дали е достоверен и човекът за който се отнася да бъде добавен в списъка на мошенниците.

А СЕГА МОИТЕ СЪВЕТИ ЗА ИНВЕСТИЦИИ И КАК ДА НЕ ЛАПНЕМ КУКУЧКАТА НА МОШЕННИЦИТЕ.

Преди да правите инвестиция проучете: кой я публикува, какъв му е кредитния рейтинг и верификацията, има ли неплатени досега заеми (невърнати заеми) ако да-колко на брой на каква стойност.

ПРОВЕРКА ЗА ПИРАМИДА: например, някой пускал няколко инвестиции с изгодна лихва, 1вата 0.5 койна при 20 %, втората 1 също при висок процент, и третата при 3 койна отново при висок процент например 20-30 процента. И след дава изведнъж ГОЛЯМ заем който е много по голям (примерно 5-10 пъти) по голям от всички заеми досега събрани заедно с лихвите.
Реално мошенникът е пуснал няколко малки листинга с добри лихви но на малки суми. И след това изведнъж пуска листинг за ГОЛЯМ заем, отново с хубава лихва. Хората разбира се иневстират: виждат че човека е с голяма репутация върнал е всичко досега. Само че той никога не връща последния си заем.

За по стари потребители които имат едновременно много върнати и много невърнати биткойни (стари потребители с висок до много висок рейтинг) примерно 50 върнати биткойна , 20 невърнати, (активни) Проверете дали има просрочено плащане. Ако няма, можете да инвестирате спокойно тъй като вероятността за "дефолт" измама е малка.

Никой мошенник не би излязъл с по малко пари от това което е вложил. Ще се стараят да лапнат максимално голяма сума преди да изчезнат.

Това е от мен засега, ако имате и вие съвети пишете.
Не копая.
PoorMan
 
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Юни 2013, 13:43


Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот kopacha » 24 Авг 2014, 12:38

Някой може ли да ми разясни по подробно, на какъв принцип се отпуска кредита? Примерно трябва някой да реши да инвестира в мен ли или има нещо като каса от която се отпускат? Доста ми е неясно, от 1 4ас се ровя в сайта но не мога да се ориентирам :)
Също да приемем че аз искам да финансирам даден проект, каква възращаемост имам ? На сайта на технобит видях, че те също имат проект в btcjam :

https://btcjam.com/listings/19219

Ще почерпя, ако някой му се занимава да ми обясни на дълго и широко как да стана милионер от това ":)) :)) :))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот Mr.Mighty » 24 Авг 2014, 17:54

Има още един много подобен сайт на този. Готиното е че се е направен от групи българи. Адреса е
https://bitlendingclub.com/

В сравнение с БТЦджам е доста по-малък като брой раздадени кредити. Но верификацията е по лесна и по бърза. Най-малкото и те са българи ;)

Въпреки това обаче, още не съм посмял да изтегля кредит в нито един от двата сайта. В единият сам вече верифициран напълно, но още не съм посмял. Бизнес модела е много интересен, и скоро ще се повяват такива много сайтове
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Инвестирайте в BTC/финансирайте свои проекти.

Мнениеот greo » 10 Ное 2014, 11:54

kopacha написа:Някой може ли да ми разясни по подробно, на какъв принцип се отпуска кредита? Примерно трябва някой да реши да инвестира в мен ли или има нещо като каса от която се отпускат? Доста ми е неясно, от 1 4ас се ровя в сайта но не мога да се ориентирам :)
Също да приемем че аз искам да финансирам даден проект, каква възращаемост имам ? На сайта на технобит видях, че те също имат проект в btcjam :

https://btcjam.com/listings/19219

Ще почерпя, ако някой му се занимава да ми обясни на дълго и широко как да стана милионер от това ":)) :)) :))


след като заформиш някакъв рейтинг (колкото повече се докажеш с документи/карти/банки/заплата/върнати кредити) толкова повече шанс имаш да изтеглиш...
то си е общо взето като фейсбук с биткойни... сближаваш се с някой хора.. напр. Също е важно да опишеш добре проекта/идеята си. като сам си определяш лихвен % и периода за връщане. Оттам вече става ясно, колко хора ще ти гласуват доверие...затова и отначало пускат леки заемчета просто за репутация.
Когато събереш цялата сума, активираш и веднага получаваш :btc: и действаш...
Подобно е и от другата страна, следиш успешните кредити и инвеститори и финансираш проекти, които те подкрепят. Общо взето се развива нюх и всичко е хем интуитивно хем стратегическо. Най-добре да тестваш с малки суми за да видиш как действа за себе си!
Успех! :D
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56


Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, ionicle, Kartoff, scorpy, UserX1XO, viniamin