Бързо и лесно копане за всички

Раздел изключително и само за Афилиейт Линкове

Модератор: Moderators

Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот balbo » 07 Май 2014, 21:51

Който желае може да го изпробва .Изглежда доста интересно. Копаете каквато си поискате валута с SHA256,scrypt,usb и тн.
Регистрирате се тук : https://www.eobot.com/user.aspx?id=34076 инсталирате ,вкарвате имейла ,стартирате ,изчаквате до 5 мин. да се самонастрой майнера според вашата система и започвате копането на "долари" в реално време . За напредналите долу има опция " Pool Info for Advanced Users " където се настройва допълнително според нуждите ви.
Повечето антивирусни го спират и определят като "Trojan" ... За да избегнете това спирате всички антивирусни или просто прочетете въпросите и отговорите на сайта в меню FAQ.
Видео: https://www.youtube.com/watch?v=uWabDxWSqNE
https://www.youtube.com/watch?v=rvf9nfEF62c :whistle:
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот Странник » 07 Май 2014, 22:27

1.Вирусната казваш пищи...е не бих я изключил честно казано,нито пък бих се занимавал с това.
2.Абзац който ме накара да се сгъна от смях със сълзи:

Approximate Rates When Using Software

High End Gaming Machine (e.g. two high end Radeon cards) ~ 2.0 BTC a month
Low End Gaming Machine (e.g. one mid range Radeon card) ~ 0.5 BTC a month
High End Server/Laptop (no graphics card, uses CPU mode) ~ 0.005 BTC a month
Low End Server/Laptop (no graphics card, uses CPU mode) ~ 0.001 BTC a month

източник:
https://www.eobot.com/software

Не знам какъв наивник трябва да е човек да се върже на това.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот vellen » 07 Май 2014, 22:36

В този форум има създадена една много полезна функция "Докладвай"... ;)
vellen
 
Мнения: 136
Регистриран на: 07 Юни 2013, 07:55

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот balbo » 07 Май 2014, 22:40

Ето още малко инфо https://www.youtube.com/watch?v=JpIYPEzHqjA
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот Странник » 08 Май 2014, 14:08

Ако не знаех какво се показва в това мъгляво видеоклипче никога нямаше да разбера за
какво иде реч.
С две думи - клипчето показва как да си отвориш порт във firewall на Windows.
Значи отваряте си порт във firewall,пускате си някакъв скрипт или
софтуер от някой си No name в нета,антивирусната ви пищи ама вие я спирате задължително...
Чуден начин да си подложите компа на атака отвън - няма спор.И то подлъгани от голямата печалба...
От горния цитат който съм подчертал в зелено от предния си пост излиза че от една видеокарта ще изкопая 1 BTC
на месец. :lol: :clap: :clap:
Извинете -тук едва ли има идиоти и наивници които да нямат идея кое колко струва и как върви по борсите
и най -вече как се копае и какво се печели от това.
Не бих се учудил ако на финала изведнъж се разделите и с BTC които имате в портфейла си.
Няма да е зле човек да порови и да се образова малко - като жокер е добре да се прочете какво е ботмрежа.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот balbo » 08 Май 2014, 14:32

Странник написа:Ако не знаех какво се показва в това мъгляво видеоклипче никога нямаше да разбера за
какво иде реч.
С две думи - клипчето показва как да си отвориш порт във firewall на Windows.
Значи отваряте си порт във firewall,пускате си някакъв скрипт или
софтуер от някой си No name в нета,антивирусната ви пищи ама вие я спирате задължително...
Чуден начин да си подложите компа на атака отвън - няма спор.И то подлъгани от голямата печалба...
От горния цитат който съм подчертал в зелено от предния си пост излиза че от една видеокарта ще изкопая 1 BTC
на месец. :lol: :clap: :clap:
Извинете -тук едва ли има идиоти и наивници които да нямат идея кое колко струва и как върви по борсите
и най -вече как се копае и какво се печели от това.
Не бих се учудил ако на финала изведнъж се разделите и с BTC които имате в портфейла си.
Няма да е зле човек да порови и да се образова малко - като жокер е добре да се прочете какво е ботмрежа.




Колега, много се филмираш :) Както написах горе който има желание да пробва .Никой не държа за гушката :) Пуснах го защото не виждам по лесен начин за стартиране на всякакъв вид система и мисля че е нещо малко по различно от обичайното и мисля че на някой хора ще им е от полза . Всеки може да си пусне процесорчето или старата карта да чегърта като избегне голямото четене и главоблъсканица . Колкото до добива пробваш и ако не ти отърва спираш. По принцип при мен си бачка и на двете машини с антивирусната ,както и на други двама колеги ;) Само на браузъра спрях защитата за да мога да го изтегля . Доста народ копа там и сигурността е точно толкова колкото и на останалите пулове . Както виждаш има и чат там да си общуват копачите.Писах и на имейла им и отговориха на третата минута.Ами мисля че са се организирали хората на този етап.
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот vellen » 08 Май 2014, 19:03

Може и да не е скам, защото на сайта им има и тази информация.
Pool Info for Advanced Users

Using the following pool information below, you can connect manually to Eobot. Your balance will be updated every 24 hrs each time you mine an amount equivalent to 0.01 BTC ($4.4102643), or every week if you mine 0.001 BTC ($0.44102643).

SHA-256 Pool Info:
Contact support if we need to lock your SHA-256 WorkerID.
-o stratum+tcp://stratum.btcguild.com:3333 -u ecraigfields21_323 -p x

Scrypt Pool Info:
Server US: stratum+tcp://54.197.251.210:3333
Server Europe: stratum+tcp://54.194.173.83:3333
Server Asia: stratum+tcp://54.254.224.191:3333
Username: 18zKpCtLKrJGpeBVi7BUL92qgeqDGM4f5p Password: pass

Windows CGMiner Download Windows CPU Miner Download

Mac OS CGMiner Download Mac OS CPU Miner Download

Linux CGMiner Download Linux CPU Miner Download

Your Unique Run Commands:
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://54.197.251.210:3333 --userpass 18zKpCtLKrJGpeBVi7BUL92qgeqDGM4f5p:pass
minerd.exe -a scrypt -o stratum+tcp://54.197.251.210:3333 --userpass 18zKpCtLKrJGpeBVi7BUL92qgeqDGM4f5p:pass

Important to increase speed: The default cgminer settings does not include hardware specific flags, which you may find here in the Litecoin Mining Hardware Comparison. Failing to use the proper flags can result in performance decreases in excess of 50%.

И все пак е по-добре да се копае с cgminer и т.н., отколкото с EXE от NoName.
vellen
 
Мнения: 136
Регистриран на: 07 Юни 2013, 07:55

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот vellen » 08 Май 2014, 19:06

А ето и данни за копаенето в Eobot от автора на темата:
https://www.eobot.com/user.aspx?id=34076

Само не ми е ясно как всяка секунда се увеличава броя изкопани DOGE-та. Предполагам, че един блок се изкопава за поне минута и нещо.
vellen
 
Мнения: 136
Регистриран на: 07 Юни 2013, 07:55

Re: Бързо и лесно копане за всички

Мнениеот balbo » 08 Май 2014, 19:45

vellen написа:А ето и данни за копаенето в Eobot от автора на темата:
https://www.eobot.com/user.aspx?id=34076

Само не ми е ясно как всяка секунда се увеличава броя изкопани DOGE-та. Предполагам, че един блок се изкопава за поне минута и нещо.


Не гледай,това е вирус :lol: :lol: :lol:

BTW това което се вижда на сайта го показва с леко закъснение ...ще забележите че когато го спрете на сайта няма да спре веднага а продължава копането докато не покаже това което сте изкопали на минера.
Имайте в предвид че се иска известно време след стартирането за да се постигне оптималната скорост :wink:
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34


Назад към Афилиейт Програми

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, TVSS, viniamin